0 212 593 49 94
Sosyal Medya Hesaplarımız

Gurpinar televizyon montaj servisi

Gurpinar televizyon montaj servisi

Gurpinar televizyon montaj servisi ustalarımız, kısa süre içerisinde televizyonlarınızın kurulumunu yaptıktan sonra, uydu kanallarınızı ayarlayarak sizlere teslim etmektedir. Teknolojinin sık sık gelişmesi ile televizyon çeşitleri de fazlalaşmaktadır. Her sene yeni model LCD, LED ve UHD televizyonlar piyasaya çıkar. Bu modeller çok fazla kişi tarafından tercih edilir. Eğer yeni çıkan bir model televizyon aldıysanız ve Gurpinar televizyon montaj servisi hizmetine ihtiyacınız varsa, firmamız bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır.

Firmamız Gurpinar televizyon montaj servisi hizmetini en uygun fiyat seçenekleri sunarak sizlere hizmet verirler. Sizde firmamızdan hemen montaj hizmeti almak isterseniz 0 212 593 49 94 iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Gurpinar televizyon montaj servisi

Gurpinar televizyon montaj servisi. Her marka televizyon kurulumu ve duvara tv montajı için arayabilirsiniz. Aynı gün servis imkanı.

Duvara asmak için aparat satışımız ve tv askı aparatı montajı hizmetimiz vardır, her marka, her model ve her büyüklükdeki televizyonlarınız için parça bulunmaktadır.

Televizyon kurulumu konusunda tecrübeniz yoksa bu işi bize bırakabilirsiniz. Türksat 3A ve Türksat 4A ya da Hotbird, Astra, Digitürk, D-Smart gibi platformların kanal taraması, kanal düzenlemesi, eksik kanalların ayarlanması, kanal listesinin sıralaması gibi işlemleri işinde deneyimli uydu teknisyenlerimiz sizin için gerçekleştirebilir.

Gerekli tv televizyon duvara asma aparatınız yoksa teknik servis ekibimize belirtiniz. Yanlarında televizyonunuza uygun duvara asma aparatıyla geleceklerdir.

Mevcut duvara asılı olan televizyonlarınızda yer değişikliği yapılır. Örneğin salondan demonte edilip yatak odasına televizyon montajınız sağlanır.

Taşınmanız durumunda mevcut duvarda asılı olan televizyonunuz demonte edilip yeni evinizde istediğiniz odaya televizyon duvara asma işlemi gerçekleştirilir.

Gurpinar televizyon montaj servisi

Gurpinar televizyon montaj servisi

Değerli müşterilerimiz Gurpinar ilçesinde tüm marka ve model Televizyonlara montaj hizmetimiz bulunmaktadır. Televizyonlarınız Sehpa veya Duvara montaj işlemi yapılmaktadır. Tüm Hareketli ve Sabit Askı aparatları ile Televizyonlarınız sorunsuzca kurulumu yapılır.

Yılların vermiş olduğu sektör tecrübesi ve kaliteli işçilik prensibiyle Gurpinar ilçesinde müşteri odaklı çalışan Gurpinar televizyon montaj servisi bu doğrultuda hızla büyümüş ve edindiği piyasa tecrübesini nitelik artırım anlamında kullanmış, sektördeki en etkin firmalar arasına girerek İSTANBUL genelinde hizmet ağını genişletmiştir. İSTANBUL markasına ait tüm televizyonlarınızın servis hizmetiyle güler yüzlü ve güvenilir hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimizi memnun ediyoruz.

Televizyon duvara nasıl monte edilir

Gurpinar televizyon montaj servisi için duvara delik delmeden önce duvarda su ve gaz boruları ya da elektrik kabloları bulunmadığından emin olunmalıdır. Doğru konumu bulmak çok önemlidir. Duvara sıfır, düz olarak yerleştirebilir ya da hareketli tv aparatı kullanılarak ileri geri, aşağı yukarı ayarlanmasını sağlayabilirsiniz. Örneğin mutfakta farklı konumlara geçtiğinizde en iyi görüntüleme açısını bulmak için oldukça kullanışlıdır.

