0 212 593 49 94
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kirac sunny tv yetkili led degisimi

Kirac sunny tv yetkili led degisimi

Kirac sunny tv yetkili led degisimi , firmamız  basta Sunny,Axen,Hi level,Panasonic,Tcl  tv ler olmak uzere tüm marka model LCD ve LED televizyonlarda BAR Tamiri hizmeti vermektedir. Teknik servisimiz tarafından televizyonlarınızda yapılan işlemlere tamir ve parça garantisi verilmektedir.

Sunny marka Led Tv lerin en çok arızalanan parçası Led Bar takımlarıdır.

Sunny Led Tv’nizde ses var görüntü yok ise arıza sebebi %90 ihtimalle Ekran panelinin içerisindeki Led Bar takımlarından biri yada birkaçının patlayıp arızalanmasıdır.

Panel içerisindeki ledlerin bağlantısına göre D LED denilen panellerde eğer tüm ledler seri bağlı ise 1 adet led lamba bile patlasa, panel içerisindeki bağlantı seri olduğu için devre tamamlanmayacak dolayısıyla panel ışıkları yanmayacaktır.
E LED dediğimiz ince ekranlı Slim tip panellerdeki kullanılan led bar ise tek veya iki parça halinde olup paralel olarak bağlı olduğundan tüm led’ler sönmez yalnızca patlak olan led lambalar söner bu da ekran panelinin görüntüsünde tamamen kayıp değil de kısmi kayıp, karanlık bölümler oluşmasına neden olur.

Led Tvlerdeki Led arızasının tespiti için Tv de yayın var ve ses geldiğinden eminseniz panele dışardan bir ışık tutarak panel içerisinde hafif bir görüntü görebiliyorsanız arıza %90 ihtimalle led arızasıdır.

Servisimize Led Bar arızasıyla gelen Sunny Tv lerin Led Bar takımlarından 1’i bile arızalı olsa panel iç led bar takımların tamamını değiştiriyoruz.
Çünkü led lambaların çalışma saat ömürleri ve ısıya dayanım özelliklerini yitirmelerinden dolayı bugün masraftan kaçınıp sağlam olduğu görülen ve değiştirilmeyen led lambalar kısa süre sonunda arızalanacak

daha sonraki işçilik ve malzeme ücreti ilk başta yapıldığından daha pahalıya mal olacak hem de yapılan işin panele zarar verebilme ve arızanın tekrarlaması sonucu oluşacak firma güven kaybını da hesaba katarak sadece arıza yapan ledlerin değil panel içerisindeki led’lerin tamamını takım olarak değiştiriyoruz.

Led Bar değişimlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Tamirini yaptığımız tüm Tv’lerinize Garanti Takip Etiketi yapıştırıp takibini kolaylaştırmaktayız.

Kirac da bizi aramadan Sunny Led Tv’nizi tamir ettirmeyin.

Garantili Kirac sunny tv yetkili led degisimi

Kirac sunny tv yetkili led degisimi Bünyesinde çalışan profesyonel elemanları ile Sunny televizyonlarınızın ilk günkü halinde olmasını sağlayan Kirac sunny tv yetkili led degisimi  firmamız her türlü arıza ve  televizyon led değişimi konusunda Kirac bölgesine teknik servis hizmeti vermektedir. Kirac sunny tv yetkili led degisimi tarafından tvlerinize uygulanan her işlemde size bilgi akışı sağlanır. Kirac sunny tv yetkili led degisimi‘de yapılan arıza onarım işlemleri kayıt edilerek televizyonunuz ile birlikte size teslim edilir. Kirac sunny tv yetkili led degisimi ‘nde değiştirilen yedek parçalar bir yıl Kirac sunny tv yetkili led degisimi garantisi altındadır.

 

Kirac sunny tv yetkili led degisimi

Kirac sunny tv yetkili led degisimi

aynı gün Kirac sunny tv yetkili led degisimi

Kirac sunny tv yetkili led degisimi servisi kullanıcılarına onarım garantili Sunny teknik servis hizmeti sunmaktadır. Kirac sunny tv yetkili led degisimi teknik servisi tüm kullanıcılarına profesyonel teknik servis hizmeti sunmaktadır. Bu sayede televizyonlar da yaşanan arızaları pratik bir şekilde çözmekte ve tüketici memnuniyetini en üst seviyeye çekmektedir. Ayrıca televizyon sektörü ile ilgili yaşanan ve gelişen teknolojileri de, çalışma alanlarına eklemektedir. Hizmet sağladığı bölgede yaşanan tüm televizyon arızalarını çözme kapasitesine sahip olan Kirac sunny tv yetkili led degisimi teknik servisi alanında profesyonel bir ekibe sahiptir.

