0 212 593 49 94
Sosyal Medya Hesaplarımız

Buyukcekmece Led Tv Servisi

Buyukcekmece Led Tv Servisi

Buyukcekmece Led Tv Servisi,Baran tv Hastanesi, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.Son yıllarda yeni nesil televizyon modellerinin artması ile birlikte eski tip ekran panellerine nazaran daha yeni teknolojilere sahip panelli tv modelleri üretildi.Bu durum tv panelinde bulunan led barların yani led tv arka aydınlatmaların bozulduğunun habercisidir. Bu durumda tv led değişimi yapılmadığı takdirde panel arızalanmalarına ve yüksek maliyetlere yol açıyor.

Televizyon tamiri, Lcd, Led ve Plazma panel tamiri beylikdüzü ve çevresine

Samsung, Lg, Philips, Sony, Toshiba, Arçelik, Beko, Vestel başta olmak üzere

Digipoll, Sunny, Axen markalar ile

bağımsız tüm televizyon teknik servis arıza/tamir montaj ve bakım hizmeti sunmaktadır.

Televizyonunuzun sizin için değerli, evinizde bir gün bile olmazsa olmazlardan bir parça olduğunun bilincindeyiz. Güvenilir tv tamiri hizmeti al, Zaman kazan, Garantide ol. Kalitede lider, Teknolojide güncel, Üst düzey garantili onarım hizmetleri sunuyoruz..

Buyukcekmece Led Televizyon Servisi

LCD LED TV PANELİ  KIRILMADIKCA TAMİRİ MÜMKÜNDÜR. PANEL DEDİGİMİZ TELEVİZYONUN EKRANIDIR.

Buyukcekmece Led Tv Servisi olarak, basta Samsung, LG, Arçelik, Philips, Panasonic ,Beko, Vestel, Sony, Grundig, Sunny, Regal ve Axen Marka Televizyonların Tüm Servis, Tamir, parça temini ve parça değişim İşlemleri tarafımızdan üstün hizmet anlayışı ile yapılır

Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır.

Buyukcekmece Led Televizyon tamir servisi

Parça ve işçilik Garantisi

Cihazınızın tamiri için kullanılan malzeme garantimiz altında olup yapılan işçiliğede garanti vermekteyiz,Bizim tarafımızdan  yapılan tamir cihazın aynı parçadan veya işçilikten kaynaklanan arızası halinde,başka bir firma tarafından cihaza müdahale yapılmadığı takdirde ücretsiz yapılır,Değişen parça bilgisi servis formuna yazılır ve fotoğraflanır belirli bir süre sonra cihaza yapılan tamir işleminin unutulmaması açısından kayıt altına alınır.

bununla birlikte Panel arızalarının giderilmesinde %90 oranında başarı kaydeden Buyukcekmece Led Tv Servisi Tüm semtlere  vermiş olduğu hizmetlerde kalıcı ve hızlı çözümleri sunmaktadır.

Nasıl onarım hizmeti alacağım?

Buyukcekmece Led Tv Servis

Panel arızası olduğu durumda, televizyonunuzun arıza aındaki fotoğraflarını, ve marka model bilgisini de hazır edin.

öncelikle ardından yaşadığınız bölgede anlaşmalı servis noktamız olup olmadığını kontrol edin.

Garantili Onarım

Yaptığımız tüm onarım işlemlerinde 1(bir) yıl süreyle parça ve işçilikler garanti altındadır. Herhangi bir arıza yinelemesi anında bize başvurmanız yeterlidir.

!!! DİKKAT DARBE SONUCU KIRIK OLAN PANELLER TAMİRİ MÜMKÜN DEĞİLDİR…

Buyukcekmece Led Tv Servisi Servisimizde her marka ve model plazma  tv lerin tamir ve bakımı orjinal yedek parça değiştirilerek yapılmaktadır.LED TV modelleri, görüntü kalitesinde sunduğu farklılıkla diğer modeller arasından bir adım öne çıkıyor. Teknik özelliklerinin bu kadar detaylı olmasından dolayı cihazın kurulumu yapılırken ayrı bir hassasiyet gerekiyor.

Sınıfındaki iddiasını görüntü kalitesiyle ortaya koyan  LED TV’ler, kurulumu ve işleyişiyle de fark yaratıyor. Renklerin doğru şekilde yansıtılması için yaşam alanının en güzel yerinde konumlanması gerekiyor. Ayrıca belli teknik detaylarda kurulum sırasında öne çıkıyor

LED TV modelleri, görüntü kalitesinde sunduğu farklılıkla diğer modeller arasından bir adım öne çıkıyor.  Teknik özelliklerinin bu kadar detaylı olmasından dolayı cihazın kurulumu yapılırken ayrı bir hassasiyet gerekiyor.

