0 212 593 49 94
Sosyal Medya Hesaplarımız

Buyukcekmece televizyon montaj servisi

Buyukcekmece televizyon montaj servisi

Buyukcekmece televizyon montaj servisi ustalarımız, kısa süre içerisinde televizyonlarınızın kurulumunu yaptıktan sonra, uydu kanallarınızı ayarlayarak sizlere teslim etmektedir. Teknolojinin sık sık gelişmesi ile televizyon çeşitleri de fazlalaşmaktadır. Her sene yeni model LCD, LED ve UHD televizyonlar piyasaya çıkar. Bu modeller çok fazla kişi tarafından tercih edilir. Eğer yeni çıkan bir model televizyon aldıysanız ve Buyukcekmece televizyon montaj servisi hizmetine ihtiyacınız varsa, firmamız bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır.

Firmamız Buyukcekmece televizyon montaj servisi hizmetini en uygun fiyat seçenekleri sunarak sizlere hizmet verirler. Sizde firmamızdan hemen montaj hizmeti almak isterseniz 0 212 593 49 94 iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Buyukcekmece televizyon montaj servisi

Buyukcekmece televizyon montaj servisi. Her marka televizyon kurulumu ve duvara tv montajı için arayabilirsiniz. Aynı gün servis imkanı.

Duvara asmak için aparat satışımız ve tv askı aparatı montajı hizmetimiz vardır, her marka, her model ve her büyüklükdeki televizyonlarınız için parça bulunmaktadır.

Televizyon kurulumu konusunda tecrübeniz yoksa bu işi bize bırakabilirsiniz. Türksat 3A ve Türksat 4A ya da Hotbird, Astra, Digitürk, D-Smart gibi platformların kanal taraması, kanal düzenlemesi, eksik kanalların ayarlanması, kanal listesinin sıralaması gibi işlemleri işinde deneyimli uydu teknisyenlerimiz sizin için gerçekleştirebilir.

Gerekli tv televizyon duvara asma aparatınız yoksa teknik servis ekibimize belirtiniz. Yanlarında televizyonunuza uygun duvara asma aparatıyla geleceklerdir.

Mevcut duvara asılı olan televizyonlarınızda yer değişikliği yapılır. Örneğin salondan demonte edilip yatak odasına televizyon montajınız sağlanır.

Taşınmanız durumunda mevcut duvarda asılı olan televizyonunuz demonte edilip yeni evinizde istediğiniz odaya televizyon duvara asma işlemi gerçekleştirilir.

Buyukcekmece televizyon montaj servisi

Buyukcekmece televizyon montaj servisi

Değerli müşterilerimiz Buyukcekmece ilçesinde tüm marka ve model Televizyonlara montaj hizmetimiz bulunmaktadır. Televizyonlarınız Sehpa veya Duvara montaj işlemi yapılmaktadır. Tüm Hareketli ve Sabit Askı aparatları ile Televizyonlarınız sorunsuzca kurulumu yapılır.

Yılların vermiş olduğu sektör tecrübesi ve kaliteli işçilik prensibiyle Buyukcekmece ilçesinde müşteri odaklı çalışan Buyukcekmece televizyon montaj servisi bu doğrultuda hızla büyümüş ve edindiği piyasa tecrübesini nitelik artırım anlamında kullanmış, sektördeki en etkin firmalar arasına girerek İSTANBUL genelinde hizmet ağını genişletmiştir. İSTANBUL markasına ait tüm televizyonlarınızın servis hizmetiyle güler yüzlü ve güvenilir hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimizi memnun ediyoruz.

Televizyon duvara nasıl monte edilir

Buyukcekmece televizyon montaj servisi için duvara delik delmeden önce duvarda su ve gaz boruları ya da elektrik kabloları bulunmadığından emin olunmalıdır. Doğru konumu bulmak çok önemlidir. Duvara sıfır, düz olarak yerleştirebilir ya da hareketli tv aparatı kullanılarak ileri geri, aşağı yukarı ayarlanmasını sağlayabilirsiniz. Örneğin mutfakta farklı konumlara geçtiğinizde en iyi görüntüleme açısını bulmak için oldukça kullanışlıdır.

