0 212 593 49 94
Sosyal Medya Hesaplarımız

Alkent 2000 panasonic televizyon yetkili servisi

Alkent 2000 panasonic televizyon yetkili servisi

Alkent 2000 panasonic televizyon yetkili servisi

Alkent 2000 panasonic televizyon yetkili servisi olarak uzun yıllardan bu yana hizmetlerini sürdüren firmamız.Alanında uzman ekipten oluşan ve her geçen gün inovasyonlarla değişen gelişen servisimiz

bugün siz değerli müşterilerimiz sayesinde başarı çıtasını yükseltmekte ve  kısa sürede teknik destek sunarak günlük servis kapasitesini arttırmaktadır.

Gelişmiş çağrı merkezi ile kıraç halkının hizmetinde olan Alkent 2000 panasonic televizyon yetkili servisi bugün cihazlarınızda oluşabilecek teknik arızaları spesifik çözümlerle giderebilmekte ve sizi en uygun şekilde çözüme ulaştırmaktadır.Misyonları ve vizyonları doğrultusunda gelişen ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen firmamız bugün cihazlarınızda oluşabilecek teknik arızaları en iyi şekilde giderebilmekte ve uygun fiyat garantisi ile kaliteyi tek çatı altında buluşturmaktadır.

Alkent 2000 panasonic televizyon yetkili servisi hizmeti veren firmamız aynı anda tüm markaların tüm ürünlerinde 1 Yıl Garanti avantajı ile siz değerli müşterilerimize Pazartesi-Cumartesi 09:00-18:45 saatleri arasında açık olan “0 212 593 49 94” ‘no lu çağrı merkezi üzerinden hizmet vermekte ve teknik sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmaktadır.

Eğer sizinde cihazınızın arıza,montaj veya bakım gibi benzeri nedenler ile teknik desteğe ihtiyacı varsa Alkent 2000 panasonic televizyon yetkili servisi arayarak çağrı merkezimiz üzerinden cihazınız hakkında bilgi edinebilir dilerseniz servis kaydı oluşturarak “1 Yıl Garanti,Uygun Fiyat Seçeneği” gibi avantajlardan faydalanabilirsiniz.Alkent 2000 panasonic televizyon yetkili servisi olarak telefonlarınızı bekliyor olacağız.

Alkent 2000 panasonic televizyon yetkili servisi

Alkent 2000 panasonic televizyon yetkili servisi Telefon Numarası

Alkent 2000 panasonic televizyon yetkili servisi telefon numarası olan “0 212 593 49 94” numaralı hattımızdan Alkent 2000 panasonic televizyon yetkili servisi ile iletişime geçebilir ilçeniz için aynı gün uzman ekipler eşliğinde teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.Bizler gelişen servis tecrübelerimiz ve orijinal parça garantimiz ile her daim siz değerli müşterilerimizin çağrılarını bekliyor olacağız.

Alkent 2000 panasonic televizyon yetkili servisi

TV’nizde bir sorun mu yaşıyorsunuz  Endişelenmeyin, Alkent 2000 panasonic televizyon yetkili servisi  size yardımcı olabilir!

Alkent 2000 panasonic televizyon yetkili servisi , uzman teknisyenlerimiz ve güvenilir hizmet anlayışımızla müşteri izleme ön planda tutar. Size en iyi kalitede hizmet sunmak için yetenekli bir ekip ve son teknoloji araçlarla çalışıyoruz.

Alkent 2000 panasonic televizyon yetkili servisi olarak Size sunabileceğimiz hizmetler şunları içerir:

 1. Tamir ve Bakım Hizmetleri: Panasonic TV’nizde herhangi bir sorun sunucusu, teknisyenlerimiz sorununu tespit etmek ve ortaya çıkarmak için en son teknik bilgi ve ekipmanları kullanır. Arızalı depolamayı onarabilir veya depolamayı yürütünüz.
 2. Kurulum Hizmetleri: Yeni bir Panasonic TV satın aldıysanız veya mevcut televizyonunuzu başka bir yerden kaldırmayı amaçlamak istiyorsanız, kurulum hizmetleriyle size yardımcı olabiliriz. Televizyonunuzun doğru şekilde kurulmasını ve bağlantılarının düzgün şekilde yapılmasından emin olmak için uzman ekip boyutuna rehberlik edilecektir.