LED Televizyon Tamiri ve Onarımı

Minimal ve çekici tasarımları, yüksek çözünürlükleri ve enerji tasarrufu nedeniyle sıkça tercih edilen

LED TV’ler, zamanla arıza çıkarabilir. Çünkü bu televizyonların ekranları diğer televizyonlara göre çok daha hassastır ve daha fazla dikkat gerektirirler.

LED TV’lerde oluşan arızaların başında LED panel kararması gelmektedir. Böyle bir durumda, çoklu panel kararması ya da komple kararma olmasına göre farklı işlemler yapılmaktadır.

Bu ve benzeri LED TV arızaları için firmamız ile irtibata geçebilir, işinde deneyimli ve uzman kadromuz ile LED televizyon tamiri hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Buyukcekmece Led Tv Servisi

Buyukcekmece Led Tv Servisi

Buyukcekmece Led Tv Servisi ise bu noktada devreye giriyor ve yılların verdiği tecrübe ile cihazın sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlıyor. ayrıca cihazın daha uzun ömürlü olmasını sağlarken ekonomik kayıplar yaşanmasına da engel oluyor.

Sınıfındaki iddiasını görüntü kalitesiyle ortaya koyan  LED TV’ler, kurulumu ve işleyişiyle de fark yaratıyor. Renklerin doğru şekilde yansıtılması için yaşam alanının en güzel yerinde konumlanması gerekiyor. Ayrıca belli teknik detaylarda kurulum sırasında öne çıkıyor. Belli adımları kaçırmamak ve hata yapmamak için  Buyukcekmece Led Tv Servisi ne danışmalı ve onların fikirleriyle hareket etmelisiniz.

Belli adımları kaçırmamak ve hata yapmamak için Buyukcekmece Led Tv Servisi servisine danışmalı ve onların fikirleriyle hareket etmelisiniz. LED tv yetkili servisi bakım,onarım ve kurulum aşamasında markamıza ait cihazların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. cihazınızın  yüksek performans sergilemesi, kesintisiz görüntü kalitesi sunması ve arıza vermemesi için belli dönemlerde   bakım hizmeti vermektedir.

Buyukcekmece Led Tv Servisi

Buyukcekmece Led Tv Servisi

led tv ler diğer modellere göre çok daha hassas yapıya sahiptir.Buyukcekmece Led Tv Servisi ise tam da bu noktada devreye girer cünkü tüketicilerin cihazını en doğru şekilde kullanmalarına yardımcı olur. Cihazı daha uzun süre ve yüksek performansla kullanmak için mutlaka profesyonel ekipten destek alınmalıdır. Televizyonun doğru yerde konumlanması ve kurulumunun hatasız yapılması cihazı yüksek performansla kullanmanın en önemli koşuludur.

Kurulum sırasında dikkat edilmesi gereken belli başlı özellikler vardır.Örneğin; cihaz yaşam alanının en doğru noktasına yerleştirilmelidir.LCD, TV sehpasına yerleştirilebildiği gibi duvara ya da tavana monte edilebilmektedir. fakat en doğru yerin neresi olduğuna profesyonel ekiple karar vermek isabet olacaktır. Çünkü belli noktalarda teknik detaylar önem arz etmektedir.

Model  Marka Fark etmez Her türlü Televizyonun arıza tespitini giderme konusunda çok İddialıyız. Çünkü biz bu işi biliyoruz.

Buyukcekmece Led Tv Servisi

Buyukcekmece Led Tv ServisiBuyukcekmece Led Tv Servisi Hizmeti sunan Firmamız ,Profesyonel Kadro ve Ekipmanlarımızla, İstanbul Avrupa yakası tüm ilçe mahalle ve semtlerine,Her Marka ve Model TELEVİZYON,  OLED TV,  QLED TV,  LCD TV,  LED TV,  PLAZMA TELEVİZYON ,Servis Tamir bakım ve montaj işlerini Profesyonel olarak siz değerli Müşterilerimize sunmaktayız,Yerinde Servis Hizmetlerimizle arızalı cihazlarınızı adresinizden alıyoruz.

üstelik Arızalı televizyonunuzu evden işyerinizden teslim alarak tamiri sonrası gene aynı adrese  teslim ediyoruz,Teslim alınan televizyonla birlikte servis formu sizlere verilerek cihaz teslim alınmakta,Servise alınan televizyonun arıza tespiti yapıldıktan sonra buna bağlı olarak arıza masrafı belirlenerek,televizyonun çalışır duruma getirilmesi için gerekli maliyet hesaplanarak sizlere bildirilir onay vermeniz durumunda cihazınız tamir edilir,Kesinlikle onayınız olmadan cihaz tamir edilerek oldu bittiye getirilme durumu yapılmaz.

