0 212 593 49 94
Sosyal Medya Hesaplarımız

Beylikdüzü Televizyon Tamiri Servisi

Beylikdüzü Televizyon Tamiri Servisi

Beylikdüzü Televizyon Tamiri Servisi

Uzman Beylikdüzü Panasonic Televizyon teknisyenleri ve teknisyen yardımcılarıyla Beylikdüzü Panasonic Televizyon servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Sizlerden gelen talepler doğrultusunda 7 gün 24 saat kesintisiz, yüksek kalite de hizmet vermekteyiz.
Sizleri yanıltmamak adına, güveninizi sarsmamak adına kalitemizden ve çizgimizden ödün vermeden azimle yola devam ediyoruz.

Beylikdüzü Televizyon Tamiri Servisi olarak, Panasonic ,Samsung, LG, Arçelik, Philips, Beko, Vestel, Sony, Grundig, SEG, Sunny, Regal ve Axen Marka Televizyonların Tüm Servis, Tamir, parça temini ve parça değişim İşlemleri tarafımızdan üstün hizmet anlayışı ile yapılır.
Evinizde ve işyerinizde bulunan televizyonlarınız çeşitli arızalar yapabilir,
Bunlardan bazıları; Cihaza görüntü gelmemesi, tv yada uydu cihazına sinyal gelmemesi, televizyonunuzun ses vermemesi yada aşırı ses yapması,
çanak antenden ses gelmemesi, yada uydu cihazından görüntü yada ses gelmemesi, ses yada görüntünün gelip gelip gitmesi,televizyonunuzun scart kablosunun yada elektrik kablosunun görev yapmaması, televizyonun yeşil ışıktan kırmızı ışığa geçmemesi, yada hiç açılmaması, on-off düğmesinin yada kanal düğmelerinin çalışmaması ve tv yada uydu kumandanızın çalışmaması olarak sayılabilir.Beylikdüzü Televizyon Tamiri Servisi

fakat Tv lerinizin arızalanması durumunda ilk yapabileceğiniz müdehaleler şunlardır;

Televizyon yada uydu cihazının elektrik fişini kontrol ediniz,Uydu-Tv arası bağlantı kablolarını kontrol ediniz,

Çanak anten sistemi kullanıyor iseniz bağlantılarını kontrol ediniz.

lakin Yağışlı ve Islak ortamlarda tesisatta elektrik kaçaklarına karşı tesisata müdahale etmeyiniz

Beylikdüzü Televizyon Tamiri

Elektronik aletler genelde uzun ömürlü kullanıma elverişlidir. Uzun süre garantileri de bulunmasına rağmen beklenmedik arızalar vermeye de müsait ürünlerdir.

 ancak Televizyonun bozulması yada arıza vermesi derhal onarılması önem arz eder. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda aklınıza ilk gelecek olan şey doğal olarak Beylikdüzü Televizyon Tamiri için alternatifi arayışına girmek olacaktır. Bulunduğunuz bölgede bulunan servislerden destek almayı tercih etmek doğru olacaktır.

Televizyonunuzun açılmaması ve benzeri her durum servis dahilindedir. Hasarın onarılması için mutlaka bir servisten destek almak önemlidir. Beylikdüzü Televizyon Tamiri  bu konuda sizlere kesintisiz hizmet vermektedir. Tamir sırasında değişmesi gereken malzemenin orijinal olması cihazınızı doğrudan etkiler. Beylikdüzü Televizyon Tamiri elektronik tamir ve onarım işlemlerinde tamamen orijinal parçaları kullanarak hizmet verir. Karşılaştığınız herhangi bir hasar için bizimle iletişime geçip bildirmeniz yeterli olacaktır. Adresinize servis ekibimizi yönlendirerek hizmet veriyoruz.

özelikle  Alanında uzman servis ekibimiz her konuda sizlere destek olacaktır. Tamir işlemleri için talep oluşturduğunuzda adresinize gelen ekibimiz öncelikle ana problemi saptamak üzre çalışma yapacaktır.