Bu profesyonel ekip, hem sahada hem de servisin teknik merkezinde etkin bir şekilde görev almaktadır. Özellikle de Sunny televizyon ses var görüntü yok gibi çok karşılaşın arızalarda, sinyal bağlantısı ve kumanda alıcısı hatası gibi pek çok arıza türü hakkında araştırmalar yapılmakta ve televizyon modellerinin deformasyona uğramadan tamir edilmesi mümkün olmaktadır.

Kirac da yıllardan beri hizmet sunan tv teknik servis firmamız hizmet sunmaya başladığı günden beri servis kalitesinden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmektedir, günümüz teknolojilerini yakından takip eden teknik teknik servisimiz Elektronik ile ilgili her türlü televizyonlarınız için çözüm sunmaya devam etmektedir, Sunny Televizyon tamirinde çok önemli olan orijinal yedek parça kullanımı firmamızın en önemli kurallarından bir tanesidir

sunny tv ledlerin bozuldugunu nasıl anlarızKirac sunny tv yetkili led degisimi

Led televizyonlarında arızanın olduğunu gösteren en somut belirti ise televizyonunuzda ses olmasına rağmen hiçbir şekilde görüntünün gelmemesidir. Televizyonunuzda bir led arızası meydana gelmiş ise televizyonunuzu açtığınızda televizyonunuzdan ses geldiğini duyarsınız ancak ekran karanlık olur ve görüntü gelmez

Televizyonlarda led arızasını gösteren en belirgin özellik “tv ses var görüntü yok” olmasıdır. TV’yi açtığınızda cihazdan ses gelir ancak görüntüyü göremezsiniz. El feneri veya telefonunuzun fenerini Tv paneline yakınlaştırarak Tv panelinde hayali görüntüyü görebilirsiniz.
Tv led arızası nasıl anlaşır cevabını bu şekilde yanıtlamış olalım. Ancak şunu unutmayın, her ses var görüntü yok durumu ledlerden kaynaklanmamaktadır. Örneğin tv paneli aydınlık ise yani ekrana dokunduğunuzda parlama oluyor ise bu televizyonun panel arızasına geçtiğini gösterir. Bazı cihazlarda besleme kartından kaynaklı led bar arızalarında olabilir.
 1. Türkiye Şartlarında en çok başımıza gelen sıkıntılardan birincisi Yüksek Voltaj gelmesi sonucu LED BAR arızası meydana gelmektedir. Konutunuzda veya işyerinizde yüksek akım rölesi yoksa bu tip sıkıntılar yaşanmaktadır.
 2. Ana Kart zarar görmesi sonucu LED BAR ARIZASI meydana gelmektedir. LED çubuklarının enerji veren ana karttaki elemanlarda soğuk lehim yada aşırı ısınmadan kaynaklı arıza oluşabilmektedir Ana Kart arızası sonucu LED arızası meydana geldiğinde ana kart tamirinin de yapılması gerekmektedir.
 3. Televizyonda ses var görüntü yok sebebi
  Sunny TV ekran kararması nasıl düzelir
  Sunny TV ekran Gelmiyor
  Sunny TV  televizyon ses var görüntü yok
  Sunny LED TV LED değişimi fiyatı
  SUNNY Tv LED Bar VE Panel Fiyatları
  Sunny televizyon görüntü ayarları
  Sunny TV ekran kararması neden olur

TV Ledleri Neden Bozulur

TV’de kullanılan LED’ler renklendirilmiş ve izleyen kullanıcıların gözüne uygun hale getirilmiştir. Bazı durumlarda ledlerin bozulmasına ya da zamanla farklı arızalar ortaya çıkarmasına sebep olmaktadır. Tasarruf için son dönemde üretilen tvlerde tercih edilen led teknolojisi, televizyon dışında HID, Lamba ve diğer aydınlatma sektörlerinde de kullanabilir.