Alkent 2000 panasonic televizyon yetkili servisi

Televizyon arıza ,tamir yada servis hizmetlerimiz garantilidir.
Alkent 2000 bölgesinde hızlı garantili hizmet almak ve Alkent 2000 panasonic televizyon yetkili servisi hakkında bilgi almak için hemen arayabilirsiniz. Televizyon tamiri ve arıza giderme konusunda uzman ekibimiz sizlere destek vermek ve sorunlarınızı çözmek için tecrübeli kadromuzu size yönlendireceklerdir. Bursa’nın tüm ilçelerine televizyon servisi hizmetimiz bulunmaktadır. Panasonic Televizyon ve Televizyon Aksesuarları için bakım, arıza tespiti , onarım ve parça değişikliği yapılmaktadır.

Alkent 2000 panasonic televizyon yetkili servisi tamircisi olarak televizyonlarınız için aynı gün garantili hizmet verilmektedir. Televizyon ve Televizyon Aksesuarlarınız detaylı bir şekilde bakıma alınır ve olası arızaların tamamı tespit edilmiş olur. Televizyon Servisi Çağrı Merkezimizden bize ulaşarak yaygın servis ağımızdan faydalanabilirsiniz. Orjinal ve Garantili Yedek Parça kullanımı, Yerinde Servis Hizmetimiz ve Kapıda Ödeme Seçeneğimizle, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmeti verebilmek için her geçen gün teknolojik yenilikleri bünyemize katmaktayız. Tüm Panasonic marka ürünleriniz arızalandığında veya bakım zamanı geldiğinde bizleri arayabilir ve en kaliteli servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.Alkent 2000 panasonic televizyon yetkili servisiTelevizyon Tamircisi olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Alkent 2000 Yetkili panasonic televizyon servisi

Alkent 2000 Yetkili Panasonic televizyon Tamiri

Alkent 2000 Yetkili Panasonic Televizyon Bakım ve Onarım Servisi

Alkent 2000 Yetkili Panasonic televizyon Teknik Arıza Servisi

Alkent 2000 Yetkili Panasonic Televizyon Tamircisi

Alkent 2000 Yetkili Panasonic Televizyon Kurulumu

Alkent 2000 Yetkili Panasonic Televizyon Teknik Servisi

Televizyon Arıza ve Çözümleri
* Televizyon kapandıktan sonra tekrar açılmadı. (Işık ve görüntü yok)
* Televizyonu açmaya çalıştığımda açılması uzun zaman alıyor (öndeki kırmızı işık yanıp sönüyor)
* Lcd, Led televizyonun ekranına bir cisim çarptı ve ekranda ufak çatlaklar meydana geldi (ekran kırılması)
* Televizyonun yarısı gösteriyor diğer yarısı karanlık
* Televizyon bir müddet çalıştıktan sonra kapanıyor
* Televizyon ekranının bazı yerlerinde yukarıdan aşağıya dik çizgiler oluştu
* Televizyon ekranında yatay çizgiler var
* Televizyon çalışıyor ama ekranda karıncalanmalar var
* Televizyon çalışırken aşırı ısınıyor

Alkent 2000 panasonic televizyon yetkili servisi , Alkent 2000 Panasonic Televizyon yetkili Servisi  , Alkent 2000 Panasonic yetkili Servis , Alkent 2000 Panasonic televizyon yetkili Servisi konularında hizmet vermekteyiz. Alkent 2000  bölgesinde Panasonic markası için Televizyon Servisi hizmetleri , firmamızın kaliteli hizmet anlayışıyla sunduğu hizmetlerden biri olarak öne çıkmaktadır. Eğitimli teknik servis elemanlarımız tüm televizyon arızalarınız için pratik çözümler üretmektedir. Alkent 2000  bölgesi Panasonic markasında Televizyon Servisi dalında çalşmalarını yürüten firmamız Panasonic markalı tüm televizyon modelleriniz için garantili servis hizmeti sunmaktadır. Panasonic markası üretim aşamasında, müşteri beklentilerine uygun televizyon modelleri ortaya çıkarırken, firmamız uzman teknik servis kadrosuyla sizlere televizyon servisi hizmeti sağalamaktadır.

Alkent 2000 panasonic televizyon yetkili servisi

Alkent 2000 panasonic televizyon yetkili servisi

Alkent 2000 panasonic televizyon yetkili servisi ile Panasonic marka televizyonlarınızda ihtiyaç duyduğunu tüm desteği alabilirsiniz. Kurulum başta olmak üzere tamir ve parça değişimi konularında deneyimli ustalarımız sizlerin taleplerini yüksek kalitede karşılayacaktır. Firmamızla iletişime geçerek televizyonlarınızda karşılaştığınız tüm sorunları çözeceksiniz.

