0 212 593 49 94
Sosyal Medya Hesaplarımız

bahcesehir yetkili tv servisi

bahcesehir yetkili tv servisi

bahcesehir yetkili tv servisi

bahcesehir yetkili tv servisi ve yetkili servisi olan Baran Elektronik her marka ve model tv tamirini titizlikle yerine getirmektedir. Özellikle yerinde tv tamiri hizmetimiz ile evinizde veya işyerinizde tv problemleriniz giderilmeye çalışılmaktadır.Tabi bu işlem televizyonun problemine bağlı olarak değişiklik gösterebilmekte.

Bazı büyük çaplı problemler yerinde servise müsade etmeyebiliyor. Bu servisleri de televizyonunuzu alıp tamir işlemini bitirip tekrar geri getirerek problemi çözüme kavuşturuyoruz.Televizyonunuz bozulduysa bizi arayın gelip televizyonu adresinizden alıp arıza tespitini yapalım. Arıza hakkında sizlere aynı gün içerisinde dönüş yapıp ve fiyat bilgisi verelim.Sizden onay alırsak televizyonunuzu tamir edip tüm testleri yapıldıktan sonra adresinize teslim edelim.

Televizyonlar, lcd, plazma, uhd, 4k, 8k gbi birçok farklı modellere sahip olunca servis konusu da kendi içerisinde kademelere ayrılmak zorunda kalıyor. Bu da kullanıcılara servis ararken,lcd tv tamir servisi, led tv servisi gibi aramalara yönlendiriyor.bahcesehir yetkili tv servisi olarak her türlü tv tamir, servis ve kurulum hizmeti vermekteyiz.

Üstelik servislerimizin tamamı garanti kapsamına dahil edilmektedir. Led tv tamir servisi, lcd tv tamir servisi, plazma tv tamir servisi gibi ihtiyaçlarınızın hepsini garantili bir şekilde yerine getirmekteyiz.Parça değişimi işlemleride orjinal ya da yan sanayi olamak üzere müşterimizin isteğine göre yerine getirilebilmektedir.

bahcesehir yetkili tv servisi

bahcesehir yetkili tv servisi sunan Firmamız Baran Elektronik Profesyonel Kadro ve Ekipmanlarımızla, İstanbul Avrupa yakası tüm ilçe mahalle ve semtlerine,Her Marka ve Model TV,  OLED TV,  QLED TV,  LCD TV,  LED TV,  PLAZMA TV Servis Tamir bakım ve montaj işlerini Profesyonel olarak siz değerli Müşterilerimize sunmaktayız.

bahcesehir yetkili tv servisi,Yerinde Servis Hizmetlerimizle arızalı cihazlarınızı adresinizden alıyoruz ve tamir işlemi bittikten sonra tekrar adresinize Garantili olarak teslim ve montajını yapıyoruz.

Yerinde Servis Hizmetlerimizle, İstanbul Avrupa yakası tüm ilçe, semt ve mahallelerine, uzman mobil ekiplerimiz adresinize gelerek,arızalı cihazların yazılım ve donanım sorunları, besleme, anakart, tcon vb kartlarda oluşan donanımsal arızaların tamiri veya değişimi yapılır…

Yerinde tamiri mümkün olmayan, cihazlarınızın ekran – panel arızaları ve florasan – led değişimi gibi sorunları için, cihazınızı bahcesehir yetkili tv servisi Teknik Servisimize getirerek , fiyat bilgilendirmesi ve onay mutabakatı sonrası onarım, bakım, ayar ve gerekli testleri yapıldıktan sonra adresinize getirip kuruyoruz…

bahcesehir yetkili tv servisi

bahcesehir yetkili tv servisi

bahcesehir yetkili tv servisi alanında yetkili ve yerinde hizmeti ile firmamız bilinen led tv servisleri arasında yerini almıştır.

Bölgede uzun sürdir hizmet veren ekiplerimiz evde servis güvenliği ve titizliğini her zaman gözetmektedir.

Her türlü hijyen şartlarına dikkat eden servis personellerimiz rahatsızlık vermeden servislerini tamamlamayı görev edinmişlerdir.

Her türlü led tv marka ve modeline tamir işlemi gerçekleştiren bahcesehir yetkili tv servisi özellikle yerinde servis hizmeti ile dikkat çekmektedir.Tamir işlemi yaptığımız markaların bir kısmı aşağıdaki gibidir.

Teknik Servis Hizmeti Verdiğimiz HD TV Markaları

Lg marka tv ve led tv, Arçelik marka tv ve led tv, Beko marka tv ve led tv, Samsung marka tv ve led tv, Vestel marka tv ve led tv, Siemens Smarka tv ve led tv, Grundig marka tv ve led tv, Sony marka tv ve led tv, Philips marka tv ve led tv, Toshiba marka tv ve led tv, Profilo marka tv ve led tv,

Telefunken marka tv ve led tv, Regal marka tv ve led tv, Sanyo marka tv ve led tv, Panasonic marka tv ve led tv, Saba marka tv ve led tv.Samsung, Lg, Philips, Sony, Vestel, Sharp, Panasonic, Toshiba, Jvc, Grundıig, Arçelik, Seg, Sunny, NextStar, Yumatu, Axen, Jameson, Fınlux, Altus, Saba Lg marka tv ve led tv,Arçelik marka tv ve led tv,

Beko marka tv ve led tv, Samsung marka tv ve led tv, Vestel marka tv ve led tv, Siemens Smarka tv ve led tv, Grundig marka tv ve led tv, Sony marka tv ve led tv, Philips marka tv ve led tv, Toshiba marka tv ve led tv, Profilo marka tv ve led tv, Telefunken marka tv ve led tv, Regal marka tv ve led tv, Sanyo marka tv ve led tv, Panasonic marka tv ve led tv, Saba marka tv ve led tv.

Bahçeşehir ‘in tüm mahalle ve civar semtlerine servisimiz mevcuttur.bahcesehir yetkili tv servisi

Sık Karşılaşılan tv Arızaları 

Televizyonumda ses var görüntü yok

Birçok Marka LCD VE LED Ekranlı Televizyonlar Da Yaşanan Ses Var Görüntü Yok Arızası, Rutin Olarak Meydana Gelmektedir. Yani tv  Dünyasında En Yaygın Yaşanan Arızalardan Biridir.

Televizyondan Ses Gelmesine Rağmen Görüntünün Olmaması, Ekranın Kapkaranlık Bir Şekilde Durması Sorununa Neden Olan Durumlardır. Genel Olarak Bazı Markalarda Sıklıkla Karşılaşılan Ses Var Görüntü Yok Arızası, Birçok Nedenden Veya Hatadan Ötürü Kaynaklanabilmektedir.

Ancak Bu Hatalar, Tüm LCD Televizyonlarında Yaşanabilmektedir. Ses Var Görüntü Yok Arızasının Nedenleri Ise, Üründen Ürüne Farklılık Gösterebilmektedir.Arıza NedenleriBoard Arızası: Farklı Marka Ve Model De Olan LCD Televizyonlarda Sıklıkla Karşılaşılabilen Bir Durumdur. Board Arıza, Ürünün Görüntü Kalitesini Düşürdüğü Gibi, Görüntüyü Komple Ortadan Kaldırmaktadır. Ayrıca Bu Gibi Durumlarda Cihazdan Ses Geldiği Halde Görüntü Alınmayabilir.

bahcesehir yetkili tv servisi

Ses Var Görüntü Yok Arızasının Diğer Bir Nedeni Ise, LCD Televizyonlarının Arkasında Bulunan Aydınlatmaların Bozulmasıdır. Arka Aydınlatmaların Bozulması, Cihazın Görüntü Vermesine Engel Olabilir. Ayrıca Aydınlatmaların Bozulması Söz Konusu Arızanın Yaşanma Sebeplerinin Başında Gelmektedir.İnverter Kartlarının Yanması: Ses Var Görüntü Yok Arızasının Nedenlerinden Biridir. Ancak Bu Durum Çok Nadir Olarak Yaşanmaktadır.