Televizyonuza ilişkin arıza bildirimini ve diğer detayları arayarak bizlere iletebilirsiniz. Tüm hizmet alanlarımızda öncelikli hedefimiz kesinlikle müşteri memnuniyetidir. Sizlerin verdiğimiz hizmetten ötürü memnun olması bizi bir kademe daha geliştirmeye destek olmaktadır. İşlemlerinizi mesai saatleri içerisinde bitirip yeniden televizyonunuzu eski haline getirme odaklı çalışıyoruz. Kullanılan tüm ürünlerin orjinalliği hususunda ise yine belirtmek isteriz ki; son derece hassas ve dikkatli davranıyoruz

Beylikdüzü Televizyon Tamiri

Servisimizi aradığınız zaman 24 saat içerisinde sizi mağdur etmemek adına servisimizi verdiğiniz adrese yönlendiriyoruz. Televizyon servisi ekibimiz televizyonunuzu yerinde tamir etmektedir. Eğer arıza büyük evde yapılmayacak gibiyse atölyemize götürerek orada tamir işleriniz gerçekleştiriyoruz. Arıza tamir edilip yapıldıktan sonra en az bir gün içerisinde sizlere geri teslim edilmektedir. Beylikdüzü Televizyon Tamiri denildiğinde ilk akla gelen servis olabilmek adına çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Ekipmanlarımız sizleri memnun etmek adına çalışmalarına hızla devam etmektedirler. Biz servis olarak yaptığımız her işlemin arkasındayız. İşinin ehli olmayan kişilere televizyonunuzu emanet etmeyin. Bizim ustalarımız işinde uzman olan ustalardır. Ekibimiz sizi hiç bir zahmete sokmamak için gezici araçlarımızla işlemlerinizi evinizde ayağınıza kadar gelerek gerçekleştirmektedir. Televizyon insanların kendilerini oyalamasını sağlayan bir cihazdır. İnsanlar zamanını genelde televizyon izleyerek geçirir. Şimdi ki zamanda herkes internetten izleme yapıyor. Televizyondan izleme oranı oldukça düşüş yaptı. Ama birde şöyle bir durum var ki özellikle yaşlılarımız ve çocuklarımız için televizyon önemlidir. Televizyon arızası gerçekleştiği zaman çözüm bulmak istiyorsanız Beylikdüzü Televizyon Tamiri  ne ulaşmalısınız.

Beylikdüzü Televizyon tamircisi olarak her marka televizyonlarınızı tamir ediyoruz. Özellikle garantisi olmayan televizyon arızalarında telefon numaralarımızdan bizlere haftanın her günü ulaşabilirsiniz. Televizyon tamiri hizmetimizin yanında uydu kurulumu ve uydu ayarı hizmetini de vermekteyiz.Beylikdüzü Televizyon tamircisi servisimiz siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için elinden gelen hizmeti sağlamaktadır. Yaptığımız her iş garantilidir. Televizyon bizim hayatımızda olmazsa olmaz eşyalarımız arasındadır. Televizyonlarınız bozulduğu zaman öyle her hangi bir yere gidip televizyonumuzu yaptırmamalıyız. Parça değişimi ve garantisi olmayan televizyon bozulduktan sonra tamiri çok masraflıdır. Bu masraflardan kurtulmak ve uygun fiyatta hizmet almak için servisimize başvurabilirsiniz. Çünkü hem kalite hem uygun fiyatta servis bulmak bu zamanda çok zor. Servisimize başvurduğunuz zaman aldığınız hizmetten memnun kalacağınıza televizyonunuzun eskisinden daha iyi çalışacağının garantisini veriyoruz. Senelerdir elektronik eşyalarınıza hizmet veriyoruz. Günümüzde artık evlerimizde bit tane değil iki , üç tane televizyon bulunmaktadır.

Beylikdüzü Televizyon Tamircisi

Televizyon tamiri işinin uzmanı olan kişiler tarafından yapılırsa kullanımı daha kaliteli olur. Televizyonunuz arızalandığında kesinlikle kendiniz müdahele etmeyiniz. Kendiniz müdahele ederseniz daha büyük teknik arızalara yol açabilirsiniz. Beylikdüzü Televizyon tamircisi ni arayarak yardım istemelisiniz.

