0 212 593 49 94
Sosyal Medya Hesaplarımız

avcilar yetkili televizyon tamircisi

avcilar yetkili televizyon tamircisi

avcilar yetkili televizyon tamircisi

avcilar yetkili televizyon tamircisi ve yetkili tamircisi Baran Elektronik her marka ve model televizyon tamirini titizlikle yerine getirmektedir. Özellikle yerinde televizyon tamiri hizmetimiz ile evinizde veya işyerinizde televizyon problemleriniz giderilmeye çalışılmaktadır.Tabi bu işlem televizyonun problemine bağlı olarak değişiklik gösterebilmekte.

Bazı büyük çaplı problemler yerinde servise müsade etmeyebiliyor. Bu servisleri de televizyonunuzu alıp tamir işlemini bitirip tekrar geri getirerek problemi çözüme kavuşturuyoruz.Televizyonunuz bozulduysa bizi arayın gelip televizyonu adresinizden alıp arıza tespitini yapalım. Arıza hakkında sizlere aynı gün içerisinde dönüş yapıp ve fiyat bilgisi verelim.Sizden onay alırsak televizyonunuzu tamir edip tüm testleri yapıldıktan sonra adresinize teslim edelim.

Televizyonlar, lcd, plazma, uhd, 4k, 8k gbi birçok farklı modellere sahip olunca servis konusu da kendi içerisinde kademelere ayrılmak zorunda kalıyor. Bu da kullanıcılara servis ararken,lcd tv tamir servisi, led tv servisi gibi aramalara yönlendiriyor.avcilar yetkili televizyon tamircisi olarak her türlü tv tamir, servis ve kurulum hizmeti vermekteyiz.

Üstelik servislerimizin tamamı garanti kapsamına dahil edilmektedir. Led tv tamir servisi, lcd tv tamir servisi, plazma tv tamir servisi gibi ihtiyaçlarınızın hepsini garantili bir şekilde yerine getirmekteyiz.Parça değişimi işlemleride orjinal ya da yan sanayi olamak üzere müşterimizin isteğine göre yerine getirilebilmektedir.

avcilar yetkili televizyon tamircisi

avcilar yetkili televizyon tamircisi sunan Firmamız Baran Elektronik Profesyonel Kadro ve Ekipmanlarımızla, İstanbul Avrupa yakası tüm ilçe mahalle ve semtlerine,Her Marka ve Model televizyon ,  OLED televizyon ,  QLED televizyon ,  LCD televizyon ,  LED televizyon ,  PLAZMA televizyon Servis Tamir bakım ve montaj işlerini Profesyonel olarak siz değerli Müşterilerimize sunmaktayız.

avcilar yetkili televizyon tamircisi ,Yerinde Servis Hizmetlerimizle arızalı cihazlarınızı adresinizden alıyoruz ve tamir işlemi bittikten sonra tekrar adresinize Garantili olarak teslim ve montajını yapıyoruz.

Yerinde Servis Hizmetlerimizle, İstanbul Avrupa yakası tüm ilçe, semt ve mahallelerine, uzman mobil ekiplerimiz adresinize gelerek,arızalı cihazların yazılım ve donanım sorunları, besleme, anakart, tcon vb kartlarda oluşan donanımsal arızaların tamiri veya değişimi yapılır…

Yerinde tamiri mümkün olmayan, cihazlarınızın ekran – panel arızaları ve florasan – led değişimi gibi sorunları için, cihazınızı avcilar yetkili televizyon tamircisi Teknik Servisimize getirerek , fiyat bilgilendirmesi ve onay mutabakatı sonrası onarım, bakım, ayar ve gerekli testleri yapıldıktan sonra adresinize getirip kuruyoruz…

avcilar yetkili televizyon tamircisi

avcilar yetkili televizyon tamircisi

avcilar yetkili televizyon tamircisi alanında yetkili ve yerinde hizmeti ile firmamız bilinen led televizyon servisleri arasında yerini almıştır.

Bölgede uzun sürdir hizmet veren ekiplerimiz evde servis güvenliği ve titizliğini her zaman gözetmektedir.

Her türlü hijyen şartlarına dikkat eden servis personellerimiz rahatsızlık vermeden servislerini tamamlamayı görev edinmişlerdir.

Her türlü led televizyon marka ve modeline tamir işlemi gerçekleştiren avcilar yetkili televizyon tamircisi özellikle yerinde servis hizmeti ile dikkat çekmektedir.Tamir işlemi yaptığımız markaların bir kısmı aşağıdaki gibidir.

Teknik Servis Hizmeti Verdiğimiz HD televizyon Markaları

Lg marka televizyon ve led televizyon , Arçelik marka televizyon ve led televizyon , Beko marka televizyon ve led televizyon , Samsung marka televizyon ve led televizyon , Vestel marka televizyon ve led televizyon , Siemens Smarka televizyon ve led televizyon , Grundig marka televizyon ve led televizyon , Sony marka televizyon ve led televizyon , Philips marka televizyon ve led televizyon , Toshiba marka televizyon ve led televizyon , Profilo marka televizyon ve led televizyon ,

Telefunken marka televizyon ve led televizyon , Regal marka televizyon ve led televizyon , Sanyo marka televizyon ve led televizyon , Panasonic marka televizyon ve led televizyon , Saba marka televizyon ve led televizyon .Samsung, Lg, Philips, Sony, Vestel, Sharp, Panasonic, Toshiba, Jvc, Grundıig, Arçelik, Seg, Sunny, NextStar, Yumatu, Axen, Jameson, Fınlux, Altus, Saba Lg marka televizyon ve led televizyon ,Arçelik marka televizyon ve led televizyon ,

Beko marka televizyon ve led televizyon , Samsung marka televizyon ve led televizyon , Vestel marka televizyon ve led televizyon , Siemens Smarka televizyon ve led televizyon , Grundig marka televizyon ve led televizyon , Sony marka televizyon ve led televizyon , Philips marka televizyon ve led televizyon , Toshiba marka televizyon ve led televizyon , Profilo marka televizyon ve led televizyon , Telefunken marka televizyon ve led televizyon , Regal marka televizyon ve led televizyon , Sanyo marka televizyon ve led televizyon , Panasonic marka televizyon ve led televizyon , Saba marka televizyon ve led televizyon .

avcilar ‘in tüm mahalle ve civar semtlerine servisimiz mevcuttur.avcilar yetkili televizyon tamircisi

Sık Karşılaşılan televizyon Arızaları 

Televizyonumda ses var görüntü yok

Birçok Marka LCD VE LED Ekranlı Televizyonlar Da Yaşanan Ses Var Görüntü Yok Arızası, Rutin Olarak Meydana Gelmektedir. Yani televizyon Dünyasında En Yaygın Yaşanan Arızalardan Biridir.

Televizyondan Ses Gelmesine Rağmen Görüntünün Olmaması, Ekranın Kapkaranlık Bir Şekilde Durması Sorununa Neden Olan Durumlardır. Genel Olarak Bazı Markalarda Sıklıkla Karşılaşılan Ses Var Görüntü Yok Arızası, Birçok Nedenden Veya Hatadan Ötürü Kaynaklanabilmektedir.