Fakat Görüntünün Ortadan Kalmasına Ve tv Ekranın Hiçbir Şekilde Tepki Vermemesine Nedenle Olabilir. İnverter Kartların Yanması, Ürüne Giden Sinyal Sistemine De Zarar Verebilir. Bu Nedenle Görüntü Almanız Imkânsız Bir Hale Gelebilir.İnverter Devresinin Yanması: Ürüne Gelen Elektriğin Düzensiz Olmasından Kaynaklanan Bir Arızadır.

Yanma Olayının Gerçekleşmesi, Ses Var Görüntü Yok Sorununu Da Beraberinde Getirmektedir.Garantisi Bitmiş Olan Ürünlerinizi Servisimize Getirebilir Ve Kısa Bir Sür Içerisinde Arızanın Çözülmesini Sağlayabilirsiniz. Ayrıca bahcesehir yetkili tv servisinde Yapılan Tüm Işlemler, Güvenlik Kontrolleri Dâhilinde Gerçekleştirilmekte Ve Ürününüze Herhangi Bir Zarar Gelmesi Engellenmektedir.

Televizyonumda görüntü var ses yok

Her marka televizyonda rastlayabileceğiniz sorunlardan biri de  tv görüntü var ses yok sorunudur. tv ekranında görüntü almanıza rağmen ses çıkışında sorun var ise öncelikle bazı kontrolleri yapmanızı, buna rağmen düzelme olmuyor ise profesyonel bahcesehir yetkili tv servisi aramanızı tavsiye ederiz.

Televizyonda Görüntü Var Ses Yok Sorunu Çözümü

 görüntü var ses yok sorununun çözümü bazen çok basit olabilir. Hatta ortada bir arıza dahi olmayabilir. Bu nedenle bahcesehir yetkili tv servisi aramadan önce sizin bazı ufak kontrolleri gerçekleştirmenizi öneririz.

TV De Görüntü Var Ses Yok Çözümü,Öncelikli olarak kumanda vasıtası ile TV sesini arttırarak kontrol edebilirsiniz.TV sessiz konumda iken görüntü var ama ses yok sorunu oluşabilir. Yeniden sessiz tuşuna bakarak kontrolünü sağlayın Televizyona kulaklık takılı ise TV de görüntü var ses yok sorunu oluşturabilir. Kulaklık bağlı ise çıkararak kontrol etmenizi öneririz.Televizyonunuzda ses sistemi mevcut ise ses kablolarının doğru yerlerde takılı olduğuna emin olunuz.

Kablolar doğru yerlerinde ise ve hala TV de görüntü var ses yok ise ses sistemini devre dışı bırakarak ses sorununun televizyondan mı kaynaklı yoksa ses sisteminden mi kaynaklı olduğunu test edebilirsiniz.Televizyonda sinyal algılamadığı zaman sesin otomatik kapanmasını sağlayan bir algılama olabilir. Sinyal kaybı oluşuyorsa kısa bir süre sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Elektronik cihazlarda çok fazla elektrik akımı birikimi olabilmektedir. Özellikle televizyonunuzu kapatmayıp devamlı stand bye da bırakıyorsanız televizyonunuzu düğmesinden kapatmanızı ve fişini çekmenizi öneririz. 3-5 Dakikalık bekleme süreci sonrasında televizyonunuzu yeniden açarak kontrol edebilirsiniz.

Yukarıda önerilen tüm kontrol aşamalarını yapmanıza rağmen  tv görüntü var ses yok sorunu hala devam ediyorsa en kısa süre içerisinde bahcesehir yetkili tv servisi ile iletişime geçmeniz ve teknik servis almanızı tavsiye etmekteyiz.

bahcesehir yetkili tv servisi

televizyonu kapadıktan sonra bir daha çalışmadı (ışık yanmıyor, ses görüntü yok)

Öncelik, le TV’nizin elektrik ile olan bağlantısını kontrol etmelisiniz gerekiyorsa başka bir prizde kontrol etmeye çalışın ekranın yanında, arkasında veya altına gizlenmiş bir aç kapa anahtarı olabilir kontrol ediniz, yinede çalışmıyor ise cihaz arıza yapmış demektir bahcesehir yetkili tv servisi teknik servisten yardım isteyebilirsiniz.

Çalışıyor ama herhangi bir yayın alamıyorum (sinyal yok yazısı çıkıyor)

Bu sorun birçok nedenden kaynaklanıyor olabilir ve arıza olasılığı çok düşüktür bunun için teknik servise başvurmadan yapmanız gerekenler var, birincisi anten girişinden izliyorsanız anten kablonuz un hem duvar hemde televizyona giriş noktalarını kontrol etmelisiniz sorun bundan kaynaklanmıyorsa ayarlar kısmından tekrar yeni kanal arama bölümüne girip tekrar kanalları taratmalısınız.

Sorununuz hala devam ediyorsa komşularınızdan aynı sorunu yaşayan olup olmadığını öğreniniz çünkü kablo tv kullanıyorsanız merkezden yayın kesilmiş olabilir, Bu saydıklarımızın tümünü kontrol ettikten sonra hala yayın alamıyorsanız tuner girişinde bir problem olabilir. Ve bahcesehir yetkili tv servisi çağırmanız için bir sebeptir.

Lcd, Led televizyonun ekranına bir cisim çarptı ve ekranda ufak çatlaklar meydana geldi (ekran kırılması)

Cisim çarpmasından etkilenen modeller lcd ve led lerdir ekranları likid kristal oldukları için çok hassastırlar ve en ufak darbelerde bile kırılabilir veya çatlayabilirler, plazma ekranlarının önünde ise ekstra bir cam koruyucu mevcuttur ve camın kırılma olasılığı lcd ve ledlerin ekranlarına göre çok daha sağlamdır.

Ekranı zarar görmüş cihazı tamir ettirmek çoğu zaman yeni bir televizyonun maliyeti ile aynı hatta dahada yüksek maliyetlere çıkabilmektedir. Bu yüzden bu durumda bir cihazınız var ise atıp yenisini almanız sizin için daha iyi olacaktır.

televizyonun yarısı gösteriyor diğer yarısı karanlık

Lcd, led, tüplü, projeksiyon, plazma tümünde meydana gelebilecek sorunlardan bir tanesidir bu arıza lcd lerde meydana geldiğinde t-con kart yada panel yani ekranın kendisinden yapma olasılığı yarı yarıyadır t-con kart arızası ise tamiri mümkündür ancak panelden kaynaklanıyorsa maliyeti yüksek olacağından yenisinin alınması daha iyi bir seçim olacaktır, Led modeller içinde yukarıda yazdıklarımız aynen geçerlidir, Tüplülerde ekranın yarısının göstermemesinin sebebi ise vertikal (dikey saptırma) katından kaynaklanmakta olup arızanın çözümü genelde birçok tamir servisleri için basittir,