Bu arızalar kimi markalarda kronik sorun iken bazı markalarda oldukça uzun kullanım sonucunda ortaya çıkmaktadır. Kullanım durumu, televizyonun kalitesi ve kullanılan malzeme de yine televizyonunuzun ömrünü belirlemektedir. Ledlerin bozulma sebebi ise şu şekildedir;

1 – Kalitesiz Led Kullanımı

Led kalitesi oldukça önemli olmakta ve kullandığınız cihazların markasına göre kalite değişmektedir. Ömrü çabuk dolan kalitesiz parçalar ile ledlerin döşenmesi sizlere oldukça kısa sürede arızaya sebep vermektedir. TV Ledleri bozulma durumu en çok karşılaşılan durum kalitesiz ve ömrü çabuk dolan parçalar kullanılmasıdır. LED tek bir parçadan değil de birkaç farklı nedenden oluşur. Bu sebeple de bu parçalardan birinin bozulması tüm ledlerin düzgün çalışmamasına neden olabilir.

Işık yangaları, ısı emiciler ve güç kaynakları LED sisteminin başlıca parçalarıdır. Bazı marka TV üretim yaparken kalitesiz led ve bileşenlerini kullanmaktadır. TV alırken mutlaka kullanılan malzemelerin kalitesi kontrol edilmeli veya garantisi olan kaliteli firmalardan alım yapılmalıdır. Kalitesiz olan parçalar daima cihazlara zarar verecektir.

2 – Yüksek Sıcaklıklar

TV donanım kısmına hava akışının doğru bir şekilde ayarlanmaması halinde, cihaz içindeki sıcaklık artar. Bu sıcaklık değerlerinin artması led ve bileşenlerinin zarar görmesine sebep oalcaktır. Ayrıca TV’nin hava akışı iyi olsa da TV’yi yerleştirdiğiniz ünitenin hava akışını kesmesi halinde yine aynı sorun yaşanabilir. Bu sebeple cihaz hava kanallarını kapatmamalısınız.

3 – Sahte Led Lamba Kullanımı

Çin malı test edilmemiş ya da sertifikası olmayan ledler kullanılması halinde kısa sürede TV’de ekran sorunları meydana gelir. LED lambalarda en önemli detaylardan birisi Design Lights Consortium yani DLC yeterliliğine sahip sertifika olması gerekmektedir. Kirac sunny tv yetkili led degisimi firmamız tarafından her çeşit marka da led değişimleri yapılmaktadır. Kullanmış olduğunuz tv Philips, Lg, Samsung, Vestel, Arçelik, Profilo, Grundig, Beko, Sharp, Sony, Sunny, TLC, Regal, Hi-Level, Axen, Awox dahil her marka da hizmet veriyoruz.

 

 • Kirac sunny tv yetkili led degisimi‘nde Ekran Değişim Fiyatları

  Sunny markalı bir televizyona Kirac bölgesinde sahipsiniz ve ekranı kırıldığı için değişimi nitelikli bir şekilde yapacak ve Kirac bölgesinde atölyesi bulunan bir Sunny Servisi mi arıyorsunuz ? Bizler orijinal ve çıkma parçalarla televizyonunuzun ekran değişimini kısa sürede yapıyor aynı gün içerisinde teslim ederek kullanmanızı sağlıyoruz.

 • Bu konuda en net fiyat bilgisini almak istiyorsanız Kirac sunny tv yetkili led degisimi ekibinin ofis numarası olan 0 212 593 49 94 numaralı hattımızı aramanızı öneririz.Ekran boyutunu belirttikten sonra en net ekran değişim fiyatını ustalarımızdan alabilirsiniz.
 • Kirac sunny tv yetkili led degisimi Servisleri ve Ustaları

  Sunny markalı televizyonlarınızın onarımında işinin gerçekten uzmanı olan ustalarımız yer almaktadır.Bugüne kadar Axen Awox Vestel Samsung gibi birçok bilinen markanın Lcd ve Led televizyonunu onarabildikleri için az çok Sunny cihazlarında teknik hiyerarşisine hakimdirler.

 • Sizde televizyonunun ekranın görünmemesi ses var görüntü yok ekran kırılması panel değişimi gibi teknik beceri isteyen konularda yardım almak isterseniz Kirac sunny tv yetkili led degisimi yerel bölgenizde bulunan müşteri danışma ofisi ve atölyesiyle Özel Servis hizmeti vermektedir.Adresi öğrenmek isterseniz bizleri arayabilirsiniz.
 • Kirac sunny tv yetkili led degisimi

  Evinizde yer alan Sunny televizyonunuzu bünyemizde tamir ettirmek isterseniz ofisimizin teknik servis araçlarıyla kapınıza kadar geliyor yerinde teslim alarak aynı gün içinde onarıp kapıda teslim şeklinde teslim ediyoruz.Bu süreç içerisinde sizler sadece günlük hayatınızı sürdürüyor kahvenizi yudumluyor bizde bu arada Sunny Servisleri ekiplerimizle ilgili yedek parçaları temin ederek televizyonunuzu net çalışır bir şekilde 1 yıl garantili kullanıma kazandırıyoruz.