Ancak Bu Hatalar, Tüm LCD Televizyonlarında Yaşanabilmektedir. Ses Var Görüntü Yok Arızasının Nedenleri Ise, Üründen Ürüne Farklılık Gösterebilmektedir.Arıza NedenleriBoard Arızası: Farklı Marka Ve Model De Olan LCD Televizyonlarda Sıklıkla Karşılaşılabilen Bir Durumdur. Board Arıza, Ürünün Görüntü Kalitesini Düşürdüğü Gibi, Görüntüyü Komple Ortadan Kaldırmaktadır. Ayrıca Bu Gibi Durumlarda Cihazdan Ses Geldiği Halde Görüntü Alınmayabilir.

avcilar yetkili televizyon tamircisi

Ses Var Görüntü Yok Arızasının Diğer Bir Nedeni Ise, LCD Televizyonlarının Arkasında Bulunan Aydınlatmaların Bozulmasıdır. Arka Aydınlatmaların Bozulması, Cihazın Görüntü Vermesine Engel Olabilir. Ayrıca Aydınlatmaların Bozulması Söz Konusu Arızanın Yaşanma Sebeplerinin Başında Gelmektedir.İnverter Kartlarının Yanması: Ses Var Görüntü Yok Arızasının Nedenlerinden Biridir. Ancak Bu Durum Çok Nadir Olarak Yaşanmaktadır.

Fakat Görüntünün Ortadan Kalmasına Ve televizyon Ekranın Hiçbir Şekilde Tepki Vermemesine Nedenle Olabilir. İnverter Kartların Yanması, Ürüne Giden Sinyal Sistemine De Zarar Verebilir. Bu Nedenle Görüntü Almanız Imkânsız Bir Hale Gelebilir.İnverter Devresinin Yanması: Ürüne Gelen Elektriğin Düzensiz Olmasından Kaynaklanan Bir Arızadır.

Yanma Olayının Gerçekleşmesi, Ses Var Görüntü Yok Sorununu Da Beraberinde Getirmektedir.Garantisi Bitmiş Olan Ürünlerinizi Servisimize Getirebilir Ve Kısa Bir Sür Içerisinde Arızanın Çözülmesini Sağlayabilirsiniz. Ayrıca avcilar yetkili televizyon tamircisi nde Yapılan Tüm Işlemler, Güvenlik Kontrolleri Dâhilinde Gerçekleştirilmekte Ve Ürününüze Herhangi Bir Zarar Gelmesi Engellenmektedir.

Televizyonumda görüntü var ses yok

Her marka televizyonda rastlayabileceğiniz sorunlardan biri de  televizyon görüntü var ses yok sorunudur. televizyon ekranında görüntü almanıza rağmen ses çıkışında sorun var ise öncelikle bazı kontrolleri yapmanızı, buna rağmen düzelme olmuyor ise profesyonel avcilar yetkili televizyon tamircisi aramanızı tavsiye ederiz.

Televizyonda Görüntü Var Ses Yok Sorunu Çözümü

 görüntü var ses yok sorununun çözümü bazen çok basit olabilir. Hatta ortada bir arıza dahi olmayabilir. Bu nedenle avcilar yetkili televizyon tamircisi aramadan önce sizin bazı ufak kontrolleri gerçekleştirmenizi öneririz.

televizyon da Görüntü Var Ses Yok Çözümü,Öncelikli olarak kumanda vasıtası ile televizyon sesini arttırarak kontrol edebilirsiniz.televizyon sessiz konumda iken görüntü var ama ses yok sorunu oluşabilir. Yeniden sessiz tuşuna bakarak kontrolünü sağlayın Televizyona kulaklık takılı ise televizyon da görüntü var ses yok sorunu oluşturabilir. Kulaklık bağlı ise çıkararak kontrol etmenizi öneririz.Televizyonunuzda ses sistemi mevcut ise ses kablolarının doğru yerlerde takılı olduğuna emin olunuz.

Kablolar doğru yerlerinde ise ve hala televizyon da görüntü var ses yok ise ses sistemini devre dışı bırakarak ses sorununun televizyondan mı kaynaklı yoksa ses sisteminden mi kaynaklı olduğunu test edebilirsiniz.Televizyonda sinyal algılamadığı zaman sesin otomatik kapanmasını sağlayan bir algılama olabilir. Sinyal kaybı oluşuyorsa kısa bir süre sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Elektronik cihazlarda çok fazla elektrik akımı birikimi olabilmektedir. Özellikle televizyonunuzu kapatmayıp devamlı stand bye da bırakıyorsanız televizyonunuzu düğmesinden kapatmanızı ve fişini çekmenizi öneririz. 3-5 Dakikalık bekleme süreci sonrasında televizyonunuzu yeniden açarak kontrol edebilirsiniz.

Yukarıda önerilen tüm kontrol aşamalarını yapmanıza rağmen  televizyon da görüntü var ses yok sorunu hala devam ediyorsa en kısa süre içerisinde avcilar yetkili televizyon tamircisi ile iletişime geçmeniz ve teknik servis almanızı tavsiye etmekteyiz.

avcilar yetkili televizyon tamircisi

televizyonu kapadıktan sonra bir daha çalışmadı (ışık yanmıyor, ses görüntü yok)

Öncelik, le televizyon un elektrik ile olan bağlantısını kontrol etmelisiniz gerekiyorsa başka bir prizde kontrol etmeye çalışın ekranın yanında, arkasında veya altına gizlenmiş bir aç kapa anahtarı olabilir kontrol ediniz, yinede çalışmıyor ise cihaz arıza yapmış demektir avcilar yetkili televizyon tamircisi teknik servisten yardım isteyebilirsiniz.

Çalışıyor ama herhangi bir yayın alamıyorum (sinyal yok yazısı çıkıyor)

Bu sorun birçok nedenden kaynaklanıyor olabilir ve arıza olasılığı çok düşüktür bunun için teknik servise başvurmadan yapmanız gerekenler var, birincisi anten girişinden izliyorsanız anten kablonuz un hem duvar hemde televizyona giriş noktalarını kontrol etmelisiniz sorun bundan kaynaklanmıyorsa ayarlar kısmından tekrar yeni kanal arama bölümüne girip tekrar kanalları taratmalısınız.

Sorununuz hala devam ediyorsa komşularınızdan aynı sorunu yaşayan olup olmadığını öğreniniz çünkü kablo televizyon kullanıyorsanız merkezden yayın kesilmiş olabilir, Bu saydıklarımızın tümünü kontrol ettikten sonra hala yayın alamıyorsanız tuner girişinde bir problem olabilir. Ve avcilar yetkili televizyon tamircisi çağırmanız için bir sebeptir.

Lcd, Led televizyonun ekranına bir cisim çarptı ve ekranda ufak çatlaklar meydana geldi (ekran kırılması)

Cisim çarpmasından etkilenen modeller lcd ve led lerdir ekranları likid kristal oldukları için çok hassastırlar ve en ufak darbelerde bile kırılabilir veya çatlayabilirler, plazma ekranlarının önünde ise ekstra bir cam koruyucu mevcuttur ve camın kırılma olasılığı lcd ve ledlerin ekranlarına göre çok daha sağlamdır.