Projeksiyonlarda mantık olarak tüplülerle aynı prensiple çalışan cihazlardır ve tüplüler için yazdığımız çözümle aynıdır, Plazmalarda ise durum biraz daha farklıdır sık rastladığımız arızalardan bir tanesidir, arıza genellikle y-sus adıyla geçen karttan kaynaklanmaktadır ve kartın yenisi ile değişmesi ile arızanın çözümüne ulaşmış oluyoruz, plazmalara bu arızayı verdiren bir diğer kart ise bufer kartıdır bu kart genelde iki parçadan oluşur biri üst diğeride alt ve arıza yapan kart yenisi ile değiştirildikten sonra sorun ortadan kalkar

bahcesehir yetkili tv servisi

tv bir müddet çalıştıktan sonra kapanıyor

Eğer bir süre çalışıp kapanıyorsa öncelikle menüden özelikler kısmına girip kapanma saati ayarlarının açık yada kapalı olduğunu kontrol etmelisiniz eğer açık konumdaysa kapalı konuma getiriniz, Sorun burdan kaynaklanmıyorsa devrelerinden bir tanesi aşırı ısınıyor ve daha fazla zarar görmemesi için otomatik olarak kendini kapatıyordur, böyle bir durumda bahcesehir yetkili tv servisi çağırmanız yerinde olacaktır.

Tv ekranının bazı yerlerinde yukarıdan aşağıya dik çizgiler oluştu

Müşterilerimiz bizi arayıp böyle bir şikayette bulunduklarında öncelikle lcd, led mi yoksa plazma tv mi olduğunu sorarız, nedeni lcd yada led ise ekrandan kaynaklanıyordur ve boşu boşuna servis çağırıp servis ücreti ödememelerini söyleriz, yok eğer plazma ise ekrandan kaynaklanıyor olabilmesine karşın bufer kartlardan da yapabilme olasılığı yüksektir, bahcesehir yetkili tv servisi çağrılması gerekir.

TV ekranında yatay çizgiler var

Ekranda yatay çizgiler meydana gelmesi televizyonunuzun crt yani tüplü modellerden ise vertikal dikey saptırma katından kaynaklanan bir arızadır, plazma model bir cihaz ise bufer katındandır düşük bir ihtimalde olsa ekrandan da yapabilir, lcd veya led ise ctrl kartı veya ekranın kendisinden kaynaklanıyordur, bu tip bir arızanın giderilmesi tüm modellerde ortalama bir tamir maliyeti çıkaracaktır

bahcesehir yetkili tv servisi

tv bir zaman çalıştıktan sonra ses kalıyor ekran kararıyor


Bu arıza en çok lcd,lerde meydana gelmektedir nedeni panel aydınlatmasını sağlayan flöresanlara güç üreten invertör devresinin aşırı baskıya maruz kalıp inverter trafolarından birinin bozulmasından kaynaklanması, yada flöresan lambalarından bir tanesinin yanmasıdır, tamiri mümkün ve bu tarz arızalar için yedek parça stokumuz mevcuttur.

Televizyonun dış ekranında çizikler var bu çizikler giderilebilirmi

Ekranın yüzeyinde oluşan çiziklere herhangi bir müdahalede bulunmamız söz konusu değildir, eğer çok rahatsız edici değilse bu şekilde kullanmanızı tavsiye ederiz aksi durumda çok maliyetli bir iş olup ekranın tamamıyla yenilenmesi gerekir.

tv çalışıyor ama ekranda karıncalanmalar var

Karıncalanma birçok sebepten meydana gelebilir, öncelikle normal anten yada kablo tv kullanıyorsanız sorun büyük bir olasılıkla kablo bağlantılarından kaynaklanıyordur, çözüm için kablo tv servisini aramanız gerekir. Ama bazı durumlarda televizyonunuzun kendisinden de kaynaklanabiliyor TV’den kaynaklı bir durumda tüplü modellerden ise tuner devresinden kaynaklanır yok eğer lcd ise ctrl kartından yapar,plazma kullanıyorsanız bu sorun y-sus kartından bulunan elektrolitik kondasatörlerin değerlerinin değişmesinden ileri gelir, bu sorunun düzeltile bilmesi için cihazınızın bahcesehir yetkili tv servisi merkezine alınması gerekir.

bahcesehir yetkili tv servisi

tv çalışırken aşırı ısınıyor

Özelikle Bu konuyla alakalı plazma kullanıcılarından çok şikayet alıyoruz plazmaların ortalama güç tüketimleri diğer modellere göre çok fazladır , örnek vermek gerekirse lcd ortalama güç tüketimi 150 watt civarındayken plazmanın güç tüketimi ise 350 watt civarında olabiliyor. Bu nedenle çalışırken 350 wat gibi bir gücü harcayan cihazın dışarıya ısı yayması çok normaldir.

Tv çalışırken arkasından cızırtı sesi geliyor

Cızırtı sesi genelde cihazın besleme bölümünden kaynaklanan bir durumdur bu ses beslemede bulunan bobinlerden herhangi birinin zayıflaması sargılarının gevşemesi bobin üzerinde bulunan nüvelerin aralarının açılması lehimlerinin zamanla ısınmadan dolayı iyi temas etmemesinden kaynaklanır.

Arızanın giderilmesi bobinlerin yenisi ile değişmesi ile mümkün olur, bir diğer neden ise özelikle 2003-2007 yılları arasında üretilen plazma TV’lerin daha iyi soğutulması için plazmaların içine yerleştirilen fanların zamanla tozlanması yada zayıflamasından dolayı fanların ses çıkarmaya başlamalarından kaynaklanabilmektedir.

tv nin hoparlöründen normal ses ile birlikte cızırtı sesi geliyor

Bilinen tüm marka model televizyonlarda sık sık rastlanan bir durumdur genelde tv ile uydu alıcısı arasında kullanılan skart kablosunun kalitesiz olmasından dolayı bu sorunla karşılaşılır, böyle bir sorun yaşanmaması için piyasada çok kaliteli kablolar bulmak mümkündür fiyatları kalitesiz kablolara göre biraz pahalıdır ama sorunun çözümü içinde yapılması gereken budur.

tv ekranı çok geniş kanal logolarını göremiyorum

Aslında bu bir arıza değildir format ayarlarıyla ilgilidir, format ayarları tüm yeni nesillerde mevcuttur, ve kumanda üzerinde format tuşu mevcuttur bu tuş bir çok şekilde veya isimde yazılmış olabilir,

örneğin bazı modellerde 16/9 , 4/3 ,wide, zom, yada değişik şekiller olabilir bu tuşlarla televizyonunuzu istediğiniz formata alabilirsiniz. Kumanda üzerinde bu tuşu bulamamanız durumunda menüye girip menüden görüntü yada resim ayarları kısmına da girip format değişikliğini yapabilirsiniz.

bahcesehir yetkili tv servisi

Tv her iki yandan veya üstlerden dar gösteriyor

Bu durum yine az önce yukarıda bahsettiğimiz format ayarındandır ama bızı durumlarda yayın kanalının özeliğindende kaynaklanabiliyor genellikle sinema filmi izlendiğinde filmin kendi format ayarından ileri gelebilmektedir.