Alkent 2000 panasonic televizyon yetkili servisi

Alkent 2000 panasonic televizyon yetkili servisi hizmeti veren firmamız titiz ve profesyonel çalışma yöntemleriyle işlemlerini gerçekleştirmektedir. Özellikle Panasonic markasında ihtiyaç duyduğunuz genel tamir, panel tamiri ve ekran tamirlerinde sizlere güvenli ve etkili desteği sunuyoruz. Bizler odağımızda müşteri taleplerini bulundurarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Alkent 2000 yetkili Panasonic Lcd Tv Besleme Kartı Tamiri

Alkent 2000 yetkili Panasonic Lcd Tv Besleme Kartı Tamiri konusunda sektörde öncü konumunda bulunan firmamız uygun fiyatlarla tamir yapmaktadır. Konu hakkında detaylı teknik bilgiye ve tecrübeye sahip ustalarımız ile güvenli tamiri elde edeceksiniz. İşimizin arkasında durarak mevcut arıza ortadan kalkana kadar hizmet vermeye devam ediyoruz.

Alkent 2000 yetkili Panasonic TV Panel Tamiri

Alkent 2000 yetkili Panasonic Televizyon Panel Tamiri yapan firmalar içinden hızlı işlem, uygun fiyatlı destek ve profesyonel çalışmayla ayrılmaktayız. Hizmet farkımızı planlamadan uygulamaya kadar tüm aşamalarda sizlere yansıtıyoruz. TV Panel Tamiri konusunda tecrübeli tamir servisimiz ile tvleriniz emin ellerde.

Alkent 2000 panasonic televizyon yetkili servisi

Alkent 2000 Panasonic Televizyon Tamiri

Alkent 2000 Panasonic Tv Tamiri konusu marka ve teknik bilgi konusunda deneyime ihtiyaç duyar. Bu özelliklere sahip olmayan firmalar tarafından gerçekleştirilecek tamir ile televizyonlarınızda daha büyük arızalar oluşacaktır. Zaman ve para konusunda mağduriyet yaşayabilirsiniz. Tüm bu olumsuzlukların oluşmaması için Alkent 2000 yetkili Panasonic Tv Tamiri ustalarımızdan profesyonel hizmeti alabilirsiniz.

Alkent 2000 yetkili Panasonic TV Led Panel Tamiri

Panasonic tv panel değişimi , Panasonic panel tamiri ve panel değişimi fiyatları konusunda teknik servisimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. LED TV panel değişimi uzmanlık gerektirir. Orjinal yedek parça ve işçilik garantili panel değişimi işlemleri kısa sürede en iyi şeklide gerçekleştirilmektedir.

Panasonic yetkili LED Panel Değişim Fiyatları

Panasonic led panel değişim fiyatları tv modeline ve ekran büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. LED panellerin takım olarak tümünün değişmesi daha sağlıklıdır. Panasonic panel tamiri için bizi arayabilirsiniz.

Alkent 2000 Panasonic Led Televizyon Tamiri

Alkent 2000 yetkili Panasonic Led TV Tamiri hizmeti veren firmamız bulunduğunuz bölgeye yetkili ekiplerimizi yönlendirerek televizyonlarınızı servisimizde kaliteli parça değişimi ile tamir ediyoruz. Parça kalitesi ve işçilikteki titiz çalışmalarımız ile mevcut arıza hızla ortadan kalkacaktır. Panasonic Led TV Tamiri için 7 gün 24 saat aktif olan müşteri destek hatlarımızı arayabilirsiniz.

Alkent 2000 yetkili Panasonic Led TV Kırık Ekran Tamiri

Alkent 2000 yetkili Panasonic Led TV Kırık Ekran Tamiri müşterilerimizden en sık talep edilen tamirdir. Hızla ve yüksek kalitede tamir hizmetine ulaşmak için firmamızı tercih ediniz. İşinde uzman ve yaptığı tamirin arkasında duran ustalarımız ile kırık ekranlarınızdaki mağduriyetleri gideriyoruz. Panasonic markasına ait yedek parçalar ile en etkili tamiri sunuyoruz.

Alkent 2000 yetkili Panasonic Led Tv Kırık Ekran Tamiri Fiyatı

Alkent 2000 yetkili Panasonic Led Tv Kırık Ekran Tamiri Fiyatı hakkında bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Firmamız her zaman sektörde en ekonomik fiyatlarla hizmetlerini sunmaktadır. Fiyatlarımız bulunduğunuz bölgeye, ekran özelliklerine ve yedek parçaya değişkenlik göstermektedir. Talep ettiğiniz işleme denk gelen ücretleri öğrenmek için iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.