Ekranı zarar görmüş cihazı tamir ettirmek çoğu zaman yeni bir televizyonun maliyeti ile aynı hatta dahada yüksek maliyetlere çıkabilmektedir. Bu yüzden bu durumda bir cihazınız var ise atıp yenisini almanız sizin için daha iyi olacaktır.

televizyonun yarısı gösteriyor diğer yarısı karanlık

Lcd, led, tüplü, projeksiyon, plazma tümünde meydana gelebilecek sorunlardan bir tanesidir bu arıza lcd lerde meydana geldiğinde t-con kart yada panel yani ekranın kendisinden yapma olasılığı yarı yarıyadır t-con kart arızası ise tamiri mümkündür ancak panelden kaynaklanıyorsa maliyeti yüksek olacağından yenisinin alınması daha iyi bir seçim olacaktır, Led modeller içinde yukarıda yazdıklarımız aynen geçerlidir, Tüplülerde ekranın yarısının göstermemesinin sebebi ise vertikal (dikey saptırma) katından kaynaklanmakta olup arızanın çözümü genelde birçok tamir servisleri için basittir,

Projeksiyonlarda mantık olarak tüplülerle aynı prensiple çalışan cihazlardır ve tüplüler için yazdığımız çözümle aynıdır, Plazmalarda ise durum biraz daha farklıdır sık rastladığımız arızalardan bir tanesidir, arıza genellikle y-sus adıyla geçen karttan kaynaklanmaktadır ve kartın yenisi ile değişmesi ile arızanın çözümüne ulaşmış oluyoruz, plazmalara bu arızayı verdiren bir diğer kart ise bufer kartıdır bu kart genelde iki parçadan oluşur biri üst diğeride alt ve arıza yapan kart yenisi ile değiştirildikten sonra sorun ortadan kalkar

avcilar yetkili televizyon tamircisi

televizyon bir müddet çalıştıktan sonra kapanıyor

Eğer bir süre çalışıp kapanıyorsa öncelikle menüden özelikler kısmına girip kapanma saati ayarlarının açık yada kapalı olduğunu kontrol etmelisiniz eğer açık konumdaysa kapalı konuma getiriniz, Sorun burdan kaynaklanmıyorsa devrelerinden bir tanesi aşırı ısınıyor ve daha fazla zarar görmemesi için otomatik olarak kendini kapatıyordur, böyle bir durumda avcilar yetkili televizyon tamircisi çağırmanız yerinde olacaktır.

televizyon ekranının bazı yerlerinde yukarıdan aşağıya dik çizgiler oluştu

Müşterilerimiz bizi arayıp böyle bir şikayette bulunduklarında öncelikle lcd, led mi yoksa plazma televizyon mu olduğunu sorarız, nedeni lcd yada led ise ekrandan kaynaklanıyordur ve boşu boşuna servis çağırıp servis ücreti ödememelerini söyleriz, yok eğer plazma ise ekrandan kaynaklanıyor olabilmesine karşın bufer kartlardan da yapabilme olasılığı yüksektir, avcilar yetkili televizyon tamircisi çağrılması gerekir.

televizyon ekranında yatay çizgiler var

Ekranda yatay çizgiler meydana gelmesi televizyonunuzun crt yani tüplü modellerden ise vertikal dikey saptırma katından kaynaklanan bir arızadır, plazma model bir cihaz ise bufer katındandır düşük bir ihtimalde olsa ekrandan da yapabilir, lcd veya led ise ctrl kartı veya ekranın kendisinden kaynaklanıyordur, bu tip bir arızanın giderilmesi tüm modellerde ortalama bir tamir maliyeti çıkaracaktır

avcilar yetkili televizyon tamircisi

televizyon bir zaman çalıştıktan sonra ses kalıyor ekran kararıyor


Bu arıza en çok lcd,lerde meydana gelmektedir nedeni panel aydınlatmasını sağlayan flöresanlara güç üreten invertör devresinin aşırı baskıya maruz kalıp inverter trafolarından birinin bozulmasından kaynaklanması, yada flöresan lambalarından bir tanesinin yanmasıdır, tamiri mümkün ve bu tarz arızalar için yedek parça stokumuz mevcuttur.

Televizyonun dış ekranında çizikler var bu çizikler giderilebilirmi

Ekranın yüzeyinde oluşan çiziklere herhangi bir müdahalede bulunmamız söz konusu değildir, eğer çok rahatsız edici değilse bu şekilde kullanmanızı tavsiye ederiz aksi durumda çok maliyetli bir iş olup ekranın tamamıyla yenilenmesi gerekir.

televizyon çalışıyor ama ekranda karıncalanmalar var

Karıncalanma birçok sebepten meydana gelebilir, öncelikle normal anten yada kablo televizyon kullanıyorsanız sorun büyük bir olasılıkla kablo bağlantılarından kaynaklanıyordur, çözüm için kablo televizyon servisini aramanız gerekir. Ama bazı durumlarda televizyonunuzun kendisinden de kaynaklanabiliyor televizyon dan kaynaklı bir durumda tüplü modellerden ise tuner devresinden kaynaklanır yok eğer lcd ise ctrl kartından yapar,plazma kullanıyorsanız bu sorun y-sus kartından bulunan elektrolitik kondasatörlerin değerlerinin değişmesinden ileri gelir, bu sorunun düzeltile bilmesi için cihazınızın avcilar yetkili televizyon tamircisi merkezine alınması gerekir.

avcilar yetkili televizyon tamircisi

televizyon çalışırken aşırı ısınıyor

Özelikle Bu konuyla alakalı plazma kullanıcılarından çok şikayet alıyoruz plazmaların ortalama güç tüketimleri diğer modellere göre çok fazladır , örnek vermek gerekirse lcd ortalama güç tüketimi 150 watt civarındayken plazmanın güç tüketimi ise 350 watt civarında olabiliyor. Bu nedenle çalışırken 350 wat gibi bir gücü harcayan cihazın dışarıya ısı yayması çok normaldir.

televizyon çalışırken arkasından cızırtı sesi geliyor

Cızırtı sesi genelde cihazın besleme bölümünden kaynaklanan bir durumdur bu ses beslemede bulunan bobinlerden herhangi birinin zayıflaması sargılarının gevşemesi bobin üzerinde bulunan nüvelerin aralarının açılması lehimlerinin zamanla ısınmadan dolayı iyi temas etmemesinden kaynaklanır.

Arızanın giderilmesi bobinlerin yenisi ile değişmesi ile mümkün olur, bir diğer neden ise özelikle 2003-2007 yılları arasında üretilen plazma televizyon daha iyi soğutulması için plazmaların içine yerleştirilen fanların zamanla tozlanması yada zayıflamasından dolayı fanların ses çıkarmaya başlamalarından kaynaklanabilmektedir.

televizyon hoparlöründen normal ses ile birlikte cızırtı sesi geliyor

Bilinen tüm marka model televizyonlarda sık sık rastlanan bir durumdur genelde televizyon ile uydu alıcısı arasında kullanılan skart kablosunun kalitesiz olmasından dolayı bu sorunla karşılaşılır, böyle bir sorun yaşanmaması için piyasada çok kaliteli kablolar bulmak mümkündür fiyatları kalitesiz kablolara göre biraz pahalıdır ama sorunun çözümü içinde yapılması gereken budur.

televizyon ekranı çok geniş kanal logolarını göremiyorum

Aslında bu bir arıza değildir format ayarlarıyla ilgilidir, format ayarları tüm yeni nesillerde mevcuttur, ve kumanda üzerinde format tuşu mevcuttur bu tuş bir çok şekilde veya isimde yazılmış olabilir,

örneğin bazı modellerde 16/9 , 4/3 ,wide, zom, yada değişik şekiller olabilir bu tuşlarla televizyonunuzu istediğiniz formata alabilirsiniz. Kumanda üzerinde bu tuşu bulamamanız durumunda menüye girip menüden görüntü yada resim ayarları kısmına da girip format değişikliğini yapabilirsiniz.

avcilar yetkili televizyon tamircisi

televizyon her iki yandan veya üstlerden dar gösteriyor

Bu durum yine az önce yukarıda bahsettiğimiz format ayarındandır ama bızı durumlarda yayın kanalının özeliğindende kaynaklanabiliyor genellikle sinema filmi izlendiğinde filmin kendi format ayarından ileri gelebilmektedir.

televizyonun ön kırmızı işığı yanıyor ama açmaya çalıştığımızda açılmıyor

Hem lg hemde samsung ta görülebilen bir durum, Öncelikle kumandayı kontrol etmeniz gerekiyor kumandanızın pillerini değiştirip yine açmaya çalışın açılmıyorsa kendi üzerindeki tuşlardan açmaya çalışın tabi çocuk kilidini daha önceden aktifleştirmediğinizi varsayıyoruz, televizyon kumandanızın bozulduğu ve tuş kilidinde devreye soktuğunuz zaman açmanız mümkün olmayacaktır,bunun için avcilar yetkili televizyon tamircisi ne vermeden önce kumandanızı bir tamirciye götürüp bozuk olup olmadığını kontrol ettirmeniz sizin açınızdan faydalı olacaktır.