Tvnin ön kırmızı işığı yanıyor ama açmaya çalıştığımızda açılmıyor

Hem lg hemde samsung ta görülebilen bir durum, Öncelikle kumandayı kontrol etmeniz gerekiyor kumandanızın pillerini değiştirip yine açmaya çalışın açılmıyorsa kendi üzerindeki tuşlardan açmaya çalışın tabi çocuk kilidini daha önceden aktifleştirmediğinizi varsayıyoruz, tv kumandanızın bozulduğu ve tuş kilidinde devreye soktuğunuz zaman açmanız mümkün olmayacaktır,bunun için bahcesehir yetkili tv servisi ne vermeden önce kumandanızı bir tamirciye götürüp bozuk olup olmadığını kontrol ettirmeniz sizin açınızdan faydalı olacaktır.

kendi kendine kanal değiştiriyor ses yükseltip alçaltıyor,menüye girip çıkıyor,kapanıp açılıyor vs

Bu durum genelik ile uzun bir süre çalışmadığı zaman meydana gelir tuş takımının nemlenmesinden kaynaklanan bu sorun için bir müddet çalıştırılıp nemin rutubetin kuruması beklenir , hala aynı sorun devam ediyor ise bir servis çağırmak zorunda kalabilirsiniz, nadirde olsa ana kartındada arıza olabilir.

bahcesehir yetkili tv servisi

Televizyondan yanık kokusu geliyor

Koku gelmesi durumunda elektrik ile olan bağlantısını kesip bir daha çalıştırmamanızı öneririz çünkü yangına sebebiyet verebilir. Arka aydınlanmayı sağlayan inverter devresinde bulunan kapasitörlerin aşırı ısınmasından meydana gelen bir arızadır.

Tv normal çalışıyor ama ekrandaki yazı ve logolar yamuk

Genelikle tüplü (crt) tv modellerinde sık rastlanır cihazın dikey saptırma veya yatay saptırma katında meydana gelen bir arızadır, arızanın giderilmesi düşük bir maliyet ile mümkün olabilmektedir.

Tv ekranında iki ayrı yayını üst üste binmiş olarak görülüyor

Eğer tv anten bağlantısı ile seyrediliyorsa gelen tv yayınlarının birbirleri ile çakışma ihtimali yüksektir çözüm için bir anten teknisyeni çağırmanız gerekebilir. Tv,yi skart yada hdmi den seyrediyor ve yine bu sorun var ise televizyonunuzda arıza var demektir, bu arızanın maliyeti tv model ve arızalan kartın durumuna göre değişiklik göstermektedir.

Televizyonda kanal değişimi yapıldığına bir önceki kanalın logoları ekranda gözükmeye devam ediyor

Plazma televizyonlarda çok sık rastladığımız arızalardan bir tanesidir. Plazmanın y-sus kartında meydana gelen bir arızadan kaynaklanmaktadır, ancak kartın tamiri sağlıklı randıman vermemesinden dolayı arızanın giderilmesi için y-sus kartının yenisi ile değişmesi ile arızanın giderilmesi sağlanmaktadır. Panelin çok çalışmasından da panel ömrünün bitmesi ile bu arıza ile karşılaşılır . yukarıda yazdıklarımızı dikkatli bir şekilde okuduysanız televizyonda panel değişiminin maliyeti yüksek olduğundan yeni bir tv almanız daha yerinde bir karar olacaktır.

bahcesehir yetkili tv servisi

Tv yayınları ekranda donuyor

Ekranda yayın donması özelikle uydu yayını seyrediyorsanız yayın aldığınız kanalın sinyal seviyesinde meydana gelen düşüşler ile alakalı olabilmektedir, böyle bir sorunun haledilebilmesi için size en yakın uydu servislerinden birini çağırmanız gerekir. Lcd televizyonlarda t-con kartının arızalanması ile yine ekranda donmalar meydana gelebilmektedir, t-con kartı hariç panelinde arıza yapmış olasılığı vardır.

Kullandığım tv için en uygun askı aparatını nasıl seçebilirim

Piyasada çok değişik ebatlarda ve kullanılan yere göre değişik askı aparatları mevcuttur, öncelikle tv sabit bir duvara mı , tavana mı, sağa sola yukarı aşağı çevrilebilecek mi bunda karar vermelisiniz, daha sonra askı aparatı alacağınız zaman bahcesehir yetkili tv servisi personellerine anlatmanız gerekir, Ona göre size en uygun askı aparatını vereceklerdir.

Televizyonumu duvaramı yoksa kendi ayakları üzerindemi kurmalıyım

Buna kendiniz karar vermelisiniz ama televizyonunuzu seyrettiğiniz yeri sık sık değiştiriyorsanız kendi ayakları üzerinde kullanmanız daha uygun olacaktır, çünkü duvara monte ettiğiniz bir cihazın yerini değiştirmek basit bir işlem değildir.

Tv ekranını ıslak bez ile sildim sonrasında görüntü gitti ses kaldı,veya hiç açılmamaya başladı

Elektronik cihazların en büyük düşmanı nem ve sudur , cihazın içine tek bir damla suyun bile girmesi tvnizin arızalanması için yeterlidir. Televizyonunuzu illa ıslak bezle silecekseniz silme işlemi sırasında ve ardında en az 24 saat çalıştırmamanız gerekirki herhangi bir arızaya sebebiyet vermeyesiniz. Ama yinede en sağlıklısı tv yüzeyini kuru ve yumuşak bir bez ile silmenizdir.

bahcesehir yetkili tv servisi

Televizyonumu ortalama günde kaç saat çalıştırabilirim

Bizim deneyimlerimize göre cihazınızı hiç kapamadan en fazla 8 saat açık kalmasını öneriyoruz, daha fazla saat seyredecekseniz arada cihazınızı kapatıp yarım saat kadar dinlendirdikten sonra çalıştırmanız televizyonunuzun sağlıklı çalışabilmesi için önemlidir.

Tv çok çalıştığında herhangi bir zarar görürmü

Bir önceki satırda da yazdığımız gibi çok fazla çalışması cihazınızın sağlıklı çalışmamasına sebebiyet verir. Eğer lcd tv kullanıyorsanız lcd TV’lerin aydınlatılmasında kullanılan flöresanların aşırı ısınmasından dolayı flöresanların hemen önünde beyaz renkte plastik bir malzeme vardır bu plastik malzeme flöresanların ısısıyla zamanla solmakta olup TV’nin ekranında içten leke gibi gözükmeye başlar.

tv sık sık açılıp kapatıldığında herhangi bir sorun yaşanırmı

Sık sık açılıp kapatılıan herhangi bir tv elbette cihaz içerisindeki elektronik devrelere zarar verir, özelikle power kontrol ünitesinin zarar görme olasılığı yüksektir. Onun için televizyonu sık sık kapatıp açmaktan kaçınmanız gerekir.

bahcesehir yetkili tv servisi

Televizyonu elektrik prizine taktığım anda evdeki elektrik şartelleri atıyor

Böyle bir durum nadir meydana gelir çünkü tüm marka ve modellerin içerisinde devreleri korumak amacıyla elektrik sigortası mevcuttur televizyonun içerisinde herhangi bir arıza meydana geldiğinde direkt olarak bu sigorta atar ve cihaz içerisindeki devrelerin elektrik ile olan bağlantısı kesilmiş olur, evin elektrik sigortalarının atmasının sebebi ise cihaz eğer daha önce bir servise gitmiş ise kendi orijinal sigortalarının yerine daha yüksek amperde bir sigortanın takılmış olmasından meydana gelebilmesi yüksek bir ihtimaldir, cihazın sigortası atmadığı için evin sigortaları atmış oluyor.