Buyukcekmece LED Televizyon Tamircisi

Buyukcekmece LED Televizyon Tamiri

Buyukcekmece Led Tv Servisi olarak hizmet sağlayan firmamız yaklaşık olarak 26 yıldır sektör içerisinde bulunmaktadır. Dürüstlük, kalite ve profesyonellikle beraber sürdürülen 26 yılın geri dönüşü olarak müşteri memnuniyetlerimizi göstermemiz mümkündür. LED tv tamircisi denilince akla gelen ilk firma olmamız yıllarımızı harcadığımız mesleğimizi profesyonel bir şekilde sürdürdüğümüzün kanıtları arasında yer almaktadır.

Buyukcekmece Led Tv Servisi ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere hizmet sağlayan firmamız bu alanda müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir.müşterilerimizin arıza kaydının firmamız ulaşmasına istinaden 1 saat içerisinde belirtilen adreste televizyon tamirini gerçekleştirmekteyiz. Alanında uzman teknik personellerimiz firmamıza arıza kaydının ulaştığı andan itibaren belirtilen adrese 1 saat içerisinde ulaşarak LED televizyon tamiri işlemlerine başlamaktadır.

televizyonunuzun evinizde tamir edilmesi önceliğimiz arasında yer almaktadır. Yani televizyonumuzu LED televizyon servisimize getirmeden olduğu yerde tamir ederek müşterilerimizin televizyonsuz geçirecek vakitlerini en aza indirmeyi hedeflemekteyiz.Buyukcekmece Led Tv Servisi olarak evinizde yada iş yerinizde çözüm sağlayamadığımız televizyon arızalarında ise televizyonunuzu LED televizyon servisimize getirerek alanında uzman personellerimiz tarafından detaylı incelemeye almaktayız.  Bu süreçte televizyon sahibi müşterimize bilgi vererek onayını almaktayız.

 hizmetlerimizin tamamında kalite standartları gereğine uygun olarak hareket etmekteyiz. Evinizde tamamlanamayan arıza çözümleri LED tv servisimizde tamamlanarak adresinizde denenerek teslim edilmektedir. LED televizyon servisine getirilerek onarılan televizyonlar aynı gün içerisinde teslim edilmektedir. Gerçekleştirdiğimiz tüm onarım veya değişim işlemlerinde müşteri memnuniyeti kapsamında uygun fiyatlandırma politikası izlemekteyiz.

Buyukcekmece LED Televizyon Tamircisi

yedek parçalar ile yedek parça siparişi vererek günlerce beklemenize gerek kalmadan anında montaj işlemi gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede müşterilerimizin televizyonlarına aynı gün içerisinde kavuşmasını sağlamaktayız. Buyukcekmece Led Tv Servisi taleplerinizi bu sıralama ile karşılamaktayız.

Buyukcekmece LED Televizyon Tamircisi

Garantisi bitmiş ya da tamir servisi bağımsız olan led tv cihazlarınızı rahatlıkla tamir edip

eskisinden de kaliteli bir konuma ulaştırmayı başaran personellerimiz sayesinde

sizler evinizdeki en önemli dostunuz olan televizyonlarınıza kısa zaman içerisinde kavuşabilirsiniz.

Şunu da kesinlikle göz ardı etmemek gerekir ki,

teknolojik aletlerin belli bir dönem içerisinde bozulması kaçınılmaz bir durumdur.

Burada önemli olan ve dikkat edilmesi gereken esas etmen ise,

sizlerin mevcut ürünlerinizi gayet güvenilir bir işlevsellikle gözden geçirtip tamir ettirmeniz olmalıdır

Cihaz tamir edildikten sonra en az bir iş günü teste tutularak sizlere teslim edilir

ONARIMINI GERÇEKLEŞTİRİDİĞİMİZ BAŞLICA ARIZALAR VE MARKALAR;

LG TV TAMİR ,SAMSUNG TV TAMİR ,

PHILIPS TV TAMİR ,LG SES VAR GÖRÜNTÜ YOK ,

SAMSUNG SES VAR GÖRÜNTÜ YOK,

PHILIPS SES VAR GÖRÜNTÜ YOK,

LG PANEL TAMİRİ,SAMSUNG PANEL TAMİRİ,BEKO PANEL TAMİRİ,

ARÇELİK PANEL TAMİRİ,VESTEL PANEL TAMİRİ,

PHILIPS PANEL TAMİRİ,REGAL SEG PANEL TAMİRİ