kendi kendine kanal değiştiriyor ses yükseltip alçaltıyor,menüye girip çıkıyor,kapanıp açılıyor vs

Bu durum genelik ile uzun bir süre çalışmadığı zaman meydana gelir tuş takımının nemlenmesinden kaynaklanan bu sorun için bir müddet çalıştırılıp nemin rutubetin kuruması beklenir , hala aynı sorun devam ediyor ise bir servis çağırmak zorunda kalabilirsiniz, nadirde olsa ana kartındada arıza olabilir.

avcilar yetkili televizyon tamircisi

Televizyondan yanık kokusu geliyor

Koku gelmesi durumunda elektrik ile olan bağlantısını kesip bir daha çalıştırmamanızı öneririz çünkü yangına sebebiyet verebilir. Arka aydınlanmayı sağlayan inverter devresinde bulunan kapasitörlerin aşırı ısınmasından meydana gelen bir arızadır.

televizyon normal çalışıyor ama ekrandaki yazı ve logolar yamuk

Genelikle tüplü (crt) televizyon modellerinde sık rastlanır cihazın dikey saptırma veya yatay saptırma katında meydana gelen bir arızadır, arızanın giderilmesi düşük bir maliyet ile mümkün olabilmektedir.

televizyon ekranında iki ayrı yayını üst üste binmiş olarak görülüyor

Eğer televizyon anten bağlantısı ile seyrediliyorsa gelen televizyon yayınlarının birbirleri ile çakışma ihtimali yüksektir çözüm için bir anten teknisyeni çağırmanız gerekebilir. televizyonu skart yada hdmi den seyrediyor ve yine bu sorun var ise televizyonunuzda arıza var demektir, bu arızanın maliyeti televizyon model ve arızalan kartın durumuna göre değişiklik göstermektedir.

Televizyonda kanal değişimi yapıldığına bir önceki kanalın logoları ekranda gözükmeye devam ediyor

Plazma televizyonlarda çok sık rastladığımız arızalardan bir tanesidir. Plazmanın y-sus kartında meydana gelen bir arızadan kaynaklanmaktadır, ancak kartın tamiri sağlıklı randıman vermemesinden dolayı arızanın giderilmesi için y-sus kartının yenisi ile değişmesi ile arızanın giderilmesi sağlanmaktadır. Panelin çok çalışmasından da panel ömrünün bitmesi ile bu arıza ile karşılaşılır . yukarıda yazdıklarımızı dikkatli bir şekilde okuduysanız televizyonda panel değişiminin maliyeti yüksek olduğundan yeni bir televizyon almanız daha yerinde bir karar olacaktır.

avcilar yetkili televizyon tamircisi

televizyon yayınları ekranda donuyor

Ekranda yayın donması özelikle uydu yayını seyrediyorsanız yayın aldığınız kanalın sinyal seviyesinde meydana gelen düşüşler ile alakalı olabilmektedir, böyle bir sorunun haledilebilmesi için size en yakın uydu servislerinden birini çağırmanız gerekir. Lcd televizyonlarda t-con kartının arızalanması ile yine ekranda donmalar meydana gelebilmektedir, t-con kartı hariç panelinde arıza yapmış olasılığı vardır.

Kullandığım televizyon için en uygun askı aparatını nasıl seçebilirim

Piyasada çok değişik ebatlarda ve kullanılan yere göre değişik askı aparatları mevcuttur, öncelikle televizyon sabit bir duvara mı , tavana mı, sağa sola yukarı aşağı çevrilebilecek mi bunda karar vermelisiniz, daha sonra askı aparatı alacağınız zaman avcilar yetkili televizyon tamircisi personellerine anlatmanız gerekir, Ona göre size en uygun askı aparatını vereceklerdir.

Televizyonumu duvaramı yoksa kendi ayakları üzerindemi kurmalıyım

Buna kendiniz karar vermelisiniz ama televizyonunuzu seyrettiğiniz yeri sık sık değiştiriyorsanız kendi ayakları üzerinde kullanmanız daha uygun olacaktır, çünkü duvara monte ettiğiniz bir cihazın yerini değiştirmek basit bir işlem değildir.

televizyon ekranını ıslak bez ile sildim sonrasında görüntü gitti ses kaldı,veya hiç açılmamaya başladı

Elektronik cihazların en büyük düşmanı nem ve sudur , cihazın içine tek bir damla suyun bile girmesi televizyon arızalanması için yeterlidir. Televizyonunuzu illa ıslak bezle silecekseniz silme işlemi sırasında ve ardında en az 24 saat çalıştırmamanız gerekirki herhangi bir arızaya sebebiyet vermeyesiniz. Ama yinede en sağlıklısı televizyon yüzeyini kuru ve yumuşak bir bez ile silmenizdir.

avcilar yetkili televizyon tamircisi

Televizyonumu ortalama günde kaç saat çalıştırabilirim

Bizim deneyimlerimize göre cihazınızı hiç kapamadan en fazla 8 saat açık kalmasını öneriyoruz, daha fazla saat seyredecekseniz arada cihazınızı kapatıp yarım saat kadar dinlendirdikten sonra çalıştırmanız televizyonunuzun sağlıklı çalışabilmesi için önemlidir.

televizyon çok çalıştığında herhangi bir zarar görürmü

Bir önceki satırda da yazdığımız gibi çok fazla çalışması cihazınızın sağlıklı çalışmamasına sebebiyet verir. Eğer lcd televizyon kullanıyorsanız lcd televizyon aydınlatılmasında kullanılan flöresanların aşırı ısınmasından dolayı flöresanların hemen önünde beyaz renkte plastik bir malzeme vardır bu plastik malzeme flöresanların ısısıyla zamanla solmakta olup televizyon ekranında içten leke gibi gözükmeye başlar.

televizyon sık sık açılıp kapatıldığında herhangi bir sorun yaşanırmı

Sık sık açılıp kapatılıan herhangi bir televizyon elbette cihaz içerisindeki elektronik devrelere zarar verir, özelikle power kontrol ünitesinin zarar görme olasılığı yüksektir. Onun için televizyonu sık sık kapatıp açmaktan kaçınmanız gerekir.

avcilar yetkili televizyon tamircisi

Televizyonu elektrik prizine taktığım anda evdeki elektrik şartelleri atıyor

Böyle bir durum nadir meydana gelir çünkü tüm marka ve modellerin içerisinde devreleri korumak amacıyla elektrik sigortası mevcuttur televizyonun içerisinde herhangi bir arıza meydana geldiğinde direkt olarak bu sigorta atar ve cihaz içerisindeki devrelerin elektrik ile olan bağlantısı kesilmiş olur, evin elektrik sigortalarının atmasının sebebi ise cihaz eğer daha önce bir servise gitmiş ise kendi orijinal sigortalarının yerine daha yüksek amperde bir sigortanın takılmış olmasından meydana gelebilmesi yüksek bir ihtimaldir, cihazın sigortası atmadığı için evin sigortaları atmış oluyor.

televizyonun sigortası attı yenisini takınca yeniden çalışırmı

Elektronik cihazların tümünde sigorta devresi mevcuttur, bu sigorta devresinin televizyon içerisine yerleştirilmesinin nedeni elektronik devrelerden herhangi birinde bir sıkıntının meydana gelmesi durumunda cihaza daha büyük bir zarar vermemesi için elektrikle olan bağlantısını kesmektir, ayrıca sigorta olmaması durumunda televizyon içerisinde bozulzn devrenin aşırı ısınması nedeni ile yangına bile sebebiyet verebilir. bu nedenledir ki hiçbir elektronik cihazın sigortasının kendiliğinden cihazda herhangi bir sıkıntı olmadan atması mümkün değildir.