Buyukcekmece  duvara TV Montajı

LCD, LED ve Plazma televizyonlar satın alındıklarında genelde kutunun içinde tv duvar askı aparatı ile gelir. Televizyonu duvara monte ettirmek yaşam alanınızı daha kullanışlı ve estetik hale getirebilir.

Buyukcekmece televizyon montaj servisi ile gelen askı aparatı ya da bizden alabileceğiniz askı aparatıyla tv duvar montajınızı yapıyoruz. Televizyonunuzun duvarda tek yöne bakmasını istemiyorsanız Çeşitli özellikli askı aparatlarımız da mevcuttur. Örneğin televizyonunuzu aşağı yukarı, sağa sola ya da ileri geri oynatabileceğiniz esnek hareketli tv askı aparatları tercih edebilirisiniz.

Buyukcekmece televizyon montaj servisi talebi sırasında televizyonunuzun kaça kaç ebatta olduğunu ve ne çeşit bir askı aparatı tercih ettiğinizi mesaj yoluyla ya da telefonda belirtmeniz yeterli olacaktır.

Led ve Lcd Televizyonları kolaylıkla duvara monte ettirerek izleyebilirsiniz. İsterseniz sabit askı aparatı ile sağa sola aşağı yukarı dönebilen hareketli askı aparatı ile ya da isterseniz tavana monte edilebilen tavan askı aparatı ile monte işlemini gerçekleştiriyoruz. duvara sıfır Askı aparatı tv kutunuzda yoksa bizden her çeşit askı aparatı temin edebilirsiniz. Buyukcekmece televizyon montaj servisi işlemi öncesi Satın alma aşamasında televizyon modelinize uyumlu olan askı aparatını temin ediyoruz.

Duvara tv monte edilmesi pratik bir çözüm sunmaktadır. Fakat duvara televizyon montaj işleminin hem televizyon hem de kişilerin güvenliği için doğru yere yapılması ve de çok sağlam sabitlenmesi gerekmektedir. Aksi halde duvardan düşecek olan televizyon hem ciddi zararlar yaratabilir hem de kişileri yaralayabilir. Buyukcekmece televizyon montaj servisi olarak bu tür risklere karşı size en sağlam çözümü sunuyoruz.

Buyukcekmece Duvara Sıfır Askı Aparatı ile Lcd Led Tv Montajı

Buyukcekmece duvara tv asma, Buyukcekmece duvara monte tv, Buyukcekmece duvara tv monte, Buyukcekmece  duvara tv montajı, Buyukcekmece duvara tv monte etme, Buyukcekmece tv askı aparatı montajı, Buyukcekmece  televizyon montaj servisi, Buyukcekmece televizyonu duvara gömme, Buyukcekmece tv duvar askı aparatı montajı, Buyukcekmece televizyonu üniteye sabitleme, Buyukcekmece televizyonu duvara monte etme, Buyukcekmece televizyonu sehpaya sabitlemek,

Buyukcekmece tv montaj, Buyukcekmece  tv montajı, Buyukcekmece tv kurulumu, Buyukcekmece tv duvar montajı, Buyukcekmece tv duvara asma, Buyukcekmece tv duvara monte, Buyukcekmece tv duvara montaj, Buyukcekmece  , duvara tv montajı, Buyukcekmece televizyon montajı, Buyukcekmece televizyon kurulumu, Buyukcekmece  tv duvara montalama, Buyukcekmece tv duvara monte etme, Buyukcekmece tv asma, Buyukcekmece tv montaj, Buyukcekmece  tv sabitleme, Buyukcekmece  duvara monte tv,

Buyukcekmece tv aparatı montajı, Buyukcekmece duvara gömme tv, Buyukcekmece tv’yi duvara asmak, Buyukcekmece köşe duvara tv asma, Buyukcekmece  tv’yi duvara monte etme, Buyukcekmece tv ünitesine tv sabitleme, Buyukcekmece duvar askı aparatı montajı, Buyukcekmece hareketli askı aparatı montajı
Buyukcekmece