Alkent 2000 yetkili Panasonic Tv Kurulum Servisi

Alkent 2000 yetkili Panasonic Tv Kurulum Servisi sayesinde televizyonlarınızda anten ya da uydu bağlantısından başlayarak tüm ayarlarını sağlıyoruz. Ağ bağlantısı ve kablo bağlantılarını gerçekleştirerek televizyonlarınızda kanal ayarlamalarını hızla yapıyoruz. Kurulum hizmetimize ek olarak televizyonlarınızın tüm özellik bilgilerini sizlere aktararak doğru kullanımınızı sağlıyoruz.

Alkent 2000 yetkili Panasonic TV Servisi

Alkent 2000 yetkili panasonic televizyon yetkili servisi hizmeti veren firmamız Alkent 2000 bölgesindeki müşterilerimize kurulum, onarım ve yedek parça desteği sunmaktadır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ile sizlerin istek ve ihtiyaçlarını eksiksiz şekilde gideriyoruz. Alkent 2000 yetkili Panasonic TV Servisi ile televizyonlarınızı en etkili şekilde kullanarak olası arızalarda profesyonel tamir hizmeti alabilirsiniz.

Alkent 2000 yetkili Panasonic Led TV Kırık Ekran Tamiri

Alkent 2000 bölgesinde Alkent 2000 panasonic televizyon yetkili servisi hizmetinin en kaliteli şekilde sunulması için, sektörün en başarılı teknik servis ekiplerini belli bir kalite standardına uygun olarak seçen firmamız uzun yıllardır TV servisi konusunda edindiğini tecrübeyi sizlerle uluşturuyor. Her geçen gün İstanbul da daha geniş bölgelere ulaşan Panasonic TV servis hizmetimiz, kullanıcı beklentilerini tam olarak karşılamak için çalışıyor. Alkent 2000 Panasonic tv yetkili servisi olarak belirtmek isteriz ki günlük hayatın vazgeçilmez cihazlarından olan Panasonic marka televizyon modelleri arızalandığı zaman www.barantvservisi.com üzerinden giriş yaparak bulunduğunuz bölgedeki en deneyimli Alkent 2000 panasonic televizyon yetkili servisi servisi ekibine ait iletişim numarasına ulaşabilirsiniz.

Alkent 2000 yetkili Panasonic Servis

Alkent 2000 panasonic televizyon yetkili servisi ile Garantili TV servisi hizmetimizden yaralanmak için müşteri hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz. Kuruluşumuza bağlı profesyonel teknik servis ekipleri modeli ne olursa olsun  Alkent 2000 yetkili Panasonic servis ile arızalanan televizyon modellerinizi orijinal yedek parça kullanarak TV servisi hizmetimiz kapsamında garantili tamir ediyor. Alkent 2000 yetkili Panasonic servisi olan firmamıza gelişen teknolojiyle eş güdümlü teknik ekipman bakımından donanımlı olan kadrolarımıza gönül rahatlığı ile arıza veren televizyon modellerinizi TV sevisi hizmeti için teslim edebilirsiniz.

Alkent 2000 panasonic televizyon yetkili servisi

Alkent 2000 yetkili Panasonic TV Servisi

Arızalanmış olan Panasonic  marka televizyon modeliniz televizyon servisi kapsamında tamir edilerek ilk günkü haliyle size teslim ediliyor.Alkent 2000 yetkili Panasonic servisi olarak İstanbul’ un tüm bölgelerine Panasonic televizyon servisi hizmeti veren firmamız müşteri memnuniyeti odağıyla kaliteli hizmetler vermeye devam ediyor.Alkent 2000 yetkili Panasonic Tv Tamiri ihtiyaçlarınızda Firmamıza bağlı uzman teknik servis çalışanlarımız sizlere profesyonel televizyon servisi desteği sunarken beklentilerinizi karşılamak için belirlediğimiz standartlar çerçevesinde çalışmalarını yürütüyor.

Alkent 2000 Bölgesi için en çok talep edilen hizmet başlıklarımızdan bazıları aşağıdaki listede belirtilmiştir.