televizyonumun şu şu özellikleri var örneğin 3d,smart,dijital yayın, vb ne işe yararlar

Televizyonunuz ile ilgili öğrenmek istediğiniz her şeyi televizyon kataloğundan bulabilirsiniz, elinizde katalog olmadığı durumlarda üretici firmanın İnternet adresine girip oradan da televizyonunuz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Tüplü televizyonlarda renkler gök kuşağı gibi oldu, renkler karıştı

televizyon arızanız içerisinde ptc dediğimiz ve televizyon ilk açıldığında bir an devreye girerek televizyon tüpünün her tarafına eşit bir şekilde elektromanyetik bir dalga yayar, bu parça bozulduğunda işlevini gerçekleştiremez ve renk karışıklığı meydana gelir, bazende televizyonu devamlı kumandadan kapadığınızda ptc devreye girmez ve yine aynı renk karışımı olur, çözüm için televizyonu anahtardan kapayıp yarım saat sonra açmanız durumunda renklerin düzeldiğini görebilirsiniz.

Kullandığınız elektronik cihazlarınızla ilgili birkaç bilgi daha verelim

Yağmurlu özelikle gök gürültülü havalarda cihazlarınızı açmanız televizyonlarınıza zarar verebilir, özeliklede çatıda televizyon anteni kullananlar için bu daha ciddi bir durumdur, şimşeklerin yaydığı elektrik dalgaları bu tür parabol antenleri etkiler ve antenden televizyona giden kablo üzerinden televizyon a iletip cihazı bozar, bir diğer dikkat etmeniz gereken elektriğin dalgalanması durumlarıdır yani voltaj düşüp yükselmeleri böyle zamanlarda televizyonunuzun elektrik ile olan bağlantısını kesmeniz yerinde bir karar olucaktır, arada olsa karşılaştığımız televizyon arızalarından bir taneside televizyonun klimanın hemen altında duvara monte edilmesi ,klimanın altına çalışan televizyona klimadan damlayan ufak bir su damlacığı bile televizyonun bozulması için yeterli oluyor, televizyonu klima altına kurmamanız bunun için önemlidir.

televizyonu uzun bir zaman çalıştırmayacaksanız nemli ve rutubetli ortamda bekletmeyin mümkünse jelatin veya hava geçirmeyecek naylonla iyice sarıp kuru bir ortamda bulundurmanızdır. Cihazınızı bulunduğu ortamdan alıp başka bir yerde kullanacaksanız özelikle kış aylarında ve yağmurlu havalarda arabayla bir yerden başka bir yere götürecekseniz götürdüğünüz yerde hemen çalıştırmayın 2 hatta 3 saat ortamda bekletin, nedeni dışarıdayken televizyon nemlenmiş olabilir ve o durumda çalıştırdığınız anda bozulma ihtimali vardır

avcilar yetkili televizyon tamircisi

Sektörün Lider Bir Firması Konumunda Olan Ve Tüm televizyon Modellerinde Yaşanan Arızaları Profesyonel Bir Şekilde Çözebilen avcilar yetkili televizyon tamircisi , Engin Bir Kariyer Geçmişine Sahiptir. Samsung Ve Beko Gibi Ünlü Markalar Tarafından Üretilen televizyon Modellerinde, Gerek Teknik Açıdan, Gerekse Kullanıcı Hatası Bakımından Arızalar Yaşanabilmektedir. Ayrıca Bu Tür Arızaların Çözülebilmesi Için Alanında Uzman Elektronik Teknikerlerine Ve Yeteri Düzeyde Bilgiye Ihtiyaç Duyulmaktadır. Aksi Halde Yanlış Yapılan Işlemlerden Dolayı Hali Hazırda Arızaları Olan Televizyonlarda Başka Sorunlar Ile De Karşılanabilir.

avcilar yetkili televizyon tamircisi Ise, Bugüne Kadar Çözmüş Olduğu Arızalar Ve Uzun Süredir Aynı Sektörde Hizmet Vermesi Nedeni Ile Gelişmiş Bir Bilgi Ve Birikime Sahiptir. Bu Birikim Sayesinde Tüm televizyon Modelleri Kısa Bir Süre Içerisinde Eski Kalitesine Dönmesi Ve Sorunun Bir Daha Yaşanmaması Için Kalıcı Bir Şekilde Çözülmesi Sağlanmaktadır. avcilar yetkili televizyon tamircisi Alanında Uzman Bir Ekibe Sahiptir. Bu Ekip Farklı Zaman Dilimlerinde Eğitimler Geçirilmekte Ve Gelişen Teknolojiler Ile Üretilen televizyon Türleri Hakkında Bilgi Sahibi Olması Sağlanmaktadır

avcilar yetkili televizyon tamircisi

Lider Ve Kurumsal Kimliği Ile Hizmet Veren avcilar yetkili televizyon tamircisi Müşterine Ekonomik Fiyat Garantisi Sunmaktadır. Tüm Televizyonlar Hassas Makineler Ile Kontrol Edilmekte Ve Arıza Tespit Çalışmaları Bilirkişiler Tarafından Yapılmaktadır. televizyon Modelleri, Servisin Depolarında Güvenli Bir Şekilde Sağlanmakta Ve Çevresel Faktörlerden Dolayı Zarar Görmesi Engellenmektedir. Hastane, Okul Ve Alışveriş Merkezlerinde Kullanılan Televizyonlar Maddi Açıdan Oldukça Pahalıdır. Bu Tür Televizyonların Arızalanması Ve Görüntü Vermemesi, Kuruma Ciddi Zararlar Yaşatmaktadır.

avcilar yetkili televizyon tamircisi , 50 Inç Ve Üzeri Televizyonlar Bile Profesyonel Bir Şekilde Tamir Edilmektedir. Ayrıca Firma Tarafından Kullanılan Ve Değişmesi Gereken Tüm Parçalar Bire Bir Orijinal Olup, Üretici Firma Tarafından Yollanmaktadır. Bu Sayede Televizyonun Çalışma Kalitesi Arttırılmakta Ve Aynı Arızanın Tekrar Yaşanması Engellenmektedir. Ürünlerin Servise Götürülmesi Veya Tamiri Tamamlanan televizyon Modellerinin Müşteriye Tekrar Geri Teslim Edilmesi Sırasında Kullanılan Araçlar Ise, avcilar yetkili televizyon tamircisi Tarafından Özenle Temin Edilmektedir. Ayrıca Bu Araçlar Sektöre Uygun Olmakla Beraber, Taşıma Işlemlerinde Ürünlere Zarar Gelmesini De Engellemektedir.

avcilar yetkili televizyon tamircisi

avcilar yetkili televizyon tamircisi olarak olarak her model televizyon için yerinde televizyon Tamiri hizmeti vermekteyiz. Bizi 0 212 593 49 94 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

avcilar Bölgesin de yaşıyor ve size en yakın televizyon Tamir ve Kurulum Servisine’ne ulaşmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.çünkü Televizyonun her evin vazgeçilmez elektronik cihazlarından olduğu günümüzde televizyon servis hizmetleri büyük önem arz etmektedir. Günlük hayatta sıklıkla kullandığımız televizyonumuz da evdeki diğer elektronik cihazlar gibi çeşitli sebeplerle arızalanabilir.

avcilar yetkili televizyon tamircisi olarak bizler siz değerli teknolojik ürün kullanıcılarına teknik destek işlemleri sunmaktayız. İstanbul’ un tüm ilçelerinde bulunan geniş servis ağımız siz değerli müşterilerimize anında ve eşsiz bir teknik destek sunmaktadır. Yeni aldığınız her marka tüm teknolojik ürünlerinizin garanti kapsamından çıkmaması için başlangıç işlemlerinin avcilar yetkili televizyon tamircisi tarafından yapılması gerekmektedir.