televizyonun sigortası attı yenisini takınca yeniden çalışırmı

Elektronik cihazların tümünde sigorta devresi mevcuttur, bu sigorta devresinin tv içerisine yerleştirilmesinin nedeni elektronik devrelerden herhangi birinde bir sıkıntının meydana gelmesi durumunda cihaza daha büyük bir zarar vermemesi için elektrikle olan bağlantısını kesmektir, ayrıca sigorta olmaması durumunda tv içerisinde bozulzn devrenin aşırı ısınması nedeni ile yangına bile sebebiyet verebilir. bu nedenledir ki hiçbir elektronik cihazın sigortasının kendiliğinden cihazda herhangi bir sıkıntı olmadan atması mümkün değildir.

televizyonumun şu şu özellikleri var örneğin 3d,smart,dijital yayın, vb ne işe yararlar

Televizyonunuz ile ilgili öğrenmek istediğiniz her şeyi TV kataloğundan bulabilirsiniz, elinizde katalog olmadığı durumlarda üretici firmanın İnternet adresine girip oradan da televizyonunuz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Tüplü televizyonlarda renkler gök kuşağı gibi oldu, renkler karıştı

tv arızanız içerisinde ptc dediğimiz ve tv ilk açıldığında bir an devreye girerek tv tüpünün her tarafına eşit bir şekilde elektromanyetik bir dalga yayar, bu parça bozulduğunda işlevini gerçekleştiremez ve renk karışıklığı meydana gelir, bazende televizyonu devamlı kumandadan kapadığınızda ptc devreye girmez ve yine aynı renk karışımı olur, çözüm için televizyonu anahtardan kapayıp yarım saat sonra açmanız durumunda renklerin düzeldiğini görebilirsiniz.

Kullandığınız elektronik cihazlarınızla ilgili birkaç bilgi daha verelim

Yağmurlu özelikle gök gürültülü havalarda cihazlarınızı açmanız televizyonlarınıza zarar verebilir, özeliklede çatıda tv anteni kullananlar için bu daha ciddi bir durumdur, şimşeklerin yaydığı elektrik dalgaları bu tür parabol antenleri etkiler ve antenden tv ye giden kablo üzerinden tv iletip cihazı bozar, bir diğer dikkat etmeniz gereken elektriğin dalgalanması durumlarıdır yani voltaj düşüp yükselmeleri böyle zamanlarda televizyonunuzun elektrik ile olan bağlantısını kesmeniz yerinde bir karar olucaktır, arada olsa karşılaştığımız tv arızalarından bir taneside televizyonun klimanın hemen altında duvara monte edilmesi ,klimanın altına çalışan televizyona klimadan damlayan ufak bir su damlacığı bile televizyonun bozulması için yeterli oluyor, tv,yi klima altına kurmamanız bunun için önemlidir.

Tv uzun bir zaman çalıştırmayacaksanız nemli ve rutubetli ortamda bekletmeyin mümkünse jelatin veya hava geçirmeyecek naylonla iyice sarıp kuru bir ortamda bulundurmanızdır. Cihazınızı bulunduğu ortamdan alıp başka bir yerde kullanacaksanız özelikle kış aylarında ve yağmurlu havalarda arabayla bir yerden başka bir yere götürecekseniz götürdüğünüz yerde hemen çalıştırmayın 2 hatta 3 saat ortamda bekletin, nedeni dışarıdayken tv nemlenmiş olabilir ve o durumda çalıştırdığınız anda bozulma ihtimali vardır

bahcesehir yetkili tv servisi

Sektörün Lider Bir Firması Konumunda Olan Ve Tüm tv Modellerinde Yaşanan Arızaları Profesyonel Bir Şekilde Çözebilen bahcesehir yetkili tv servisi, Engin Bir Kariyer Geçmişine Sahiptir. Samsung Ve Beko Gibi Ünlü Markalar Tarafından Üretilen tv Modellerinde, Gerek Teknik Açıdan, Gerekse Kullanıcı Hatası Bakımından Arızalar Yaşanabilmektedir. Ayrıca Bu Tür Arızaların Çözülebilmesi Için Alanında Uzman Elektronik Teknikerlerine Ve Yeteri Düzeyde Bilgiye Ihtiyaç Duyulmaktadır. Aksi Halde Yanlış Yapılan Işlemlerden Dolayı Hali Hazırda Arızaları Olan Televizyonlarda Başka Sorunlar Ile De Karşılanabilir.

bahcesehir yetkili tv servisi Ise, Bugüne Kadar Çözmüş Olduğu Arızalar Ve Uzun Süredir Aynı Sektörde Hizmet Vermesi Nedeni Ile Gelişmiş Bir Bilgi Ve Birikime Sahiptir. Bu Birikim Sayesinde Tüm tv Modelleri Kısa Bir Süre Içerisinde Eski Kalitesine Dönmesi Ve Sorunun Bir Daha Yaşanmaması Için Kalıcı Bir Şekilde Çözülmesi Sağlanmaktadır. bahcesehir yetkili tv servisiAlanında Uzman Bir Ekibe Sahiptir. Bu Ekip Farklı Zaman Dilimlerinde Eğitimler Geçirilmekte Ve Gelişen Teknolojiler Ile Üretilen tv Türleri Hakkında Bilgi Sahibi Olması Sağlanmaktadır

bahcesehir yetkili tv servisi

Lider Ve Kurumsal Kimliği Ile Hizmet Veren bahcesehir yetkili tv servisi Müşterine Ekonomik Fiyat Garantisi Sunmaktadır. Tüm Televizyonlar Hassas Makineler Ile Kontrol Edilmekte Ve Arıza Tespit Çalışmaları Bilirkişiler Tarafından Yapılmaktadır. tv Modelleri, Servisin Depolarında Güvenli Bir Şekilde Sağlanmakta Ve Çevresel Faktörlerden Dolayı Zarar Görmesi Engellenmektedir. Hastane, Okul Ve Alışveriş Merkezlerinde Kullanılan Televizyonlar Maddi Açıdan Oldukça Pahalıdır. Bu Tür Televizyonların Arızalanması Ve Görüntü Vermemesi, Kuruma Ciddi Zararlar Yaşatmaktadır.

bahcesehir yetkili tv servisi , 50 Inç Ve Üzeri Televizyonlar Bile Profesyonel Bir Şekilde Tamir Edilmektedir. Ayrıca Firma Tarafından Kullanılan Ve Değişmesi Gereken Tüm Parçalar Bire Bir Orijinal Olup, Üretici Firma Tarafından Yollanmaktadır. Bu Sayede Televizyonun Çalışma Kalitesi Arttırılmakta Ve Aynı Arızanın Tekrar Yaşanması Engellenmektedir. Ürünlerin Servise Götürülmesi Veya Tamiri Tamamlanan tv Modellerinin Müşteriye Tekrar Geri Teslim Edilmesi Sırasında Kullanılan Araçlar Ise, bahcesehir yetkili tv servisi Tarafından Özenle Temin Edilmektedir. Ayrıca Bu Araçlar Sektöre Uygun Olmakla Beraber, Taşıma Işlemlerinde Ürünlere Zarar Gelmesini De Engellemektedir.

bahcesehir yetkili tv servisi

bahcesehir yetkili tv servisi olarak olarak her model tv için yerinde tv Tamiri hizmeti vermekteyiz. Bizi 0 212 593 49 94 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

bahcesehir Bölgesin de yaşıyor ve size en yakın tv Tamir ve Kurulum Servisine’ne ulaşmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.çünkü Televizyonun her evin vazgeçilmez elektronik cihazlarından olduğu günümüzde TV servis hizmetleri büyük önem arz etmektedir. Günlük hayatta sıklıkla kullandığımız televizyonumuz da evdeki diğer elektronik cihazlar gibi çeşitli sebeplerle arızalanabilir.

bahcesehir yetkili tv servisi olarak bizler siz değerli teknolojik ürün kullanıcılarına teknik destek işlemleri sunmaktayız. İstanbul’ un tüm ilçelerinde bulunan geniş servis ağımız siz değerli müşterilerimize anında ve eşsiz bir teknik destek sunmaktadır. Yeni aldığınız her marka tüm teknolojik ürünlerinizin garanti kapsamından çıkmaması için başlangıç işlemlerinin bahcesehir yetkili tv servisi tarafından yapılması gerekmektedir.