çünkü,Lg, Samsung , Vestel , Toshiba , Beko , Panasonic , Sony , Philips , Arçelik , Seg ve bunun gibi her tür marka televizyonlarınızın tamirini gerçekleştirmekteyiz. Beylikdüzü Televizyon tamircisi arayarak televizyonunuzun neyden kaynaklanarak arızalandığı hakkında merak ettiğiniz sorularınızı sorabilir ve yanıt alabilirsiniz. Televizyon tamiri diğer cihazlara bakarak çok daha kolay yapılır.

Beylikdüzü Televizyon Tamircisi

Beylikdüzü Televizyon Tamir Servisi

Plazma tv tamiri, Lcd tv tamiri, led tv tamiri,Uydu montaj ve Bakımı, Merkezi sistem çanak anten kurulumu ,Güvenlik kamerası kurulumu, Kumanda satışı , temin tedarik ve bu cihazlarda oluşacak arıza tespit, uygun fiyat, tamir hizmetleri ve müşteri memnuniyeti merkezli çalışmalarını yürütmekteyiz.
Arıza Tespiti
bununla birlikte Firmamıza gelen tüm cihazlar, A’dan Z’ye testlere tabi tutularak arıza tespiti yapılır. Çözüm için müşteriye öneri sunulur.
Uygun Fiyat
Arızası tespit edilen cihazlar için en uygun fiyat vermek için elimizden geleni yaparız, tamir için müşteri onayı alınarak işe başlanır.
Tamir Hizmetleri
Fiyat onayı alınan tüm cihazlar, konusunda uzman personelimiz tarafından evinizden alınır ve dükkanımıza getirilerek tamire alınır.
Müşteri Memnuniyeti
Tamiri biten cihazlar müşteriye zamanında ve sorunsuz olarak teslim edilir.

Beylikdüzü Tv Tamircisi

Yaklaşık 1925 de icat edilen televizyonların geçmişten günümüze yeri gittikçe artarak gelmiştir. Hayatımızın parçası olan bu televizyon ara sıra bozulabilir veya teknik hatalar verebilir. Bizde bu hatalardan yola çıkarak beylikdüzü en yakın TV tamircisi olarak yıllardır sizlere hizmet sunmaktayız. 7/24 televizyon tamir teknik servis ekibimizle siz değerli müşterilerimize daima iyi hizmet vermek için çalışmaktayız. Teknoloji gelişirken yeni model olan LED TV tamiri hizmetini de en iyi şekilde yapmaktayız.Bu kaliteli hizmetlerimizden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey Beylikdüzü Tv Tamircisi iletişime geçmektir. Her zaman siz değerli müşterileri memnun etmek için çalışıyoruz.

Beylikdüzü Tv Servisi

Televizyon modellerinde var olan bazı özellikler

bazı zaman dilimlerinde hatalı kullanımlardan veya teknik bir sorundan dolayı arıza vermektedir. Bu gibi istenmeyen durumlarda, ürünlerin garantisi bittiği de düşünülürse, yaşanılan mağduriyet kat ve kat artmaktadır. Beylikdüzü tv servisi ise, kullanıcıların yaşamış olduğu sorunlara etkin çözüm yöntemleri geliştirmekte ve kendine uygun olan tüm marka ve modelleri kusursuz bir şekilde tamir etmektedir. Firma, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek hizmet alanlarına yansıtmaktadır.

Beylikdüzü tv servisi farklı zaman dilimlerinde ve yine farklı çalışmalar yapmaktadır. Bu sayede televizyonlar da yaşanan arızaları pratik bir şekilde çözmekte ve müşteri memnuniyetini arttırmaktadır. Ayrıca kendi sektörü ile ilgili yaşanan ve gelişen teknolojileri de, çalışma alanlarına eklemektedir. Hizmet verdiği bölgede yaşanan tüm televizyon arızalarını çözme kapasitesine sahip olan Beylikdüzü tv servisi alanında uzman bir ekibe sahiptir. Bu ekip, hem sahada hem de servisin teknik dalında etkin bir şekilde görev almaktadır.

ve ürün modellerinin deformasyona uğramadan tamir edilmesi sağlanmaktadır.