Bu başlangıç işlemleri; cihazınızın kutusundan çıkarılması, donanımlarının tam olduğunun görülmesi, fiziki kontrolünün yapılması, kurulumunun yapılması ve kullanıma hazır hale getirilmesi işlemleridir. Bu işlemler yetkili bir servis tarafından yapılıp garanti belgesi imzalanır. Yetkili tamircisi yapmaması durumunda ise teknolojik cihazınız garanti kapsamının dışında kalır. Böyle bir sıkıntı yaşamamak için teknolojik cihazınızı aldıktan sonra yapmanız gereken ilk iş yetkili bir televizyon tamircisi aramak olmalıdır.

Sizlere avcilar yetkili televizyon tamircisi olarak hizmet veren firmamız, profesyonel bir ekiple görev yapmaktadır. Televizyonlar günlük yaşamın bir parçasıdır. Ve arıza halinde bu arızanın hızlı bir şekilde giderilmesi beklenir. Firmamız sizler için sunduğu hızlı, güvenli hizmetleriyle tanınmaktadır.avcilar yetkili televizyon tamircisi

avcilar yetkili televizyon tamircisi , avcilar lcd televizyon tamircisi , avcilar led televizyon tamircisi , avcilar plazma televizyon tamircisi , avcilar yetkili televizyon montajı, Televizyonda Ses var Görüntü Yok, Televizyonda Görüntü Titremesi Var, televizyon Açılmıyor,televizyon Görüntü Çok Geç Geliyor, avcilar yetkili televizyon panel tamiri,

avcilar yetkili televizyon led değişimi,televizyon Aniden Kapanıyor,televizyon Açılmıyor,televizyon Kanalları Kaydetmiyor,avcilar yetkili televizyon led tamiri, avcilar yetkili televizyon anakart tamiri,avcilar yetkili televizyon tamircisi Çağrı Merkezi, gibi en çok rastlanan arızalar için bizden hizmet alabilirsiniz.

avcilar yetkili televizyon tamircisi  profesyonel hizmet ile burada. 0 212 593 49 94 hemen arayın. Profesyonel ekibimiz ile televizyon tamiri, led panel tamiri, led tamiri, ekran tamiri, panel değişimi en hızlı şekilde profesyonelce yapılmaktadır.

Evinizde ve iş yerinde kullanmakta olduğunuz  Televizyonlarınızın onarımları için avcilar yetkili televizyon tamircisi sizlere bir telefon uzaklıktadır. Uzman eğitimli teknisyenler ile güvenilir  servis hizmeti almak için avcilar yetkili televizyon tamircisi ile gerçekleştirebilirsiniz. Onarım esnasında kullanılan orjinal yedek parçalar ve uzman eller sayesinde 1 yıl evraklı faturalı garanti veren avcilar yetkili televizyon tamircisi müşterilerinin takdirini kazanmaya devam etmektedir.

Tamiri ve onarımı yapılan televizyon yeni alacağınız televizyona maliyet açısından çok daha büyük bir tasarruf sağlamaktadır. Sizlere yakışacak kalitede bir tamirci olabilmek adına bizlerde en hesaplı hizmeti en iyi şekilde sizlere sağlayabilmek adına her geçen gün bünyemizde çalışan personelimizi ve altyapımızı güçlendiriyoruz. avcilar da Televizyonu arızalanmış televizyon sahiplerine hak ettikleri kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

avcilar yetkili televizyon tamircisi

avcilar yetkili televizyon tamircisi  profesyonel kadrosuyla servis, bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Bozulan eşyalarınızın marka ve modeli fark etmeksizin bizden destek alabilirsiniz. Bu gibi durumlarda bizlere avcilar yetkili televizyon tamircisi çağrı merkezimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Piyasada var olan tüm modelleri en ayrıntılı noktasına kadar bilmekte ve sürekli yeni çıkan model ve teknolojiler içinde eğitim görmekteyiz. Sizler ile iletişime geçtiğimiz ilk anda hedefimiz her zaman en kısa sürede ürünlerinizi bitmiş olarak size teslim edebilmektir. Bu iş ahlakı ile çalışmakta ve firmamızın bu doğrulardan ayrılmaması sizlere sunduğumuz özelliklerimizden sadece biridir.

avcilar yetkili televizyon tamircisi her zaman yedek parçalar ile tam hizmet alacak ve geniş donanımlarımız sayesinde uzun süre cihazsız kalmayacaksınız. avcilar yetkili televizyon tamircisi sürekli büyüyen ve büyümeyi en büyük hedefleri arasına koyan bir teknik tamircisi olarak size her zaman en kaliteli hizmeti vereceğimizden şüphesiz olmasın. Tüm cihazlarınız ayrıntılı olarak inceleme alınır ve hasarın ne olduğu tespit edildikten sonra ilk adım hemen atılır.

avcilar yetkili televizyon tamircisi konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.avcilar yetkili televizyon tamircisi olarak kullandığımız yedek parça ve işçiliğimize güveniyoruz. Onarım sonrasında parça garantisi veriyoruz.avcilar yetkili televizyon tamircisi eğitimli, uzman ve deneyimli ekibimiz ile cihazlarlarınızı en kısa sürede onarmak için çalışıyoruz. avcilar yetkili televizyon tamircisi online servis talebi formunu doldurarak bize ulaşın. Uzman ekibimiz en kısa sürede hemen sizi arasın.avcilar yetkili televizyon tamircisi uzman ekibiz ve cihazlar ile en kısa sürede her yere üstün teknik destek hizmeti vermekteyiz.

avcilar yetkili televizyon tamircisi

avcilar yetkili televizyon tamircisi hakkında bilgi almak için hemen arayabilirsiniz. Uzman ekibimiz sizlere destek vermek ve sorunlarınızı çözmek için tecrübeli kadromuzu size yönlendireceklerdir. İstanbul’un tüm ilçelerine televizyon tamircisi hizmetimiz bulunmaktadır. televizyon ve televizyon Aksesuarları için bakım, arıza tespiti , onarım ve parça değişikliği yapılmaktadır. avcilar yetkili televizyon tamircisi tamircisi olarak televizyonlarınız için aynı gün garantili hizmet verilmektedir. televizyon ve televizyon Aksesuarlarınız detaylı bir şekilde bakıma alınır ve olası arızaların tamamı tespit edilmiş olur. televizyon tamircisi Çağrı Merkezimizden bize ulaşarak yaygın servis ağımızdan faydalanabilirsiniz.

