0 212 593 49 94
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yakuplu hi level yetkili servisi

Yakuplu hi level yetkili servisi

Yakuplu hi level yetkili servisi

Yakuplu hi level yetkili servisi,baran elektronik hi level marka elektronik cihazların bakım, onarım ve montajını yapan bir teknik servistir. Beylikdüzünde bulunan merkez ofisine ve İstanbul’un farklı noktalarında bulunan gezici servislere sahiptir.üstelik,

uzman ve deneyimli kadrosu ile hi level marka elektronik cihazların bakım, onarım ve montajını yapmaktadır.  baran elektronik , cihazlarınızın garanti kapsamında veya garanti dışı olarak tamir etmektedir.

 hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Servis, cihazlarınızın arıza tespitini ücretsiz olarak yapmaktadır. Arıza tespiti yapıldıktan sonra, cihazlarınızın tamir süresi ve maliyeti hakkında müşterilere bilgi verilmektedir. Servis, cihazlarınızın tamir işlemini mümkün olan en kısa sürede tamamlamaktadır.üstelik,

Yakuplu hi level yetkili servisi, müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet vermektedir. baran elektronik , müşterilerinin cihazlarının en iyi şekilde tamir edilmesini ve müşteri memnuniyetinin sağlanmasını hedeflemektedir. baran elektronik, müşterilere garantili hizmet sunmaktadır.

Yakuplu hi level yetkili servisi

Yakuplu hi level yetkili servisi profesyonel kadrosuyla servis, bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Bozulan eşyalarınızın marka ve modeli fark etmeksizin bizden destek alabilirsiniz. Bu gibi durumlarda bizlere çağrı merkezimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Piyasada var olan tüm modelleri en ayrıntılı noktasına kadar bilmekte ve

sürekli yeni çıkan model ve teknolojiler içinde eğitim görmekteyiz.üstelik,

 iletişime geçtiğimiz anda hedefimiz her zaman en kısa sürede ürünlerinizi bitmiş olarak size teslim edebilmektir.

Bu iş ahlakı ile çalışmakta ve firmamızın bu doğrulardan ayrılmaması sizlere sunduğumuz özelliklerimizden sadece biridir.

Yakuplu hi level yetkili servisi her zaman yedek parçalar ile tam hizmet alacak ve

geniş donanımlarımız sayesinde uzun süre cihazsız kalmayacaksınız.üstelik,

Yakuplu hi level yetkili servisi sürekli büyümeyi en büyük hedefleri arasına koyan bir teknik servisi olarak

size her zaman en kaliteli hizmeti vereceğimizden şüphesiz olmasın. Tüm cihazlarınız ayrıntılı olarak incelemeye alınır

ve hasarın ne olduğu tespit edildikten sonra ilk adım hemen atılır.

Yakuplu hi level yetkili servisi

Yakuplu hi level yetkili servisi iletişim

en önemlisi,hi level marka elektronik cihazlarınızın bakım,

onarım ve montajını en hızlı ve en güvenilir şekilde yapmaktadır.en önemlisi,

Servis ile iletişime geçerek, cihazlarınızın tamir işlemini hemen başlatabilirsiniz.

Yakuplu hi level yetkili servis numarası

Yakuplu hi level yetkili servisi ile iletişime geçmek için aşağıdaki numaraları kullanabilirsiniz:

 

Bizi arayıp teknik yetkilimiz ile iletişim kurduğunuz takdirde ilerleyen süreçte telefondaki yetkili size gereken bilgileri verip sorununuza en uygun çözümleri size sunarak sizi bu zahmetten kurtaracaktır. Sürecin işleyişine kısaca değinecek olursak ilk olarak cihazınızın sorunuyla ilgili kısa bir bilgilendirme alındıktan sonra isim, adres ve telefon numaranız kaydedilir.

Ardından bu bilgiler sahadaki arkadaşlarımıza iletilerek iş yoğunluğuna bağlı olarak arkadaşlarımız ev, iş, okul, hastan, fabrika, kamu kuruluşları, avm, gelmeden 1 saat önce, bize vermiş olduğunuz bilgiler çerçevesinde telefon numaranızdan size ulaşarak müsaitlik durumunuza göre cihazın bulunduğu yere gelinir veya daha sonraki bir zamana ertelenir

Yakuplu hi level Servisi

geçmişten gelen deneyimimizi güler yüzlü hizmet anlayışımız ile birleştirerek hizmet vermeye çalışmaktayız.üstelik,

Cihazlarınız servis garantimizde tamir ve parça değiştirme hizmetlerini vermektedir.en önemlisi,

Sizlerde uzman bir kadro ve teknolojik altyapıya sahip bir servisten hizmet almak istiyorsanız, bizi tercih edebilirsiniz.