Bu başlangıç işlemleri; cihazınızın kutusundan çıkarılması, donanımlarının tam olduğunun görülmesi, fiziki kontrolünün yapılması, kurulumunun yapılması ve kullanıma hazır hale getirilmesi işlemleridir. Bu işlemler yetkili bir servis tarafından yapılıp garanti belgesi imzalanır. Yetkili servisin yapmaması durumunda ise teknolojik cihazınız garanti kapsamının dışında kalır. Böyle bir sıkıntı yaşamamak için teknolojik cihazınızı aldıktan sonra yapmanız gereken ilk iş yetkili bir servisi aramak olmalıdır.

Sizlere bahcesehir yetkili tv servisi olarak hizmet veren firmamız, profesyonel bir ekiple görev yapmaktadır. Televizyonlar günlük yaşamın bir parçasıdır. Ve arıza halinde bu arızanın hızlı bir şekilde giderilmesi beklenir. Firmamız sizler için sunduğu hızlı, güvenli hizmetleriyle tanınmaktadır.bahcesehir yetkili tv servisi

bahcesehir yetkili tv Servisi, bahcesehir lcd tv servisi, bahcesehir led tv servisi, bahcesehir plazma tv Servisi, bahcesehir yetkili tv montajı, Televizyonda Ses var Görüntü Yok, Televizyonda Görüntü Titremesi Var, tv Açılmıyor,tv Görüntü Çok Geç Geliyor, bahcesehir yetkili tv panel tamiri,

bahcesehir yetkili tv led değişimi,tv Aniden Kapanıyor,tv Açılmıyor,tv Kanalları Kaydetmiyor,bahcesehir yetkili tv led tamiri, bahcesehir yetkili tv anakart tamiri,bahcesehir yetkili tv servisi Çağrı Merkezi, gibi en çok rastlanan arızalar için bizden hizmet alabilirsiniz.

bahcesehir yetkili tv servisi profesyonel hizmet ile burada. 0 212 593 49 94 hemen arayın. Profesyonel ekibimiz ile tv tamiri, led panel tamiri, led tamiri, ekran tamiri, panel değişimi en hızlı şekilde profesyonelce yapılmaktadır.

Evinizde ve iş yerinde kullanmakta olduğunuz  Televizyonlarınızın onarımları için bahcesehir yetkili tv servisi  sizlere bir telefon uzaklıktadır. Uzman eğitimli teknisyenler ile güvenilir  servis hizmeti almak için bahcesehir yetkili tv servisi  ile gerçekleştirebilirsiniz. Onarım esnasında kullanılan orjinal yedek parçalar ve uzman eller sayesinde 1 yıl evraklı faturalı garanti veren bahcesehir yetkili tv servisi müşterilerinin takdirini kazanmaya devam etmektedir.

Tamiri ve onarımı yapılan tv yeni alacağınız televizyona maliyet açısından çok daha büyük bir tasarruf sağlamaktadır. Sizlere yakışacak kalitede bir tamirci olabilmek adına bizlerde en hesaplı hizmeti en iyi şekilde sizlere sağlayabilmek adına her geçen gün bünyemizde çalışan personelimizi ve altyapımızı güçlendiriyoruz. bahcesehir de Televizyonu arızalanmış tv sahiplerine hak ettikleri kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

bahcesehir yetkili tv servisi

bahcesehir yetkili tv servisi profesyonel kadrosuyla servis, bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Bozulan eşyalarınızın marka ve modeli fark etmeksizin bizden destek alabilirsiniz. Bu gibi durumlarda bizlere bahcesehir yetkili tv servisi çağrı merkezimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Piyasada var olan tüm modelleri en ayrıntılı noktasına kadar bilmekte ve sürekli yeni çıkan model ve teknolojiler içinde eğitim görmekteyiz. Sizler ile iletişime geçtiğimiz ilk anda hedefimiz her zaman en kısa sürede ürünlerinizi bitmiş olarak size teslim edebilmektir. Bu iş ahlakı ile çalışmakta ve firmamızın bu doğrulardan ayrılmaması sizlere sunduğumuz özelliklerimizden sadece biridir.

bahcesehir yetkili tv servisi her zaman yedek parçalar ile tam hizmet alacak ve geniş donanımlarımız sayesinde uzun süre cihazsız kalmayacaksınız. bahcesehir yetkili tv servisi sürekli büyüyen ve büyümeyi en büyük hedefleri arasına koyan bir teknik servisi olarak size her zaman en kaliteli hizmeti vereceğimizden şüphesiz olmasın. Tüm cihazlarınız ayrıntılı olarak inceleme alınır ve hasarın ne olduğu tespit edildikten sonra ilk adım hemen atılır.

bahcesehir yetkili tv servisi konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.bahcesehir yetkili tv servisi olarak kullandığımız yedek parça ve işçiliğimize güveniyoruz. Onarım sonrasında parça garantisi veriyoruz.bahcesehir yetkili tv servisi eğitimli, uzman ve deneyimli ekibimiz ile cihazlarlarınızı en kısa sürede onarmak için çalışıyoruz. bahcesehir yetkili tv servisi online servis talebi formunu doldurarak bize ulaşın. Uzman ekibimiz en kısa sürede hemen sizi arasın.bahcesehir yetkili tv servisi uzman ekibiz ve cihazlar ile en kısa sürede her yere üstün teknik destek hizmeti vermekteyiz.

bahcesehir yetkili tv servisi

bahcesehir yetkili tv servisi hakkında bilgi almak için hemen arayabilirsiniz. Uzman ekibimiz sizlere destek vermek ve sorunlarınızı çözmek için tecrübeli kadromuzu size yönlendireceklerdir. İstanbul’un tüm ilçelerine tv servisi hizmetimiz bulunmaktadır. tv ve tv Aksesuarları için bakım, arıza tespiti , onarım ve parça değişikliği yapılmaktadır. bahcesehir yetkili tv servisi tamircisi olarak televizyonlarınız için aynı gün garantili hizmet verilmektedir. tv ve tv Aksesuarlarınız detaylı bir şekilde bakıma alınır ve olası arızaların tamamı tespit edilmiş olur. tv Servisi Çağrı Merkezimizden bize ulaşarak yaygın servis ağımızdan faydalanabilirsiniz.