Orijinal ve Garantili Yedek Parça kullanımı, Yerinde Servis Hizmetimiz ve Kapıda Ödeme Seçeneğimizle, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmeti verebilmek için her geçen gün teknolojik yenilikleri bünyemize katmaktayız. Tüm marka ürünleriniz arızalandığında veya bakım zamanı geldiğinde bizleri arayabilir ve en kaliteli servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.avcilar yetkili televizyon tamircisi – televizyon Tamircisi olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

avcilar yetkili televizyon tamircisi

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. Oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.Kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.Bünyemizde bulunan uzman kadromuz televizyon teknisyenlerimiz servis ekiplerimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

avcilar yetkili televizyon tamircisi olarak hep yarınlara hazırlanarak teknolojiyi takip ederek yedek parçalarımızı daha televizyonlar arıza vermeye başlamadan televizyon satışa sunulduğu anda stoklamaya temin etmeye başlıyoruz, televizyonun nasıl bir arıza verebileceğini televizyon mühendisleri cihazı üretirken yanında yetkili televizyon servise yardımcı olabilmesi için bir kitapçık dağıtır işte biz bu yolla arıza yapabilecek yedek parçaları avcilar yetkili televizyon tamircisi teknik servisimizde bulundururuz, televizyonun kullanıcıdan alınıp arızasının giderilmesinden tekrar kullanıcıya teslimine kadar geçen süreyi çok kısa bir zaman içerisinde gerçekleştirmemize olanak sağlıyan bu sisteme sahip az yetkili televizyon teknik servis olduğunu düşünüyoruz avcilar yetkili televizyon tamircisi , Lcd Plazma Led televizyon yedek parçaların çoğu tamir atölyemizin deposunda stoklanmış durumdadır.

avcilar yetkili televizyon tamircisi

avcilar yetkili televizyon tamircisi olarak, Samsung, LG, Arçelik, Philips, Beko, Vestel, Sony, Grundig, SEG, Sunny, Regal ,Panasonic ve Axen Marka Televizyonların Tüm Servis, Tamir, parça temini ve parça değişim İşlemleri tarafımızdan üstün hizmet anlayışı ile yapılır.

Çağımızda en çok kullanılan teknolojik ürünlerin başında Televizyonlar gelmektedir. Hızlı gelişen Teknolojide haliyle Televizyonlarda farklı özellikler ve tasarımlarla teknolojik gelişmelere uyum sağlamaktadır.

Televizyonların da nihayetinde bir elektronik araç olması arızalanma durumlarını ortaya çıkarmaktadır. Bazen uzun süre kullanımından, bazen kullanıcı hatalarından bazen de Parça arızalarından dolayı Televizyonların bu arızalarının giderilmesi için Teknik Servise veya televizyon Tamirine İhtiyaç duyulmaktadır.

avcilar yetkili televizyon tamircisi ,Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir televizyon Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır.

Uzun Yılların deneyimi ile Kadırgalı televizyon Ustalarında Her türden televizyonların tamir ve servis işlemleri profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

avcilar yetkili televizyon tamircisi olarak, Smart televizyon , Led televizyon , Lcd televizyon , Qled televizyon , Plazma, Oled televizyon ve Curved televizyon ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.

Model ve Marka Fark etmez Her türlü Televizyonun arıza tespitini giderme konusunda çok İddialıyız. Çünkü biz bu işi biliyoruz.

Sizlere avcilar yetkili televizyon tamircisi olarak hizmet veren firmamız, güvenli çözümler sunmaktadır. Arızaların tespiti ve onarımı hızlı şekilde gerçekleştirilir. Uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetlerimizden hızla yararlanabilirsiniz.

avcilar yetkili televizyon tamircisi konusunda uzman yetkili bir kadro ile hizmet vermekteyiz. Her marka ve model televizyonun arıza tamiri için gerekli tüm donanıma sahip cihazlarımız ile müşterilerimizin her türlü talebine en kısa sürede cevap vermekteyiz. Üstün hizmetimiz kapsamında sorun çıkarmayan kalıcı çözümleri en uygun bütçelerle sunmaktayız.

Profesyonel televizyon tamircisi ekibimiz ile günün her saati müşterilerimize hızlı çözümler üretmekteyiz. Üstelik en eski modellerden en yeni teknolojik donanıma sahip her türlü televizyon modeline çözüm için doğru adrestesiniz. Evlerin, ofislerin, kafelerin ve onlarca farklı mekanın en önemli cihazı olan televizyonlara garantimiz kapsamında servis sunmaktayız.

televizyon tamircisi hizmetimiz kapsamında cihazlarınıza sunduğumuz her türlü yedek parçanın orijinal olduğundan emin olabilirsiniz. avcilar yetkili televizyon tamircisi politikaları kapsamında her zaman en kaliteli orijinal ürünler kullanmaktayız. Yedek parçaya ihtiyaç duyan televizyonlarınız için hızlı yedek parça tedariği de gerçekleştirmekteyiz.

avcilar yetkili televizyon tamircisi

Böylelikle, müşterilerimizi mağdur etmemekteyiz. Uygun fiyatlar ile sunduğumuz VIP kategorisindeki tamir servisi ile müşterilerimizin %100 memnuniyetini almaktayız. Onlarca çalışma kapsamındaki servis, montaj ve bakım hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

televizyon tamiri ve onarımı alanlarında servise ihtiyacınız olması durumunda hemen bizimle iletişime geçin. İstanbul genelinde en yeni donanıma sahip araçlarımız ve konusunda uzman ekibimiz ile kısa sürede probleminizi çözebilmekteyiz.

avcilar yetkili televizyon tamircisi

avcilar yetkili televizyon tamircisi profesyonel kadrosuyla servis, bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Bozulan eşyalarınızın marka ve modeli fark etmeksizin bizden destek alabilirsiniz. Bu gibi durumlarda bizlere avcilar yetkili televizyon tamircisi Çağrı Merkezi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Piyasada var olan tüm modelleri en ayrıntılı noktasına kadar bilmekte ve sürekli yeni çıkan model ve teknolojiler içinde eğitim görmekteyiz. Sizler ile iletişime geçtiğimiz ilk anda hedefimiz her zaman en kısa sürede ürünlerinizi bitmiş olarak size teslim edebilmektir. Bu iş ahlakı ile çalışmakta ve firmamızın bu doğrulardan ayrılmaması sizlere sunduğumuz özelliklerimizden sadece biridir.

avcilar yetkili televizyon tamircisi her zaman yedek parçalar ile tam hizmet alacak ve geniş donanımlarımız sayesinde uzun süre cihazsız kalmayacaksınız. avcilar yetkili televizyon tamircisi sürekli büyüyen ve büyümeyi en büyük hedefleri arasına koyan bir teknik tamircisi olarak size her zaman en kaliteli hizmeti vereceğimizden şüphesiz olmasın. Tüm cihazlarınız ayrıntılı olarak inceleme alınır ve hasarın ne olduğu tespit edildikten sonra ilk adım hemen atılır.

Yapacağımız tüm çalışmalar televizyon tamircisi tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. Oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

Kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz televizyon teknisyenlerimiz servis ekiplerimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Siz de televizyonunuzun daha uzun ömürlü çalışması ve arıza ihtiyaçlarının titizlikle giderilmesi için avcilar yetkili televizyon tamircisi hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız web sitemiz veya telefon numaramızdan bie ulaşabilirsiniz.

avcilar yetkili televizyon tamircisi hizmetimizden faydalanabilmek için tek yapmanız gereken bize ulaşarak arıza kaydı oluşturmaktır. Bundan sonrasını deneyimli ve çalışkan teknik ekibimiz sizin için halledecektir.

Arıza kaydınız alındıktan en geç 1 saat sonra evinize servis aracı gönderilmekte, tamir işlemi dilerseniz evinizde; dilerseniz cihaz iş yerimize getirilerek yapılmaktadır. Her iki şekilde de avcilar yetkili televizyon tamircisi hizmetimiz aynı gün içerisinde tamamlanarak cihazınız evinize teslim edilmektedir.