Beylikdüzü Tv Tamiri

Ülkemizde televizyon kullanımının yaygınlaşması ve yeni teknolojiler ile üretilen televizyonların dikkatli bir şekilde kullanılmaması sonucunda meydana gelen arızalar, bölgenin en başarılı firması olan Beylikdüzü tv servisi tarafından kusursuz bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. aynı zamanda  Firma birden fazla araç sayısı sayesinde istenilen adreslere kolay bir şekilde ulaşmakta ve ürünleri seri bir şekilde paketleyerek servisine götürmektedir. paketleme işlemlerinde kullanılan hassas ambalajlar sayesinde çevresel etkenlerden dolayı ürünlere zarar gelmesi engellenmekte ve ürün güvenliği maksimum bir şekilde sağlanmaktadır. Beylikdüzü tv servisi modern yaşam tarzına uygun olan çözüm yöntemleri sayesinde, müşterilerine etkin bir hizmet sunmakta ve fiyat politikasını da dengeli bir şekilde ayarlamaktadır. Buna ek olarak firmanın kendine has olan özellikleri sayesinde tüm arızalar en kısa zaman dilimi içerisinde çözüme kavuşturulmaktadır.

Beylikdüzü Televizyon Tamiri

Her müşteri cihazının kısa sürede ve kendi bilgisi dâhilinde tamir edilmesi

ya da parça değişimi yapılmasını istemektedir.

Ancak sektörde pek çok firma müşterilerin bilgisi olmadan tüm işlemleri yaparak,

uzun bir sürede teslim etmektedir.

Bu konuda Beylikdüzü Televizyon Tamiri olarak firmamız, televizyonunuzu aldığı andan sonra, ortalama iki saate çözülerek sizlere teslim edilmektedir.Televizyonlarınız ücretsiz olarak kargo ya da İstanbul içerisinde olan firmanızdan kendi araçlarımızla alınarak, yine ücretsiz ve kendi araçlarımızla sizlere teslim edilmektedir.

Burada monitör ve televizyon tamiri yapılırken, ilk olarak mevcut sorunlar anlaşılarak, çözüm önerilerinin neler olduğu, tamirin mümkün olup olmadığı incelenmektedir. Ardından konu hakkında size detaylı bilgi verilerek, arzunuz dâhilinde tamir ya da parça değişimi işlemleri yapılmaktadır. Değiştirdiğimiz tüm parçalar, 3 ay garantimiz dâhilindedir.

Televizyon markanız ne olursa olsun, profesyonel teknisyenlerimiz tüm modellere etkili bir şekilde müdahale ederek,

tüm sorunları kalıcı olarak çözmektedir. Tüm işlemler bittiğinde çalıştığından emin olunarak, size teslim edilmektedir.

Beylikdüzü Televizyon Tamircisi Telefon numarası

Eğer siz de hızlı, pratik ve güvenilir destek almak istiyorsanız, bizimle www.barantvservisi.com adresi üzerinden iletişim kurarak, yaşadığınız sorun ile ilgili teknik destek talep edebilirsiniz. Benzer şekilde 0212 593 49 94 numaralı telefonu da 7 gün 24 saat arayarak monitör ve televizyon arızası sorununuzu bize aktarabilir, konu hakkında her bilgi ve desteği isteyebilirsiniz.

Beylikdüzü Led tv Tamiri Fiyatları

Bir Led TV modeli açılırsa ve ses varsa ancak görüntü yoksa, bunun nedeni hem yaygın hem de beklenen led yanması olabilir. Bu durumda tv ledlerin değiştirilmesi sorunu çözecektir. Deneyimli bir teknisyen, tv ledlerini hızlı ve kolay bir şekilde değiştirebilmelidir.

 LCD TV inveter onarımı veya LED TV Led değişimi hizmetlerimiz veya sunduğumuz diğer onarımlar hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen bugün uzman ekibimizin bir üyesiyle bize ileterek iletişime geçmekten çekinmeyin. 0212 593 49 94 numaralı telefondan bir çağrı yapmanız yeterli olacaktır. Aynı gün servis imkanı ve evinizde onarım.

Sizinde televizyonunuzun ekranında kararmalar başladı mı ya da ekranda bölgesel göz kırpmalar? Bu tarz sorunlar genellikle tv nin servis süresinin dolmasına yakın ortaya çıkar

akabinde ekranın tamamen kararmasıyla televizyonunuz kullanılamaz hale gelir. Bu tv led arka aydınlatma ledlerinin değişimi, tamiri nasıl oluyor bunlardan bahsedelim. tv ses gelir fakat , görüntü gelmez.