Sizlerde kaliteli bir servis hizmetini en uygun fiyata almak isterseniz bize sitemizde bulunan telefon numaralarından ulaşabilirsiniz Yakuplu hi level yetkili servisi olarak sizlere tüm cihazlarınızın 24 saat içerinde tamir hizmetlerini sunmaktayız. cihazınızı inceleyip sorunları belirledikten sonraki süreç şu şekildedir. hi level markalı cihazınızın sorunu cihazı yerinden taşımaya gerek olmadan çözümlendirilebilecek bir sorun ise cihazınız hiç yerinden oynatılıp gereksiz yere yıpranma yaşamasını engellemek adına yerinde onarımı yapılır

en önemlisi,Bu onarım işlemini teknik ekibimiz en temiz şekilde yapmak adına büyük bir özen gösterir. Eğer cihazın sorunu yerinde çözülebilecek bir durum değil ise cihaz atölyemize alınır ve işinin ehli ustalarımız tarafından onarılır. Gerektiği takdirde cihazın içerisinde ki parçalar onarılabilir veya parçanın değişimi yapılır. Cihazın onarımı sonrası belli bir süre teste tabi tutulur. Test sürecinin ardından eğer herhangi bir problem tespit edilmez ise cihazınızın teslimi yapılır.

Yakuplu hi level yetkili servisi

www.hi level.com.tr kurulum

Servis imkanlarından yararlanmak istediğiniz zaman bir telefonla iletişim sağlamanız da mümkündür.

Bölgenin yer yerine hizmetini kolaylıkla sunan Yakuplu hi level yetkili servisi,

en hızlı ve en güvenli bir şekilde hizmetini gerçekleştirmektedir.

Bu yüzden onarım ve bakım sırasında nelere ve nasıl dikkat etmesi gerektiğini bilirler. Servisimiz tarafından takılan ürünler orijinal parçalar olup sıfır malzemelerdir

en önemlisi,tüm malzemelerin en kalitesini ve en iyisini kullanmaktadır. Servisimizin verdiği hizmettin memnun kalmamanız için hiç bir sebep yoktur.

www.hi level.com.tr servis

 hi level yetkili servisler sayfasından firmamızı teyit edebilirsiniz yetkili servis olmayan firmalara cihzalarınızı teslim etmeyin
hi level Yetkili servis kurulum onayı olmadan kurulum yaptırmayın  cihazınız garanti kapsamından cıkar
kurulum ihtiyacınızda yada baska bir sorunla karsılastıgınızda Yakuplu hi level yetkili servis müşteri hizmetleri yetkilimiz ile görüserek randevu alabilirsiniz

Sizin bize ulaşmanızdan itibaren cihazlarımız servis garantili olarak tamir ve bakım hizmetlerini gerçekleştirerek, sizlere teslim ediyoruz.

Yakuplu hi level servisi arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Yakuplu hi level yetkili servis ücreti

Eğer cihazınızda bir arıza yoksa en düşük tutar olarak alınır. Cihazınızın arızasına göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Sizlere incelemenin akabinde toplam fiyat bilgisi verilecektir.

Servis sonrası arızanın tekrarlanması durumunda süreç nasıl işler?

Tarafımızdan yapılan işlemlerdeki hatalarda sorumluluk tamamıyla bize aittir.

üstelik,Kullanıcı hatası olması durumunda ise duruma göre size tekrar bilgilendirme yapılacaktır.

Neden bizi tercih etmelisiniz

Hata payının sıfıra indirgendiği hizmetlerimiz modern uygulamaların benimsendiği çalışmalarla da dikkat çekmektedir. Hizmetlerimizde ticari ahlaka uygun olarak hareket etmekte ve bu konudaki hassasiyetimizle müşterilerimizin karşısına çıkmaktayız.

Sadece ticari ahlaka uygunluğuyla dikkat çekmeyen hizmetlerimiz bu ölçüde ekip ruhunu benimsemiş

uzman personellerimizin güler yüzlülüğüyle de büyük ilgi görmektedir.üstelik,

Yakuplu hi level yetkili servisi; konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

kullandığımız yedek parça ve işçiliğimize güveniyoruz. Onarım sonrasında parça garantisi veriyoruz.eğitimli,

uzman ve deneyimli ekibimiz ile cihazlarlarınızı en kısa sürede onarmak için çalışıyoruz.online servis talebi formunu doldurarak bize ulaşın. Uzman ekibimiz en kısa sürede hemen sizi arasın.uzman ekibiz ve cihazlar ile en kısa sürede her yere üstün teknik destek hizmeti vermekteyiz.hızlı ve güvenilir servis,orjinal yedek parca,garantili iscilik,kapıda ödeme kolaylıgı,gezici servis imkanı,online destek,

  • hi level Plazma Tv Servisi, hi level Led Tv Servisi, hi level 3d Tv Servisi,
  • hi level Tv Tamiri, hi level Plazma Tv Servisi, hi level Tv Tamircisi,Yakuplu hi level tv yetkili montaj servisi
  • hi level Lcd Tv tamiri, hi level Plazma Tv tamiri,Yakuplu hi level tv yetkili led degisimi