0 212 593 49 94
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
 
Firmamız Hakkında

Televizyon Hastanesi olarak hizmet veren Baran Tv Servisi Konusunda uzman bir kadro ile çalışan TSE belgeli bir elektronik servistir.Bütün marka ve model Lcd, Led, Plazma Televizyonların tamir bakım ve montaj işlerini profesyonel olarak yapmaktadır.Baran Televizyon Hastanesi olarak arızalı cihazlarınızı adresinizden teslim alıyoruz ve tamir işlemleri bittikten sonra tekrar adresinize garantili olarak teslim ediyoruz.

 
Misyonumuz ve Değerlerimiz
  • Hizmet sunduğumuz bireylere şeffaflık ilkemizle ışığında kaliteli iş sunmak.
  • Hizmet Ruhu
  • Takım Ruhu
  • Gelişim Ruhu
 
Vizyonumuz

Müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye’de ve hizmet verdiğimiz tüm ülkelerde ‘en güvenilir’ ve şeffaf elektronik servisi konumuna erişmektir.

 
Firma Tarihçesi

Baran Elektronik adını 1999 yılında kurucumuz Hakan Baran’dan almıştır. Serüvenimiz “tüplü” televizyonalara kadar dayanmaktadır. O yıllarda belki de insanımızın en değerli eşyası olan televizyonların tamirine hassas ve şeffaflık ilkemiz doğal olarak eşlik etti.

Zamanla şeffaflık ilkemiz temel değerlerimizin başında geldi.

Plazma TV’lerden LED TV’lere 4K TV’lere derken evlerimizin dünyaya açılan penceresi televizyonlarınıza gösterdiğimiz hassaslık verdiğimiz değer geçmişten gelen kurum kültürümüzdendir.

 

 

Bizimle İletişime Geçin