LED TV – LCD TV – PLAZMA TV Duvara Montaj Hizmeti

Buyukcekmece televizyon montaj aparatları, Buyukcekmece televizyon montaj aparatı, Buyukcekmece televizyon montaj seviyesi, televizyon montaj aparatı Buyukcekmece, Buyukcekmece televizyon montaj aparatı ne kadar, Lcd tv duvara nasıl monte edilir, televizyonun duvara montaj yapılması Buyukcekmece, televizyon montaj ekipmanlari, televizyon montaj ekipmanlari duvara, televizyon montaj ekipmanı ayaklı, televizyon montaj standartı,

Buyukcekmece televizyon montaj tamirat yapanlar, Buyukcekmece En Uygun Askı Aparatları, HD-3D-4K Televizyonlar İçin Askı demirleri & Montaj işlemleri, Buyukcekmece Led Tv Duvara Montaj Ekipmanlar, En Uygun Tv Askı Montaj İşlemeri, LCD Tv Montajı Servisi, Duvara tv asma, duvara monte tv, duvara tv monte. Buyukcekmece Televizyonu üniteye sabitleme, Buyukcekmece televizyonu sehpaya sabitlemek. Tv duvara asma, tv duvara monte, televizyon kurulumu, Televizyon duvara nasıl asılır?

Buyukcekmece televizyon montaj servisi

Televizyon asarken dikkat edilmesi gerekenler

Doğru konumun işaretlenmesi

TV’nizi nereye monte etmek istediğinize karar verin. Duvara düz olarak yerleştirebilir ya da dönerek ya da eğilerek ayarlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu, farklı konumlardan en iyi görüntüleme açısını bulmak için faydalı olabilir (örneğin mutfaktan).

Doğru yüksekliğin belirlenmesi

Standart kural, düz ekranlı bir TV’nin alt kenarının zeminden 50 ila 60 cm yukarıda olmasıdır. Tabii bu, sizin durumunuza da bağlıdır. Yaklaşık olarak TV’niz ile aynı boyutta bir parça karton alıp duvara tutmak iyi bir fikirdir. Ardından, farklı oturma konumlarından bakın. Kartonun yerinden memnun olduğunuzda, düz ekranlı TV’nizi de aynı yüksekliğe monte edebilirsiniz.

Destekler ağırlığı taşıyabilir mi?

Sadece TV’nizin boyutuna ve ağırlığına uygun destekler satın alın (desteğin özelliklerini kontrol edin). Düz ekranlı televizyonunuzun kılavuzunu okuyun ve verileri karşılaştırın. İyi kaliteli dübel ve vidalar kullanın ve desteğin üzerindeki tüm vida deliklerinden yararlanın.

Duvara uzaklık

Düz ekranlı TV’nizi duvara yakın monte edebilirsiniz, ancak bu, ekranın konumunu ayarlayamayacağınız anlamına gelir. Düz ekranlı bir TV’nin ısı ürettiğini unutmayın; ekran ile duvar arasında daha geniş bir boşluk olması, daha iyi bir havalandırma sağlar. Bu aynı zamanda toz birikintilerinin duvarda koyu konveksiyon lekelerine neden olma olasılığını azaltır ve ekranın açısını yatay ve dikey olarak ayarlamanıza olanak verir.

VESA montaj boyutunu ölçün

Duvara montaj desteğini doğru seçmek için, düz ekranlı TV’nizin arkasındaki vida delikleri arasındaki mesafeyi ölçün. En yaygın boyutlar, merkezden merkeze 10 x 10 cm ve 20 x 10 cm’dir.