Orijinal ve Garantili Yedek Parça kullanımı, Yerinde Servis Hizmetimiz ve Kapıda Ödeme Seçeneğimizle, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmeti verebilmek için her geçen gün teknolojik yenilikleri bünyemize katmaktayız. Tüm marka ürünleriniz arızalandığında veya bakım zamanı geldiğinde bizleri arayabilir ve en kaliteli servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.bahcesehir yetkili tv servisi – tv Tamircisi olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

bahcesehir yetkili tv servisi

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. Oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.Kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tv teknisyenlerimiz servis ekiplerimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

bahcesehir yetkili tv servisi olarak hep yarınlara hazırlanarak teknolojiyi takip ederek yedek parçalarımızı daha televizyonlar arıza vermeye başlamadan tv satışa sunulduğu anda stoklamaya temin etmeye başlıyoruz, tv nin nasıl bir arıza verebileceğini tv mühendisleri cihazı üretirken yanında yetkili tv servise yardımcı olabilmesi için bir kitapçık dağıtır işte biz bu yolla arıza yapabilecek yedek parçaları bahcesehir yetkili tv servisi teknik servisimizde bulundururuz, televizyonun kullanıcıdan alınıp arızasının giderilmesinden tekrar kullanıcıya teslimine kadar geçen süreyi çok kısa bir zaman içerisinde gerçekleştirmemize olanak sağlıyan bu sisteme sahip az yetkili tv teknik servis olduğunu düşünüyoruz bahcesehir yetkili tv servisi , Lcd Plazma Led Tv yedek parçaların çoğu tamir atölyemizin deposunda stoklanmış durumdadır.

bahcesehir yetkili tv servisi

bahcesehir yetkili tv servisi olarak, Samsung, LG, Arçelik, Philips, Beko, Vestel, Sony, Grundig, SEG, Sunny, Regal ,Panasonic ve Axen Marka Televizyonların Tüm Servis, Tamir, parça temini ve parça değişim İşlemleri tarafımızdan üstün hizmet anlayışı ile yapılır.

Çağımızda en çok kullanılan teknolojik ürünlerin başında Televizyonlar gelmektedir. Hızlı gelişen Teknolojide haliyle Televizyonlarda farklı özellikler ve tasarımlarla teknolojik gelişmelere uyum sağlamaktadır.

Televizyonların da nihayetinde bir elektronik araç olması arızalanma durumlarını ortaya çıkarmaktadır. Bazen uzun süre kullanımından, bazen kullanıcı hatalarından bazen de Parça arızalarından dolayı Televizyonların bu arızalarının giderilmesi için Teknik Servise veya tv Tamirine İhtiyaç duyulmaktadır.

bahcesehir yetkili tv servisi,Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir Tv Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır.

Uzun Yılların deneyimi ile Kadırgalı Tv Ustalarında Her türden TV lerin tamir ve servis işlemleri profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

bahcesehir yetkili tv servisi olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.

Model ve Marka Fark etmez Her türlü Televizyonun arıza tespitini giderme konusunda çok İddialıyız. Çünkü biz bu işi biliyoruz.

Sizlere bahcesehir yetkili tv servisi olarak hizmet veren firmamız, güvenli çözümler sunmaktadır. Arızaların tespiti ve onarımı hızlı şekilde gerçekleştirilir. Uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetlerimizden hızla yararlanabilirsiniz.

bahcesehir yetkili tv servisi konusunda uzman yetkili bir kadro ile hizmet vermekteyiz. Her marka ve model televizyonun arıza tamiri için gerekli tüm donanıma sahip cihazlarımız ile müşterilerimizin her türlü talebine en kısa sürede cevap vermekteyiz. Üstün hizmetimiz kapsamında sorun çıkarmayan kalıcı çözümleri en uygun bütçelerle sunmaktayız.

Profesyonel TV tamir servisi ekibimiz ile günün her saati müşterilerimize hızlı çözümler üretmekteyiz. Üstelik en eski modellerden en yeni teknolojik donanıma sahip her türlü TV modeline çözüm için doğru adrestesiniz. Evlerin, ofislerin, kafelerin ve onlarca farklı mekanın en önemli cihazı olan televizyonlara garantimiz kapsamında servis sunmaktayız.

TV tamir servisi hizmetimiz kapsamında cihazlarınıza sunduğumuz her türlü yedek parçanın orijinal olduğundan emin olabilirsiniz. bahcesehir yetkili tv servisi politikaları kapsamında her zaman en kaliteli orijinal ürünler kullanmaktayız. Yedek parçaya ihtiyaç duyan televizyonlarınız için hızlı yedek parça tedariği de gerçekleştirmekteyiz.

bahcesehir yetkili tv servisi

Böylelikle, müşterilerimizi mağdur etmemekteyiz. Uygun fiyatlar ile sunduğumuz VIP kategorisindeki tamir servisi ile müşterilerimizin %100 memnuniyetini almaktayız. Onlarca çalışma kapsamındaki servis, montaj ve bakım hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

tv tamiri ve onarımı alanlarında servise ihtiyacınız olması durumunda hemen bizimle iletişime geçin. İstanbul genelinde en yeni donanıma sahip araçlarımız ve konusunda uzman ekibimiz ile kısa sürede probleminizi çözebilmekteyiz.

bahcesehir yetkili tv servisi

bahcesehir yetkili tv servisi profesyonel kadrosuyla servis, bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Bozulan eşyalarınızın marka ve modeli fark etmeksizin bizden destek alabilirsiniz. Bu gibi durumlarda bizlere bahcesehir yetkili tv servisi  Çağrı Merkezi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Piyasada var olan tüm modelleri en ayrıntılı noktasına kadar bilmekte ve sürekli yeni çıkan model ve teknolojiler içinde eğitim görmekteyiz. Sizler ile iletişime geçtiğimiz ilk anda hedefimiz her zaman en kısa sürede ürünlerinizi bitmiş olarak size teslim edebilmektir. Bu iş ahlakı ile çalışmakta ve firmamızın bu doğrulardan ayrılmaması sizlere sunduğumuz özelliklerimizden sadece biridir.

bahcesehir yetkili tv servisi her zaman yedek parçalar ile tam hizmet alacak ve geniş donanımlarımız sayesinde uzun süre cihazsız kalmayacaksınız. bahcesehir yetkili tv servisi sürekli büyüyen ve büyümeyi en büyük hedefleri arasına koyan bir teknik servisi olarak size her zaman en kaliteli hizmeti vereceğimizden şüphesiz olmasın. Tüm cihazlarınız ayrıntılı olarak inceleme alınır ve hasarın ne olduğu tespit edildikten sonra ilk adım hemen atılır.

Yapacağımız tüm çalışmalar tv servisi tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. Oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

Kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tv teknisyenlerimiz servis ekiplerimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Siz de televizyonunuzun daha uzun ömürlü çalışması ve arıza ihtiyaçlarının titizlikle giderilmesi için bahcesehir yetkili tv servisi servisi hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız web sitemiz veya telefon numaramızdan bie ulaşabilirsiniz.

bahcesehir yetkili tv servisi hizmetimizden faydalanabilmek için tek yapmanız gereken bize ulaşarak arıza kaydı oluşturmaktır. Bundan sonrasını deneyimli ve çalışkan teknik ekibimiz sizin için halledecektir.

Arıza kaydınız alındıktan en geç 1 saat sonra evinize servis aracı gönderilmekte, tamir işlemi dilerseniz evinizde; dilerseniz cihaz iş yerimize getirilerek yapılmaktadır. Her iki şekilde de bahcesehir yetkili tv servisi hizmetimiz aynı gün içerisinde tamamlanarak cihazınız evinize teslim edilmektedir.