 • Kirac bölgesindeki servis saatleri ve teslim süreçleri hakkındaki detaylı bilgiler Kirac sunny tv yetkili led degisimi numarası 0 212 593 49 94 ‘u arayabilir hem tamir fiyatları hemde ustalarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kirac sunny tv yetkili led degisimi

Sunny LED Panel Değişimi

Baran Tv Servisi olarak Sunny tv led panel değişimi ve panel tamiri konusunda uzman teknik personel ve ustalarımız ile hizmetinizdeyiz. Orjinal ve garantili led panel değişimi deneyim , bilgi ve kaliteli yedek parçalar ile mümkündür. Sağlıklı, canlı , renkli ve net bir görüntü için led panel değişimi işin ustası tarafından yapılmalıdır.

Kirac sunny tv yetkili led degisimi olarak en titiz şekilde tv panel tamiri ve led panel değişimi işlemi kısa sürede ve itina ile gerçekleştirilmektedir. Led Panel değişimi fiyatları için bizi telefon ile arayarak model ve ekran büyüklüğü gibi detayları bize aktardıkdan sonra sağlıklı bir fiyat alabilirsiniz.

Kirac sunny tv yetkili led degisimi fiyatı

Cihazlarında teknik sorun yaşayan kullanıcılar için en önemli şey tabi ki de televizyon tamir fiyatları oluyor.Özellikle sıfır cihazların yükselen kur nedeniyle cep yaktığı dönemlerde tüketiciler genellikle tercihlerini tamir yönünden kullanıyorlar.Ama burada en önemli olan durum tabiki de müşteri memnuniyetidir.Uygun fiyatlı onarılan veya bakımı yapılan cihazlarda sadece ekonomik koşul yetmez müşteri için önemli olan sorunun kısa zamanda işinin ehli teknikerler tarafından çözülmesi ve zamanında uygun fiyata teslim edilmesidir.

Teslim edildikten sonra onarılan cihaza garanti vermek ise müşteri memnuniyetini şüphesiz olağan derecede arttıracaktır.Bu gibi durumları dikkate alan servisimiz ise misyonlarını ve vizyonlarını müşterilerinin talepleri doğrultusunda şekillendirmekte en üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.Birçok marka ve modelde teknik taleplere cevap verebilen ekibimiz ile Sunny lcd tv servisi,led tv servisi,

Kirac sunny tv yetkili led degisimi ekipleri ile Kirac bölgesinde birçok noktaya hizmet sunabilmekteyiz.Eğer sizde markası ne olursa olsun televizyonunuzda teknik sorun yaşıyorsanız ve Kirac bölgesinde ekonomik fiyatlara Tv’nizi tamir ettirmek istiyorsanız bizlere iletişim numaralarımızdan veya elektronik posta adreslerimizden ulaşabilirsiniz.Kirac sunny tv yetkili led degisimi olarak sizlerin telefonlarını bekliyor olacağız

Kirac sunny tv yetkili led degisimi telefon numarası

“Değerli müşterimiz bu uzun yazı boyunca bizlere eşlik ettiğiniz için teşekkür ederiz.Kaliteli servis hizmetinin sunulduğu,aynı gün servis hizmetinin verildiği,parça garantisi ve daha birçok avatanjlı seçeneklerimiz ile Kirac ve semtlerinde servis hizmeti sunmaya devam ediyoruz.Kirac sunny tv yetkili led degisimi olarak bizlere “0 212 593 49 94” numaralı hattımızdan en kısa sürede ulaşabilir servis kaydı oluşturarak Kirac bölgesi için servis talebinde bulunabilirsiniz.”