Arıza giderme işlemlerinin aynı gün içerisinde tamamlanması ve servis aracının evinize talebinizden en geç 1 saat sonra gönderilmesi firmamızı sektöründe lider konuma getiren önemli özelliklerindendir. Bunun yanında; uygun fiyat garantisi, güler yüzlü, çalışkan ve tecrübeli çalışma ekibi, memnun müşteriler, hızlı, kaliteli ve profesyonel hizmet de avcilar yetkili televizyon tamircisi alanında tercih edilen 1 numaralı firma yapan özelliklerindendir.

avcilar yetkili televizyon tamircisi olan firmamız, gelişmiş servis bilinci ile kullanıcıya en iyi hizmeti vermeyi benimsemiştir. Ana ilkesi “gününde sağlıklı, garantili hizmet ve kesin çözüm getirisi” olan bilgili ve deneyimli teknik kadromuz ve teknik malzeme donanımlı servis araçlarımızla siz değerli müşterilerimize özel servis hizmeti vermeye devam etmektedir.

televizyon tamircisi alanında uzun yıllardır çalışan avcilar yetkili televizyon tamircisi profesyonel teknik servis ekipleri ile size hizmet sağlamaktadır. Tüm marka ve model televizyonlarınızı tamiri için gerekli donanıma sahip servis çalışanlarımız ile tüm beklentilerinize çözüm üretmekteyiz. Kaliteli hizmet anlayışımız çerçevesinde arızalarınız için kalıcı çözümler üreterek en uygun fiyatlarla hizmet sunmaktayız. En Yakın televizyon tamircisi konusunda bölgenizdeki en deneyimli teknik servis çalışanları ile arızalarınıza ihtiyacınız olan her an müdahale etmekteyiz.

Evinizde ya da işyerinizde kullandığın tüm marka ve model televizyonlarınız için En Yakın televizyon tamircisi hizmetimiz ile yanınızdayız. Uzman ekiplerimiz arızanızı en kısa sürede tespit ederek sizlere cihazınızın durumu hakkında bilgi vermektedir. Onayınıza istinaden tamire başlayan profesyonel servis çalışanlarımız arızanızı en kısa sürede çözerek zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

En uygun fiyatlar ile kalite standartlarına uygun hizmet almak için doğru adrestesiniz. Bizi arayın ve tüm tamir çalışmalarını güven ve hassasiyet eşliğinde gerçekleştirelim.Panel Değişimi yapılacak olan televizyonun ebat ve kalitesine göre fiyat tarifesi değişiklik gösterebilir.Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle iletişime geçiniz.

televizyon Montajı

Kullanmış olduğunuz her tür marka model televizyonun montajı ve yer değiştirme işlemini güven ve hassasiyet eşliğinde gerçekleştirmekteyiz.televizyon montajı ofis büro iş yeri mağaza fabrika dükkan depo daire teras katlar balkonlar dinlenme alanları gibi dilediğiniz tüm alanlarda başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.televizyon Montajı esnasında oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz servis ekip personelimiz televizyon teknisyenlerimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

En uygun fiyatlar ile kalite standartlarına uygun hizmet almak için doğru adrestesiniz.

Her nerede olursanız olun bizi arayın ve aynı gün içerisinde servis görevlisi ekiplerimiz sizlere ulaşarak tüm isteklerinizi başarıyla yerine getirsinler.

7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle iletişime geçiniz.

Bizi arayın ve en yakın servis görevlisi arkadaşlarımız sizlere ulaşarak tüm televizyon montaj çalışmalarını gerçekleştirerek kullanıma hazır halde sizlere teslim etsinler.

Dilediğiniz her alana televizyon montajını yaptırabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Yapacağımız çalışma ve almak istediğiniz hizmete göre fiyat tarifemiz değişmektedir,En uygun fiyatlar ile kalite standartlarına uygun hizmet almak için doğru adrestesiniz.Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.televizyon tamiri aynı gün yapılır.%20 Uygun fiyat sunarız.Değişimi yaptığımız parçalar %100 orijinal ürünlerdir.Elektronik kart tamir ünitesi ile düşük maliyete televizyon onarımı,Alanında uzman 20 personel,İstanbul ve tüm bölgelerine 9 adet gezici televizyon servis aracı,Yerinde onarım imkanı,televizyon kurulumunda tamirine yanınızdayız.,Teknolojik ekipmanlarımız ile televizyon panel tamiri imkanı

Bizi aramanız halinde en geç 3 saat içinde yanınızdayız. Burada 1 saatte diyebilirdik fakat iş durumu trafik gibi konular bu zamanı değiştirebilir. Bizi arayarak ne kadar zamanda adresinizde olacağımızı öğrenebilirsiniz.

avcilar yetkili televizyon tamircisi ; konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.
avcilar yetkili televizyon tamircisi ; olarak kullandığımız yedek parça ve işçiliğimize güveniyoruz. Onarım sonrasında parça garantisi veriyoruz.
avcilar yetkili televizyon tamircisi ; eğitimli, uzman ve deneyimli ekibimiz ile cihazlarlarınızı en kısa sürede onarmak için çalışıyoruz.
avcilar yetkili televizyon tamircisi ; online servis talebi formunu doldurarak bize ulaşın. Uzman ekibimiz en kısa sürede hemen sizi arasın.
avcilar yetkili televizyon tamircisi ; uzman ekibiz ve cihazlar ile en kısa sürede her yere üstün teknik destek hizmeti vermekteyiz.

Etiketler : Plazma televizyon tamircisi , Led televizyon tamircisi , 3d televizyon tamircisi , televizyon Tamiri, Plazma televizyon tamircisi , televizyon Tamircisi, Lcd televizyon tamiri,  avcilar Plazma televizyon tamiri,avcilar yetkili televizyon tamircisi ,avcilar yetkili televizyon servis,televizyon Panel Tamiri,televizyon kapandıktan sonra tekrar açılmadı. (Işık ve görüntü yok),Televizyonu açmaya çalıştığımda açılması uzun zaman alıyor (öndeki kırmızı işık yanıp sönüyor),Lcd, Led televizyonun ekranına bir cisim çarptı ve ekranda ufak çatlaklar meydana geldi (ekran kırılması),Televizyonun yarısı gösteriyor diğer yarısı karanlık,televizyon bir müddet çalıştıktan sonra kapanıyor,

televizyon ekranının bazı yerlerinde yukarıdan aşağıya dik çizgiler oluştu,televizyon ekranında yatay çizgiler var,televizyon çalışıyor ama ekranda karıncalanmalar var,televizyon çalışırken aşırı ısınıyor,televizyon LED Arızası (LEDBAR),televizyon Anakart Arızası,televizyon Güç Kartı (Besleme Kartı) Arızası,televizyon Wifi Bağlanma Sorunu, Kumanda Algılamıyor Arızaları,televizyon Ses var Görüntü yok Arızası,televizyon LED Arızası (LEDBAR),televizyon Anakart Arızası,Güç Kartı (Besleme Kartı) Arızası,Wifi Bağlanma Sorunu, Kumanda Algılamıyor Arızaları,Ses var Görüntü yok Arızası

avcilar yetkili televizyon Tamircisi, avcilar yetkili televizyoncu, avcilar yetkili televizyon Ustası, avcilar yetkili televizyon tamircisi , avcilar yetkili televizyon Tamiri, avcilar yetkili televizyon tamircisi , avcilar yetkili televizyon Tamiri, avcilar led televizyon tamircisi , avcilar led televizyon tamircisi , avcilar Led televizyon Tamiri Fiyatları, avcilar yetkili televizyon tamircisi , avcilar yetkili televizyon tamircisi,avcilar yetkili televizyon servis, avcilar yetkili televizyon kurulum tamircisi ,avcilar Plazma televizyon tamircisi , avcilar 3d televizyon tamircisi , avcilar yetkili televizyon Tamiri, avcilar yetkili televizyon Tamircisi, avcilar Lcd televizyon tamiri,  avcilar Plazma televizyon tamiri, avcilar Smart televizyon tamircisi , avcilar Lcd televizyon tamircisi ,avcilar QLED televizyon tamircisi , avcilar OLED televizyon tamircisi ,avcilar Curved televizyon tamircisi