Gurpinar duvara TV Montajı

LCD, LED ve Plazma televizyonlar satın alındıklarında genelde kutunun içinde tv duvar askı aparatı ile gelir. Televizyonu duvara monte ettirmek yaşam alanınızı daha kullanışlı ve estetik hale getirebilir.

Gurpinar televizyon montaj servisi ile gelen askı aparatı ya da bizden alabileceğiniz askı aparatıyla tv duvar montajınızı yapıyoruz. Televizyonunuzun duvarda tek yöne bakmasını istemiyorsanız Çeşitli özellikli askı aparatlarımız da mevcuttur. Örneğin televizyonunuzu aşağı yukarı, sağa sola ya da ileri geri oynatabileceğiniz esnek hareketli tv askı aparatları tercih edebilirisiniz.

Gurpinar televizyon montaj servisi talebi sırasında televizyonunuzun kaça kaç ebatta olduğunu ve ne çeşit bir askı aparatı tercih ettiğinizi mesaj yoluyla ya da telefonda belirtmeniz yeterli olacaktır.

Led ve Lcd Televizyonları kolaylıkla duvara monte ettirerek izleyebilirsiniz. İsterseniz sabit askı aparatı ile sağa sola aşağı yukarı dönebilen hareketli askı aparatı ile ya da isterseniz tavana monte edilebilen tavan askı aparatı ile monte işlemini gerçekleştiriyoruz. duvara sıfır Askı aparatı tv kutunuzda yoksa bizden her çeşit askı aparatı temin edebilirsiniz. Gurpinar televizyon montaj servisi işlemi öncesi Satın alma aşamasında televizyon modelinize uyumlu olan askı aparatını temin ediyoruz.

Duvara tv monte edilmesi pratik bir çözüm sunmaktadır. Fakat duvara televizyon montaj işleminin hem televizyon hem de kişilerin güvenliği için doğru yere yapılması ve de çok sağlam sabitlenmesi gerekmektedir. Aksi halde duvardan düşecek olan televizyon hem ciddi zararlar yaratabilir hem de kişileri yaralayabilir. Gurpinar televizyon montaj servisi olarak bu tür risklere karşı size en sağlam çözümü sunuyoruz.

Gurpinar Duvara Sıfır Askı Aparatı ile Lcd Led Tv Montajı

Gurpinar duvara tv asma, Gurpinar duvara monte tv, Gurpinar duvara tv monte, Gurpinar duvara tv montajı, Gurpinar duvara tv monte etme, Gurpinar tv askı aparatı montajı, Gurpinar televizyon montaj servisi, Gurpinar televizyonu duvara gömme, Gurpinar tv duvar askı aparatı montajı, Gurpinar televizyonu üniteye sabitleme, Gurpinar televizyonu duvara monte etme, Gurpinar televizyonu sehpaya sabitlemek,

Gurpinar tv montaj, Gurpinar tv montajı, Gurpinar tv kurulumu, Gurpinar tv duvar montajı, Gurpinar tv duvara asma, Gurpinar tv duvara monte, Gurpinar tv duvara montaj, Gurpinar , duvara tv montajı, Gurpinar televizyon montajı, Gurpinar televizyon kurulumu, Gurpinar tv duvara montalama, Gurpinar tv duvara monte etme, Gurpinar tv asma, Gurpinar tv montaj, Gurpinar tv sabitleme, Gurpinar duvara monte tv,

Gurpinar tv aparatı montajı, Gurpinar duvara gömme tv, Gurpinar tv’yi duvara asmak, Gurpinar köşe duvara tv asma, Gurpinar tv’yi duvara monte etme, Gurpinar tv ünitesine tv sabitleme, Gurpinar duvar askı aparatı montajı, Gurpinar hareketli askı aparatı montajı
Gurpinar