Kirac sunny tv yetkili led degisimi

Televizyon Arızası Çeşitleri

Televizyon Paneli Tamiri,Sunny Lcd ve Led Tv Tamiri,Led Tv Kırık Ekran Tamiri,Led Tv Anakart Tamiri,Lcd Panel Tamir,Sunny Led Tv Panel Değişimi,Tv Ekran Değişimi,Tv Led Değişimi,Led Tv Ekran Değişimi,Led Panel Tamiri,Lcd Tv Beslenme Kartı Tamiri,Led Tv Bar Tamiri,Tv Kumanda Tamiri,

Sunny Kırık Ekran Tv Tamiri,Lcd Tv İç Ekran Tamiri,Sunny Led Televizyon Cof Değişimi,Televizyonda karlanma var,Televizyonda görüntü yok ses var.,Televizyon çalışmıyor.,Ekranın yarısı görünüyor yarısı karanlık,Tv bir müddet sonra kendi kendine kapanıyor.,Cızırtı sesi geliyor.,Cihaz aşırı ısınıyor,Ekran kararıyor,Ses gelmiyor,Yayın ekranda donuyor,Televizyonum sigorta attırıyor,Kanallar çı kmıyor & gözükmüyor.

neden Kirac yetkili sunny tv led degisim servisi

Çalışma prensiplerine ve ilkesine sadık kalan işletmemiz bakım onarım gerektiren tüm televizyon çeşitlerinde hızlı ve etkili müdahalede bulunmakta kısa sürede sizlere birçok teknik servis seçeneği çerçevesinde hizmet vermektedir.İletişim merkezimize ulaşmanız halinde garantisi bitmiş Sunny ürünlerinizde teknik sorunlarınıza çözümler sağlıyor uygun fiyatta tamir ve servis hizmeti sunuyoruz. Kirac sunny tv yetkili led degisimi hizmetimiz on yılların ardından kazanım birikimi ve teknik tecrübeyi her fırsatta müşterisine gerek onarımda gerekse ödemede kolaylık sağlayarak bugünlere kadar ulaşabilmiştir.Servis adresine veya onarıma ihtiyacınız mı var ? Fiyatta uygunluk sunarak adrese gelen ekiplerimiz yılların teknik birikimini cihazınızın bakımında kullanarak kısa ve kaliteli işçilikle yedek parça değişimini ve tamirini yapmaktadır.

Kısacası Kirac sunny tv yetkili led degisimi servisi olarak televizyonlarınızın tamirinde sizlere sadece tüm bölgeler için bir telefon kadar uzaklıktayız.Özel servis statüsünde hizmet sunan ve Kirac sunny tv yetkili led degisimi servisi sıfatında bakım onarım yapan teknik servis işletmemiz senelerin tamirat tecrübesini sağlam kaliteli işçilik gayesinden sapmadan bu günlere kadar Kirac bölgesinde taşıyan nadir firmalardan biridir.Sunny aletinizin çalışmamasıyla karşıya karşıya kaldıysanız ve hızlı bir şekilde sorunu gidermek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.Uzmanlık alanımız olan Kirac sunny tv yetkili led degisimi konusunda  Kirac da semt fark etmeden gününde arızayı onarıyoruz.Tüm bunların yanı sıra uygun fiyat esnek ödeme birde kredi kartına tahsilat kolaylığı sağlayarak siz müşterilere bütçede ve ödeme de kolaylık sağlamaktayız.

Eğer sizde Kirac sunny tv yetkili led degisimi talep etmek ve yetkili servis statüsünde profesyonel ekiplerden destek almak isterseniz bizimle 0 212 593 49 94 numaralı hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.Firmamız tarafından verilen hizmetler burada bahsedilenlerle sınırlı olup tüm bu faaliyetlerini bölgeniz için yetkili servis statüsünde gerçekleştirmektedir.Bizler senelerin onarım tecrübesini her zaman müşterisine yansıtmış bir teknik onarım firmasıyız.Kaliteli bir teknik onarım isteniyorsa bizler kurumsal bakış açımızla her zaman destek olmaya hazırız.Marka ve model fark etmeksizin bizlere ulaşabilir tüm televizyonlarınızın garantisi sona eren ürünlerinde destek alabilirsiniz.Telefonlarınızı memnuniyetle bekliyor olacağız.

Televizyon Teknik Servisi

Televizyonlarınızın markası ve modelli ne olursa olsun tecrübe ve titiz bir çalışma ile daha uzun yıllar kullanabilirsiniz.