Arıza giderme işlemlerinin aynı gün içerisinde tamamlanması ve servis aracının evinize talebinizden en geç 1 saat sonra gönderilmesi firmamızı sektöründe lider konuma getiren önemli özelliklerindendir. Bunun yanında; uygun fiyat garantisi, güler yüzlü, çalışkan ve tecrübeli çalışma ekibi, memnun müşteriler, hızlı, kaliteli ve profesyonel hizmet de bahcesehir yetkili tv servisi alanında tercih edilen 1 numaralı firma yapan özelliklerindendir.

bahcesehir yetkili tv servisi teknik servisi olan firmamız, gelişmiş servis bilinci ile kullanıcıya en iyi hizmeti vermeyi benimsemiştir. Ana ilkesi “gününde sağlıklı, garantili hizmet ve kesin çözüm getirisi” olan bilgili ve deneyimli teknik kadromuz ve teknik malzeme donanımlı servis araçlarımızla siz değerli müşterilerimize özel servis hizmeti vermeye devam etmektedir.

tv tamiri servisi alanında uzun yıllardır çalışan bahcesehir yetkili tv servisi profesyonel teknik servis ekipleri ile size hizmet sağlamaktadır. Tüm marka ve model televizyonlarınızı tamiri için gerekli donanıma sahip servis çalışanlarımız ile tüm beklentilerinize çözüm üretmekteyiz. Kaliteli hizmet anlayışımız çerçevesinde arızalarınız için kalıcı çözümler üreterek en uygun fiyatlarla hizmet sunmaktayız. En Yakın tv tamir servisi konusunda bölgenizdeki en deneyimli teknik servis çalışanları ile arızalarınıza ihtiyacınız olan her an müdahale etmekteyiz.

Evinizde ya da işyerinizde kullandığın tüm marka ve model televizyonlarınız için En Yakın tv tamir servisi hizmetimiz ile yanınızdayız. Uzman ekiplerimiz arızanızı en kısa sürede tespit ederek sizlere cihazınızın durumu hakkında bilgi vermektedir. Onayınıza istinaden tamire başlayan profesyonel servis çalışanlarımız arızanızı en kısa sürede çözerek zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

En uygun fiyatlar ile kalite standartlarına uygun hizmet almak için doğru adrestesiniz. Bizi arayın ve tüm tamir çalışmalarını güven ve hassasiyet eşliğinde gerçekleştirelim.Panel Değişimi yapılacak olan televizyonun ebat ve kalitesine göre fiyat tarifesi değişiklik gösterebilir.Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle iletişime geçiniz.

Tv Montajı

Kullanmış olduğunuz her tür marka model televizyonun montajı ve yer değiştirme işlemini güven ve hassasiyet eşliğinde gerçekleştirmekteyiz.Tv montajı ofis büro iş yeri mağaza fabrika dükkan depo daire teras katlar balkonlar dinlenme alanları gibi dilediğiniz tüm alanlarda başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.Tv Montajı esnasında oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz servis ekip personelimiz tv teknisyenlerimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

En uygun fiyatlar ile kalite standartlarına uygun hizmet almak için doğru adrestesiniz.

Her nerede olursanız olun bizi arayın ve aynı gün içerisinde servis görevlisi ekiplerimiz sizlere ulaşarak tüm isteklerinizi başarıyla yerine getirsinler.

7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle iletişime geçiniz.

Bizi arayın ve en yakın servis görevlisi arkadaşlarımız sizlere ulaşarak tüm tv montaj çalışmalarını gerçekleştirerek kullanıma hazır halde sizlere teslim etsinler.

Dilediğiniz her alana tv montajını yaptırabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Yapacağımız çalışma ve almak istediğiniz hizmete göre fiyat tarifemiz değişmektedir,En uygun fiyatlar ile kalite standartlarına uygun hizmet almak için doğru adrestesiniz.Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.Tv tamiri aynı gün yapılır.%20 Uygun fiyat sunarız.Değişimi yaptığımız parçalar %100 orijinal ürünlerdir.Elektronik kart tamir ünitesi ile düşük maliyete tv onarımı,Alanında uzman 20 personel,İstanbul ve tüm bölgelerine 9 adet gezici tv servis aracı,Yerinde onarım imkanı,Tv kurulumunda tamirine yanınızdayız.,Teknolojik ekipmanlarımız ile Tv panel tamiri imkanı

Bizi aramanız halinde en geç 3 saat içinde yanınızdayız. Burada 1 saatte diyebilirdik fakat iş durumu trafik gibi konular bu zamanı değiştirebilir. Bizi arayarak ne kadar zamanda adresinizde olacağımızı öğrenebilirsiniz.

bahcesehir yetkili tv servisi ; konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.
bahcesehir yetkili tv servisi ; olarak kullandığımız yedek parça ve işçiliğimize güveniyoruz. Onarım sonrasında parça garantisi veriyoruz.
bahcesehir yetkili tv servisi ; eğitimli, uzman ve deneyimli ekibimiz ile cihazlarlarınızı en kısa sürede onarmak için çalışıyoruz.
bahcesehir yetkili tv servisi ; online servis talebi formunu doldurarak bize ulaşın. Uzman ekibimiz en kısa sürede hemen sizi arasın.
bahcesehir yetkili tv servisi ; uzman ekibiz ve cihazlar ile en kısa sürede her yere üstün teknik destek hizmeti vermekteyiz.

Etiketler : Plazma Tv Servisi, Led Tv Servisi, 3d Tv Servisi, Tv Tamiri, Plazma Tv Servisi, Tv Tamircisi, Lcd Tv tamiri,  bahcesehir Plazma Tv tamiri,bahcesehir yetkili tv servisi,bahcesehir yetkili tv servis,tv Panel Tamiri,tv kapandıktan sonra tekrar açılmadı. (Işık ve görüntü yok),Televizyonu açmaya çalıştığımda açılması uzun zaman alıyor (öndeki kırmızı işık yanıp sönüyor),Lcd, Led televizyonun ekranına bir cisim çarptı ve ekranda ufak çatlaklar meydana geldi (ekran kırılması),Televizyonun yarısı gösteriyor diğer yarısı karanlık,tv bir müddet çalıştıktan sonra kapanıyor,

tv ekranının bazı yerlerinde yukarıdan aşağıya dik çizgiler oluştu,tv ekranında yatay çizgiler var,tv çalışıyor ama ekranda karıncalanmalar var,tv çalışırken aşırı ısınıyor,tv LED Arızası (LEDBAR),tv Anakart Arızası,tv Güç Kartı (Besleme Kartı) Arızası,tv Wifi Bağlanma Sorunu, Kumanda Algılamıyor Arızaları,tv Ses var Görüntü yok Arızası,tv LED Arızası (LEDBAR),tv Anakart Arızası,Güç Kartı (Besleme Kartı) Arızası,Wifi Bağlanma Sorunu, Kumanda Algılamıyor Arızaları,Ses var Görüntü yok Arızası

bahcesehir yetkili tv Tamircisi, bahcesehir Televizyoncu, bahcesehir yetkili tv Ustası, bahcesehir yetkili tv Servisi, bahcesehir yetkili tv Tamiri, bahcesehir yetkili tv Servisi, bahcesehir yetkili tv Tamiri, bahcesehir led tv servisi, bahcesehir led tv servisi, bahcesehir Led tv Tamiri Fiyatları, bahcesehir yetkili tv Servisi, bahcesehir yetkili tv tamircisi,bahcesehir yetkili tv servis, bahcesehir yetkili tv kurulum servisi,bahcesehir Plazma Tv Servisi, bahcesehir 3d Tv Servisi, bahcesehir yetkili tv Tamiri, bahcesehir yetkili tv Tamircisi, bahcesehir Lcd Tv tamiri,  bahcesehir Plazma Tv tamiri, bahcesehir Smart Tv Servisi, bahcesehir Lcd Tv Servisi,bahcesehir QLED Tv Servisi, bahcesehir OLED Tv Servisi,bahcesehir Curved Tv Servisi