Öncelikle tüm markaların led tv üreticileri televizyonlarda benzer teknolojilerde dled ya da eled diye tabir edilen led tv ledlerini kullanmaktalar. Birbirlerine üstünlükleri bulunan bu malzemeler ortalama 1–2 yıl içinde ledleri sönmeye başlıyor.

Çözüm; iki tür çözüm var birincisi sadece bozuk olan led şeridi değiştirip diğerleriyle devam etmek

diğer yöntem ise komple set şeklinde led şeritlerin tamamını değiştirmek.

Her ikisinde de tv nin açılıp içinden ledlerin üzerinde yazan kodlara göre satın alınması gereklidir. son olarak fikir olması açısından örneğin servisler  değişimi için ekran boyutuna göre işçilik 200–550 Tl talep ediyorlar. Çünkü tv nizin ledleri zor bulunan ledler ise maliyet daha da artacaktır.

TELEVİZYON MAİNBOARD KART VE DİĞER PARÇALARI

Tv servislerine gelen televizyonların çoğunda anakart problemi çıkıyor. oysa

Diğer tv yedek parçalarında sorunlar çıksa da problemin kaynağında çoğu zaman anakart başı çekmekte. Türkiye’de tv tamiri denildiğinde ilk akla gelen firma olan Tv Fabrikası tarafından paylaşılan verilerde tv panel arızası, tv mainboard ve Led tv panel ledleri değişimleri ilk 3’te yer almaktadır.

Ses var Görüntü Yok Arızası Nedeni Nedir 

Led televizyonlar da en sık karşılaşılan arızalardan biridir.oysa
Led’lerin arızalanması sonucu ekran karanlık kalır ve Ses var görüntü yok arızası meydana gelir bu nedenle
Orjinal ve garantili Led Değişimi ile ledleri değiştiriyor ve sorunu tamamen çözüyoruz.

Tv Servisinde Dürüst, Güvenilir ve Hızlı Servis

Beylikdüzü Televizyon Tamiri Servisi, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir Tv Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.
Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce  müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır.
Tüm Parça değişimleri Firmamız Garanti Kapsamındadır.
Beylikdüzü Televizyon Tamiri Servisi olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.

Beylikdüzü Televizyon Tamiri Servisi

7/24 destek servis hizmeti veren Beylikdüzü Televizyon Tamiri Servisi,kendi alanında bazı çözüm paketleri geliştirmektedir. Bu paketler sayesinde arıza tespit işlemleri profesyonel bir şekilde yapılmakta ve televizyonların tekrar sorun çıkarması kalıcı bir şekilde engellenmektedir.

Beylikdüzü Televizyon Tamiri Servisi  öncelikle başarılı ve geçmiş kariyeri bakımından donanım sahibi bir firmadır. Kurumsal hizmet anlayışı sayesinde maddi olarak bir hayli pahalı olan televizyon modellerinin arızalarını da çözüme kavuşturmaktadır.

Hizmet verdğiğmiz Mahalleler

Adnan Kahveci Mahallesi tv servisi,Barış Mahallesi tv servisi,Büyükşehir Mahallesi tv servisi,Cumhuriyet Mahallesi tv servisi,Dereağzı Mahallesi tv servisi,Gürpınar Mahallesi tv servisi,Kavaklı Mahallesi tv servisi,Marmara Mahallesi tv servisi,Sahil Mahallesi tv servisi,Yakuplu Mahallesi tv servisi,Marmara Caddesi tv servisi,35. Sokak tv servisi,Orkide Caddesi tv servisi,8. Caddesi tv servisi,Barış caddesi tv servisi,10. Caddesi tv servisi,Karanfil caddesi tv servisi,14.caddesi tv servisi,Atatürk caddesi tv servisi

 

ama, fakat, lakin, yalnız, ancak, üstelik,, ,, böylelikle, başka bir deyişle, bundan dolayı, bunun yanında, , , , bu yüzden, hatta, bundan böyle, artık,, sonuçta,, özellikle, çünkü