LED TV – LCD TV – PLAZMA TV Duvara Montaj Hizmeti

Gurpinar televizyon montaj aparatları, Gurpinar televizyon montaj aparatı, Gurpinar televizyon montaj seviyesi, televizyon montaj aparatı Gurpinar , Gurpinar televizyon montaj aparatı ne kadar, Lcd tv duvara nasıl monte edilir, televizyonun duvara montaj yapılması Gurpinar , televizyon montaj ekipmanlari, televizyon montaj ekipmanlari duvara, televizyon montaj ekipmanı ayaklı, televizyon montaj standartı,

Gurpinar televizyon montaj tamirat yapanlar, Gurpinar En Uygun Askı Aparatları, HD-3D-4K Televizyonlar İçin Askı demirleri & Montaj işlemleri, Gurpinar Led Tv Duvara Montaj Ekipmanlar, En Uygun Tv Askı Montaj İşlemeri, LCD Tv Montajı Servisi, Duvara tv asma, duvara monte tv, duvara tv monte. Gurpinar Televizyonu üniteye sabitleme, Gurpinar televizyonu sehpaya sabitlemek. Tv duvara asma, tv duvara monte, televizyon kurulumu, Televizyon duvara nasıl asılır?

Gurpinar televizyon montaj servisi

Televizyon asarken dikkat edilmesi gerekenler

Doğru konumun işaretlenmesi

TV’nizi nereye monte etmek istediğinize karar verin. Duvara düz olarak yerleştirebilir ya da dönerek ya da eğilerek ayarlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu, farklı konumlardan en iyi görüntüleme açısını bulmak için faydalı olabilir (örneğin mutfaktan).

Doğru yüksekliğin belirlenmesi

Standart kural, düz ekranlı bir TV’nin alt kenarının zeminden 50 ila 60 cm yukarıda olmasıdır. Tabii bu, sizin durumunuza da bağlıdır. Yaklaşık olarak TV’niz ile aynı boyutta bir parça karton alıp duvara tutmak iyi bir fikirdir. Ardından, farklı oturma konumlarından bakın. Kartonun yerinden memnun olduğunuzda, düz ekranlı TV’nizi de aynı yüksekliğe monte edebilirsiniz.

Destekler ağırlığı taşıyabilir mi?

Sadece TV’nizin boyutuna ve ağırlığına uygun destekler satın alın (desteğin özelliklerini kontrol edin). Düz ekranlı televizyonunuzun kılavuzunu okuyun ve verileri karşılaştırın. İyi kaliteli dübel ve vidalar kullanın ve desteğin üzerindeki tüm vida deliklerinden yararlanın.

Duvara uzaklık

Düz ekranlı TV’nizi duvara yakın monte edebilirsiniz, ancak bu, ekranın konumunu ayarlayamayacağınız anlamına gelir. Düz ekranlı bir TV’nin ısı ürettiğini unutmayın; ekran ile duvar arasında daha geniş bir boşluk olması, daha iyi bir havalandırma sağlar. Bu aynı zamanda toz birikintilerinin duvarda koyu konveksiyon lekelerine neden olma olasılığını azaltır ve ekranın açısını yatay ve dikey olarak ayarlamanıza olanak verir.

VESA montaj boyutunu ölçün

Duvara montaj desteğini doğru seçmek için, düz ekranlı TV’nizin arkasındaki vida delikleri arasındaki mesafeyi ölçün. En yaygın boyutlar, merkezden merkeze 10 x 10 cm ve 20 x 10 cm’dir.