 • Alkent 2000 Yetkili Panasonic Televizyon Servisi
 • Alkent 2000 Yetkili Panasonic Televizyon Tamiri
 • Alkent 2000 Yetkili Panasonic Lcd Tv Besleme Kartı Tamiri
 • Alkent 2000 Yetkili Panasonic TV Panel Tamiri
 • Alkent 2000 Yetkili Panasonic Tv Tamiri
 • Alkent 2000 Yetkili Panasonic Led TV Tamiri
 • Alkent 2000 Yetkili Panasonic Led TV Kırık Ekran Tamiri
 • Alkent 2000 Yetkili Panasonic Led Tv Kırık Ekran Tamiri Fiyatı
 • Alkent 2000 Yetkili Panasonic Tv Kurulum Servisi
 • Alkent 2000 Yetkili Panasonic TV Servisi

Alkent 2000 yetkili Panasonic TV Servis

Televizyon kurulumu sektöründe uzun yıllardır hizmet veren www.barantvservisi.com.tr ,daha kaliteli ve profesyonel televizyon kurulum servis hizmetlerini İstanbul’ un tüm bölgelerine ulaştırmak için servis ağını genişletiyor. Alkent 2000 Yetkili Panasonic Televizyon Servisi için Sektörün alanında uzman teknik servis çalışanlarını özenle seçen firmamız, televizyon kurulum servisi konusunda her ihtiyaç anında destek vermeye hazır.Alkent 2000 yetkili Panasonic Led TV Kırık Ekran Tamiri konusunda destek sağlayabileceğimiz gibi yeni aldığınız yada taşınma sonrası kurulum gerektiren televizyon modelleriniz için televizyon kurulum servisi ihtiyaçlarınız için sitemizdeki iletişim numaraları üzerinden yaşadığınız bölgedeki en tecrübeli teknik servis çalışanlarına ulaşabilir, müşteri memnuniyeti odağıyla çalışan ekibimizden hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Alkent 2000 yetkili Panasonic Televizyon Servis

Gelişen teknolojiler eşliğinde daha kullanışlı hale gelen Panasonic Televizyon modelleri, kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde sizlerin beklentilerini karşılamayı başarıyor. Alkent 2000 Yetkili Panasonic Televizyon Tamiri gibi sorunlarınızda olduğu gibi, Net ekran görüntüsü ve kaliteli ses çıkışına sahip olan cihazlarda oluşabilecek arızalarda Panasonic televizyon tamir servisi hizmetimiz için bizleri arayabilirsiniz. Televizyon Servisi  televizyon tamir servisi, profesyonel kadrolarımız ile cihazlarınızdaki arızları en kısa sürede gidermek için sağladığımız hizmetlerimizden biri olarak öne çıkıyor. Alkent 2000 yetkili Panasonic TV Panel Tamiri ve Tüm arıza durumları için Alkent 2000 Panasonic TV Servis televizyon tamir servisi hizmetimiz için gönül rahatlığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alkent 2000 Yetkili Panasonic televizyon servisi

Panasonic LED Panel Değişimi

Baran Tv Servisi olarak Panasonic tv led panel değişimi ve panel tamiri konusunda uzman teknik personel ve ustalarımız ile hizmetinizdeyiz. Orjinal ve garantili led panel değişimi deneyim , bilgi ve kaliteli yedek parçalar ile mümkündür. Sağlıklı, canlı , renkli ve net bir görüntü için led panel değişimi işin ustası tarafından yapılmalıdır.

Atom elektronik olarak en titiz şekilde tv panel tamiri ve led panel değişimi işlemi kısa sürede ve itina ile gerçekleştirilmektedir. Led Panel değişimi fiyatları için bizi telefon ile arayarak model ve ekran büyüklüğü gibi detayları bize aktardıkdan sonra sağlıklı bir fiyat alabilirsiniz.
Panasonic Yetkili Servisi

Panasonic Yetkili Servisi firmamız, Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerinizin arıza tespiti, duvar montajı ve tamiri konularında yıllardır önemli hizmetlere imza atmış bir firmadır. Bunun yanında Panasonic Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv gibi dünya devi bir markanın yetkili servisliğini yapmanın da gururunu yaşamaktayız. Televizyonlar, icat edildiği günden bu güne hayatımızda önemli bir yer edinmiş ve eğlence kaynağı haline gelmiştir. Öyle ki hatta bazen aramızda birbirimize sorarız : “Acaba televizyon olmasaydı ne yapardık ? ” diye. Ancak bir taraftan insanlar arasındaki sohbet ve muhabbeti azalsa da yine de vaz geçemeyeceğimiz bir kitle iletişim aracı haline gelmiştir. Dünyadan haber aldığımız ve bir çok film ve eğlence programları gibi kanalları izlediğimiz ve vakit geçirdiğimiz bir elektronik cihazdır.