Kabloları gizleyin

Elektrik kablosu ve anten kablosunun yanı sıra, düz ekranlı TV’nizi örneğin DVD oynatıcılar, oyun konsolları, uydu alıcıları ve dijital set-üstü kutuları gibi diğer ekipmana bağlamak için çoğunlukla bir kaç diğer kablo daha kullanılır. Bu cihazlar çoğu kez zemindeki bir dolapta bulunur,

bu nedenle TV’ye giden kabloları geçirmek için en iyi yolu bulmanız gereklidir. Bunu yapmanın iyi bir yolu, kabloları düzgün bir şekilde döşemek ve görünmemelerini sağlamak için bir kablo kanalı kullanmaktır. Diğer bir seçenek ise, ekipmanı taşıyan bir rafa sahip bir TV desteği kullanmaktır.

Televizyon Duvar Askı Aparatı çeşitler

Sabit Televizyon duvar askı aparatı (tablo gibi) durur.

Hareketli Televizyon duvar askı aparatı (Sağ-Sol Yukarı-Aşşa) dönebilen

Tavana asılan Televizyon duvar askı aparatı 360 derece dönebilen

Televizyon Duvara Montajı Nasıl Yapılır 

Televizyon duvara montajı yapılması için bir kaç malzeme gereklidir bunlar;

Matkap,Matkap ucu,Dübel vida,Matkap ucu,Su terazisi,Askı aparatı,Tornavida,çekiç vb..

Teknik malzeme tedariki yapıldıktan sonra televizyon fişi çekilerek düz zemine yatırılır,Duvar askı aparatı kutusundan çıkarılarak içerisinden çıkan montaj şemasına göre televizyon arkasına monte edilir.

Televizyon yerden yüksekliğini yani tv’nin en alt tarafının geldiği yer 80 cm ile 100 cm arasında olması gerekir,yüksek yere monte ederseniz oturarak seyredileceği için boyun ağrısı sorunu ile karşılaşılır bu tar sorunlarla karşılaşmamak için standart ölçülerde montaj işlemini tamamlayın.

neden bizi tercih etmelisiniz

neden bizi tercih etmelisiniz

Buyukcekmece televizyon montaj servisi olarak Yapacağımız tüm tamir çalışmaları 1 yıl firma garantisi adı altına alınmaktadır.

Gezici servisimiz ile müşterilerimize oldukça hızlı bir şekilde iletişime geçmekteyiz.

Yerinde tamir ve kapıda kolaylıkla ödeme gibi seçenekler mevcuttur

Orijinal tv yedek parça satışlarımızda mevcuttur.

Alanında uzman Buyukcekmece televizyon montaj servisi çalışanlarımız aynı gün yerinde servis ve tamir imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Buyukcekmece televizyon montaj servisi ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler :

Buyukcekmece duvara tv asma,Buyukcekmece duvara monte tv,Buyukcekmece duvara tv monte,Buyukcekmece duvara tv montajı
Buyukcekmece duvara tv monte etme,Buyukcekmece tv askı aparatı montajı,Buyukcekmece televizyon montaj servisi,Buyukcekmece televizyonu duvara gömme,Buyukcekmece tv duvar askı aparatı montajı,Buyukcekmece televizyonu üniteye sabitleme,Buyukcekmece televizyonu duvara monte etme,Buyukcekmece televizyonu sehpaya sabitlemek

Buyukcekmece tv montaj,Buyukcekmece tv montajı,Buyukcekmece tv kurulumu,Buyukcekmece tv duvar montajı,Buyukcekmece tv duvara asma
Buyukcekmece tv duvara monte,Buyukcekmece tv duvara montaj,Buyukcekmece duvara tv montajı,Buyukcekmece televizyon montajı,Buyukcekmece televizyon kurulumu,Buyukcekmece tv duvara montalama,Buyukcekmece tv duvara monte etme

Buyukcekmece  tv asma,Buyukcekmece tv montaj,Buyukcekmece tv sabitleme,Buyukcekmece duvara monte tv,Buyukcekmece tv aparatı montajı
Buyukcekmece duvara gömme tv,Buyukcekmece tv’yi duvara asmak,Buyukcekmece köşe duvara tv asma,Buyukcekmece tv’yi duvara monte etme,Buyukcekmece tv ünitesine tv sabitleme,Buyukcekmece duvar askı aparatı montajı,Buyukcekmece hareketli askı aparatı montajı