Kabloları gizleyin

Elektrik kablosu ve anten kablosunun yanı sıra, düz ekranlı TV’nizi örneğin DVD oynatıcılar, oyun konsolları, uydu alıcıları ve dijital set-üstü kutuları gibi diğer ekipmana bağlamak için çoğunlukla bir kaç diğer kablo daha kullanılır. Bu cihazlar çoğu kez zemindeki bir dolapta bulunur,

bu nedenle TV’ye giden kabloları geçirmek için en iyi yolu bulmanız gereklidir. Bunu yapmanın iyi bir yolu, kabloları düzgün bir şekilde döşemek ve görünmemelerini sağlamak için bir kablo kanalı kullanmaktır. Diğer bir seçenek ise, ekipmanı taşıyan bir rafa sahip bir TV desteği kullanmaktır.

Televizyon Duvar Askı Aparatı çeşitler

Sabit Televizyon duvar askı aparatı (tablo gibi) durur.

Hareketli Televizyon duvar askı aparatı (Sağ-Sol Yukarı-Aşşa) dönebilen

Tavana asılan Televizyon duvar askı aparatı 360 derece dönebilen

Televizyon Duvara Montajı Nasıl Yapılır 

Televizyon duvara montajı yapılması için bir kaç malzeme gereklidir bunlar;

Matkap,Matkap ucu,Dübel vida,Matkap ucu,Su terazisi,Askı aparatı,Tornavida,çekiç vb..

Teknik malzeme tedariki yapıldıktan sonra televizyon fişi çekilerek düz zemine yatırılır,Duvar askı aparatı kutusundan çıkarılarak içerisinden çıkan montaj şemasına göre televizyon arkasına monte edilir.

Televizyon yerden yüksekliğini yani tv’nin en alt tarafının geldiği yer 80 cm ile 100 cm arasında olması gerekir,yüksek yere monte ederseniz oturarak seyredileceği için boyun ağrısı sorunu ile karşılaşılır bu tar sorunlarla karşılaşmamak için standart ölçülerde montaj işlemini tamamlayın.

neden bizi tercih etmelisiniz

neden bizi tercih etmelisiniz

Gurpinar televizyon montaj servisi olarak Yapacağımız tüm tamir çalışmaları 1 yıl firma garantisi adı altına alınmaktadır.

Gezici servisimiz ile müşterilerimize oldukça hızlı bir şekilde iletişime geçmekteyiz.

Yerinde tamir ve kapıda kolaylıkla ödeme gibi seçenekler mevcuttur

Orijinal tv yedek parça satışlarımızda mevcuttur.

Alanında uzman Gurpinar televizyon montaj servisi çalışanlarımız aynı gün yerinde servis ve tamir imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Gurpinar televizyon montaj servisi ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler :

Gurpinar duvara tv asma,Gurpinar duvara monte tv,Gurpinar duvara tv monte,Gurpinar duvara tv montajı
Gurpinar duvara tv monte etme,Gurpinar tv askı aparatı montajı,Gurpinar televizyon montaj servisi,Gurpinar televizyonu duvara gömme,Gurpinar tv duvar askı aparatı montajı,Gurpinar televizyonu üniteye sabitleme,Gurpinar televizyonu duvara monte etme,Gurpinar televizyonu sehpaya sabitlemek

Gurpinar tv montaj,Gurpinar tv montajı,Gurpinar tv kurulumu,Gurpinar tv duvar montajı,Gurpinar tv duvara asma
Gurpinar tv duvara monte,Gurpinar tv duvara montaj,Gurpinar duvara tv montajı,Gurpinar televizyon montajı,Gurpinar televizyon kurulumu,Gurpinar tv duvara montalama,Gurpinar tv duvara monte etme

Gurpinar tv asma,Gurpinar tv montaj,Gurpinar tv sabitleme,Gurpinar duvara monte tv,Gurpinar tv aparatı montajı
Gurpinar duvara gömme tv,Gurpinar tv’yi duvara asmak,Gurpinar köşe duvara tv asma,Gurpinar tv’yi duvara monte etme,Gurpinar tv ünitesine tv sabitleme,Gurpinar duvar askı aparatı montajı,Gurpinar hareketli askı aparatı montajı