Hal böyleyken bir televizyonun evde arıza yapması durumunda adeta ev bir sessizliğe bürünür. Ve bu zaman zarfında çok sıkıcı dakikalar yaşanır. Ev ya da iş yeri fark ermeksizin Led Tv , Lcd Tv ve Plazma Tv olarak bugünkü yerini almış olan televizyonlarınız atışa yaptığında hemen bizimle iletişim kurabilir ve bu sıkıcı süreçten de bir an önce kurtulabilirsiniz. Alkent 2000 panasonic Yetkili Servisi televizyon tamiri sektöründe uzman bir kadro ile sizlerin her zaman yanında olacaktır.

Kaliteli Markaya Kaliteli Hizmet

Panasonic, dünyaca bilinen bir marka olarak her zaman hizmetlerinde kaliteye önem veren bir firma olma yolunda çalışmalar yapmıştır. Bu anlamda verilen hizmetin gereği olarak müşterilerimizin memnuniyetini yakalamak , bizim için de önemli bir konudur. Kırık Ekran Değişimi, Ekran Değişimi, yine yetkili Servisi olduğumuz Phips Tv Güncelleme hizmeti, Kanal Ayarlama hizmeti ve Led Bar Değişimi gibi Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv ler için gerekli olan hizmetlerin tümünü sizlere sunan bir firmayız. Köklü bir firma olarak ta zaten kendi bölgemizde birçok müşteri tarafından ilgi gören yönümüzü kullanıyor ve bu anlamda hedef olarak daha çok müşteri kitlesine ulaşmayı kendimize borç biliyoruz.

Müşterilerimiz İşimizin Bir Parçası Değil, İşimizin ta Kendisidir

·         Müşterilerimize her koşulda modern hizmet, üstün teknoloji ekipmanları ve kaliteliyi bir arada sunmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

·        Panasonic Müşterilerimizin uygun fiyat, cazip ödeme imkânlarıyla cebini de düşünmekteyiz.

·         Beklenti ve ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde analiz edip kusursuz hizmet veriyoruz.

·         Panasonic Teknik personelimiz eğitim sahibi, sertifikalı ve alanında tecrübeli bireylerdir.

·         Panasonic özel servisimiz donanımlı geniş araç filosu ile yılların kazandırdığı tecrübe ve başarıyı bütünleştirerek, gerçekleştirilen bütün hizmetlerde garanti sağlamaktadır.

·         Bütün yedek parça ve aksesuarlarımız orijinal olup stoklarımızda yeterli düzeyde bulunmaktadır ve garantilidir.

·         Müşterilerimizin acil durumlarında da yanında olmak adına her daim nöbetçi servis elemanlarımıza ulaşabilirsiniz.

·         Bizim için önemli olan sadece hizmet vermenin dışında panasonic kullanıcılarına bilgi aktarmaktır. Bu sebeple cihazlarınız hakkında teknik destek almak için bizlere gün içerisinde istediğiniz saat diliminde ulaşabilir, merak ettiğiniz konularda sorularınızı iletebilirsiniz.

Alkent 2000 panasonic televizyon yetkili servisi

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Sizin güveninizi ve takdirini kazanmak Alkent 2000 Yetkili Panasonic televizyon servisi olarak bizim için son derece önemlidir. Bu hedeften yola çıkarak müşteri odaklı çalışmayı, geri bildirimleri, istek ve şikâyetlerinizi önemli kılıyoruz. Montaj, ilk bilgilendirme, bakım ve onarım çalışmalarımızın dışında sunduğumuz ikame ürün, küçük ev aletlerini evden alıp-onarım sonrası evinize teslim etme, aksesuar taleplerinin adresinize kadar ulaştırma gibi tüketici odaklı hizmetlerimiz bizleri diğer firmalardan ayıran ayrıcalıklarımızdır.

Zamanın Müşterilerimiz İçin Değerli Olduğunun Bilincindeyiz

Sizlere hak ettiğiniz üst düzey ve ayrıcalıklı hizmeti verebilmek, çalışmalarımızı ve şirket politikamızı her geçen gün geliştirmek için özen gösteriyoruz. Çağrılarınıza en kısa sürede dönüş yaparak zamanın sizin için ne kadar değerli olduğunu unutmuyoruz. Satış öncesi ve sonrası tüm istek ve ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde karşılayarak, sizleri mağdur etmemek adına kalıcı çözümler sunmaktayız