TV Yedek Parçaları

Cihazlarınız için gereken orjinal yada tamir edilmiş parçalarının değişimi 1 yıl garantilidir. Kirac sunny tv yetkili led degisimi servisi olarak mekanik yada elektronik aksamlarda kaliteden taviz vermeyiz

Konusunda Uzman Ekip

30 senelik tecrübesi ile her türlü kart , ana kart ve dijital aksam tamirinde ustalaşmış , yetkili servislere elaman ve iş yetiştiren bir servis ile çalışmak…

Sabit Fiyat Garantisi

Kirac sunny tv yetkili led degisimi arızası ve bakımı hakkında önce size detaylı bilgi verdikten sonra tamirat süresini ve ücretini ilk baştan belirtiriz. Sonradan fiyat farkı oluşmaz.

Randevulu Servis

Kirac sunny tv yetkili led degisimi hizmeti esnasında Kirac bölgesinde tamamen randevulu olarak çalışıyoruz.Sizleri tüm gün evde bekletmiyor mesai saatleri içerisinde siz randevu kaydınızı oluştururken servis ekibinin geleceği iki saat aralığını tarafınıza bildiriyoruz.Böylece servis akışımızı kontrol altına alıyor planlı bir doğrultuda tüm tüketicilerle gün içi iletişime geçiyoruz.

Gelişmiş Çağrı Merkezi

Firmamızın en çok önemsenen çağrı merkezleri ile siz değerli Sunny tüketicilerini telefonda fazla bekletmiyor yurt içi arama tarifelerinizle hemen bizlere ulaşmanızı sağlıyoruz.Sorunlarınızı güleryüzlü ve ilgili personellerimiz ile dinleyerek sizleri yönlendiriyor veya arıza kaydınızı çok kısa bir sürede oluşturuyoruz

 

Kirac sunny tv yetkili led degisimi olarak nasıl çalışıyoruz

Kirac ‘da hizmet veren televizyon teknik servisi olarak sizleri bizden hizmet aldığınız taktirde özel servis sürecimizin nasıl işlediği hakkında kısaca bilgilendirmek istiyoruz.Hem bu sayede bizden Sunny Servis Hizmeti almadan önce süreci öğrenebilir bu kapsamda cihazınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Öncelikle gerekli bilgileri toplarız.

0 212 593 49 94 numaralı hattımızdan bize ulaştığınız taktirde müşteri temsilcimiz Sunny televizyonunuzun modelini öğrenerek arızası hakkında sizlerden detaylı bilgi edinir.Daha sonra arıza kaydınızı oluşturmak için adınızı soyadınızı adresinizi ve sizlere ulaşabileceğimiz bir telefon numarası rica eder.Sonra teknisyenlerimizin müsait olduğu aralıkları sizlere bildirerek iki saat aralığında seçim yapmanızı ister.Seçiminizi yaptıktan sonra arıza kaydınız işleme alınır ve böylece Kirac sunny tv yetkili led degisimi süreci başlamış olur.

Alanında uzman teknisyenlerimizi tarafınıza yönlendiririz.

Teknik bilgi ve müşteri ilişkileri yönetimi konusunda bilgili olan teknisyenlerimizi Sunny cihazın bulunduğu konuma yedek parçalarıyla birlikte gönderir yerinde arıza tespiti yaparız.Daha sonra tüketicimize bu arızanın neden olabileceğini tamirin veya değişimin mümkün olup olmadığını ve maliyetinin ne kadar tutacağı hakkında kısa bir bilgilendirme sunarız.Eğer mümkünse Sunny cihazınızdaki arızayı her zaman yerinde onarmayı tercih ederiz.Eğer ciddi bir arıza ise atölyemize donanımlı araçlarımız ile götürür orada tamir işlemlerini başlatırız.

Test İşlemleri Ve Tamir Sürecinin Sonlanması.

Eğer Sunny televizyonunuzu atölyemize aldıysak atölyeci ustalarımız tarafından aynı gün tamir işlemlerine başlanılır.Onarım bittikten sonra çeşitli testlere sokulur.Bu test sürecinde cihazdaki piksellerden anakartına kadar tüm parçaları tek tek kontrol edilir.Başarıyla testten geçen teslim ekibine verilmek üzere paketlenir.Daha sonra teslim edilme sürecinde gerekli servis fişlerinizi tarafınıza sunarız.Bunun haricinde sizler dilerseniz ofisimize kadar gelerek cihazınızı kendiniz teslim edebilir yine kendiniz teslim alabilirsiniz.Böylece daha uygun fiyatlara servis ücreti ödemiş olursunuz.Tüm bu tamir süreçlerinin sonucunda takılan parça kapsamında 1 yıl garantili olan cihazınızı artık gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz 🙂